102728
 

Подаруй майстер-клас TRX!

Заняття з персональним тренером, який пояснить усі тонкощі нового виду силових вправ на петлях — TRX. Завдяки системі підвісних ременів у якості основного навантаження використовується вага тіла. Така форма тренувань дозволяє уникнути тиску на хребет, розвиває витривалість і силу. Тривалість майстер-класу — 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 61 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас TRX — що це?

Індивідуальне силове тренування з використанням спеціального спортивного спорядження — підвісних ременів. TRX з'явився у сучасних фітнес-центрах не так давно. Незвичайний девайс винайшли морські піхотинці, які відомі своєю фізичною підготовкою. Він дозволяє виконувати сотні простих вправ, де основним навантаженням є власна вага.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з персональним тренером в одному з чотирьох залів фітнес-клубу «Стрекоза». Вони залишаться один на один, щоб протягом години виконувати вправи за допомогою спеціальних підвісних мотузок і ременів. Спершу наставник проведе інструктаж. Він пояснить, як правильно тримати петлі, з легкістю міняти положення тіла та контролювати навантаження. Після заняття Щасливчик зможе освіжитися у душовій кабіні або сауні.

Комплексний підхід

TRX не тільки позитивно позначається на фізичній формі, але також тренує витривалість, покращує рівновагу та розвиває гнучкість. Вправи підвищують еластичність сухожиль і зв'язок.

Можливість регулювати режим

Щасливчик зможе налаштовувати рівень інтенсивності та навантаження самостійно, змінюючи положення тіла.

Індивідуальне заняття з наставником

Стежити за правильним виконанням вправ буде досвідчений інструктор. Це дозволить уникнути травмування та зробити заняття максимально ефективним.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрекоза - Фітнес-клуб
б-р Лідерсовський, 9а Показати на мапі

вул. Базарна, 63 Показати на мапі
пр-т Академіка Глушка, 11з Показати на мапі
вул. Генерала Бочарова, 37г Показати на мапі

1 відгук

К
Крис
28 лютого 2018
Это был мой первый опыт с TRX. Несмотря на всю свою внешнюю простоту, выполнять упражнения не так-то легко. Эффект от занятия потрясающий. Заодно тренируешь и силу, и выносливость. В целом, мне понравилось. Буду продолжать заниматься дальше.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень