102729
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

Персональне тренування з особистим інструктором на спеціальній підвісній системі для двох. TRX представляє собою міцні петлі, використання яких підвищує навантаження на м'язи під час виконання різних силових вправ. Індивідуальне заняття буде проходити під керівництвом досвідченого спортсмена протягом 60 хвилин. Тренування з залученням TRX допоможе одночасно розвинути силу, витривалість, гнучкість й еластичність зв'язок. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 23 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Тренування на підвісних ременях для двох Щасливчиків у сучасному фітнес-клубі. Заняттям керуватиме досвідчений спортсмен, який пропрацює зі своїми підопічними різні типи вправ. Вони націлені на паралельний розвиток гнучкості, сили й витривалості, а також дозволяють прокачати кожну групу м'язів. При цьому знижується рівень навантаження на хребет — у процесі задіюється тільки власна вага.

Як все відбувається?

Щасливчик у компанії близької людини вирушить до одного з 4-х залів фітнес-клубу «Стрекоза» на вибір. На місці друзів зустріне інструктор і коротко розповість про систему TRX, після чого запропонує взятися за тренування. Протягом 60 хвилин Щасливчики будуть виконувати різні вправи під чуйним керівництвом профі, використовуючи підвісні еластичні ремені. На території комплексу є душ і сауна, якими можна скористатися після заняття.

Персональне тренування

Щасливчики будуть займатися не одні — за кожною їхньою дією простежить досвідчений спортсмен. Він допоможе швидше освоїтися й підбере спеціальні вправи, відповідні фізичній підготовці друзів.

Унікальна система TRX

Метод TRX винайшов морський військовий у 1990-х роках, щоб підтримувати себе у формі, використовуючи «підручні» засоби. Зараз ця техніка користується величезною популярністю, так як здатна в короткі терміни надати тілу красивий рельєф, зробити його гнучким і позбавити зайвої ваги.

4 клуби на вибір

Щасливчикам не доведеться їхати в інший кінець міста, щоб позайматися. На вибір є 4 зали, тому друзі можуть обрати найбільш зручне місце розташування клубу для тренувань.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрекоза - Фітнес-клуб
б-р Лідерсовський, 9а Показати на мапі

вул. Базарна, 63 Показати на мапі
пр-т Академіка Глушка, 11з Показати на мапі
вул. Генерала Бочарова, 37г Показати на мапі

1 відгук

К
Крис
28 лютого 2018
Это был мой первый опыт с TRX. Несмотря на всю свою внешнюю простоту, выполнять упражнения не так-то легко. Эффект от занятия потрясающий. Заодно тренируешь и силу, и выносливость. В целом, мне понравилось. Буду продолжать заниматься дальше.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень