Подаруйте майстер-клас TRX для двох!

подарували вже 31 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

TRX — силовий тренінг з використанням підвісних конструкцій з мотузок. Інструктор ознайомить друзів з програмою заняття та покаже, як правильно виконувати вправи. Спортсмени зможуть пропрацювати м'язи за допомогою власної ваги, використовуючи еластичні ремені. Тренування допомагає зміцнити хребет, поліпшити поставу та підвищити загальний рівень витривалості.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

Спортсмени зможуть вибрати 1 з 4 залів клубу. Філії розташовані в різних частинах Одеси. Попередня підготовка для занять TRX не потрібна. Інструктори проводять тренування для учнів з будь-яким рівнем навичок. Можна скористатися роздягальнями та душовими.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Крис
28 лютого 2018
Это был мой первый опыт с TRX. Несмотря на всю свою внешнюю простоту, выполнять упражнения не так-то легко. Эффект от занятия потрясающий. Заодно тренируешь и силу, и выносливость. В целом, мне понравилось. Буду продолжать заниматься дальше.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.