102728
 

Подаруй майстер-клас TRX!

Заняття з персональним тренером, який пояснить усі тонкощі нового виду силових вправ на петлях — TRX. Завдяки системі підвісних ременів у якості основного навантаження використовується вага тіла. Така форма тренувань дозволяє уникнути тиску на хребет, розвиває витривалість і силу. Тривалість майстер-класу — 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 19 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас TRX — що це?

Індивідуальне силове тренування з використанням спеціального спортивного спорядження — підвісних ременів. TRX з'явився у сучасних фітнес-центрах не так давно. Незвичайний девайс винайшли морські піхотинці, які відомі своєю фізичною підготовкою. Він дозволяє виконувати сотні простих вправ, де основним навантаженням є власна вага.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з персональним тренером в одному з чотирьох залів фітнес-клубу «Стрекоза». Вони залишаться один на один, щоб протягом години виконувати вправи за допомогою спеціальних підвісних мотузок і ременів. Спершу наставник проведе інструктаж. Він пояснить, як правильно тримати петлі, з легкістю міняти положення тіла та контролювати навантаження. Після заняття Щасливчик зможе освіжитися у душовій кабіні або сауні.

Комплексний підхід

TRX не тільки позитивно позначається на фізичній формі, але також тренує витривалість, покращує рівновагу та розвиває гнучкість. Вправи підвищують еластичність сухожиль і зв'язок.

Можливість регулювати режим

Щасливчик зможе налаштовувати рівень інтенсивності та навантаження самостійно, змінюючи положення тіла.

Індивідуальне заняття з наставником

Стежити за правильним виконанням вправ буде досвідчений інструктор. Це дозволить уникнути травмування та зробити заняття максимально ефективним.

Місце проведення враження:

Стрекоза - Фітнес-клуб
б-р Лідерсовський, 9а Показати на мапі
вул. Базарна, 63 Показати на мапі
пр-т Академіка Глушка, 11з Показати на мапі
вул. Генерала Бочарова, 37г Показати на мапі

1 відгук

К
Крис
28 лютого 2018
Это был мой первый опыт с TRX. Несмотря на всю свою внешнюю простоту, выполнять упражнения не так-то легко. Эффект от занятия потрясающий. Заодно тренируешь и силу, и выносливость. В целом, мне понравилось. Буду продолжать заниматься дальше.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень