Подаруйте майстер-клас TRX!

подарували вже 75 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Інструктор складе індивідуальний план уроку та підбере комплекс відповідних вправ. Потім наставник проведе інструктаж. Він пояснить, як правильно тримати петлі, міняти положення тіла та контролювати навантаження. Педагог допоможе пропрацювати різні групи м'язів і простежить за правильністю виконання вправ. Тренування з TRX розвивають силу та гнучкість, зміцнюють хребет і покращують поставу.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

У фітнес-клубі є декілька залів для тренувань. Займатися можуть учні з різним рівнем підготовки — від новачків до досвідчених спортсменів. Програма уроку складається індивідуально. У клубі є роздягальні та душові кабіни.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Крис
28 лютого 2018
Это был мой первый опыт с TRX. Несмотря на всю свою внешнюю простоту, выполнять упражнения не так-то легко. Эффект от занятия потрясающий. Заодно тренируешь и силу, и выносливость. В целом, мне понравилось. Буду продолжать заниматься дальше.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.