100594

Майстер-клас танцю

Індивідуальний майстер-клас з обраному стилю танцю. А їх пропонується в школі безліч. Це і традиційні бальні танці, і спокусливі східні, і чуттєвий контемп, і зухвалий джаз-фанк, і багато інших. Досвідчений викладач не тільки навчить ефектним танцювальним па, але і допоможе зв'язати їх у міні-композицію. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас танцю — що це?

Знайомство з одним з найпопулярніших танцювальних напрямків. Можна вибрати будь-який стиль — від запальної сальси до зухвалого джаз-фанку. Професійний викладач навчить базовим танцювальним рухам, а при наявності певного досвіду — допоможе удосконалити наявні навички. Вивчені рухи доведеться об'єднати в танцювальну зв'язку і виконати під музику.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в престижну школу танцю «Альянс», де для комфортних занять є все необхідне — від просторих дзеркальних залів до професійних викладачів. Кожен з них представляє окремий стиль. Після невеликої розминки настане час танцювати. Профі буде повільно показувати окремі рухи, а Щасливчик — повторювати. Відпрацьовані па належить об'єднати в єдину постановку — невелику, але від того не менш чарівну.

Урок один на один з профі

Індивідуальне заняття проведе справжній професіонал своєї справи, який ідеально володіє танцювальним мистецтвом. Він підбере програму уроку відповідно до рівня майстерності учасника. Новачок зможе освоїти базові рухи, а досвідчений танцюрист — вивчить більш складні прийоми та елементи.

Танцювальний напрям на вибір

У танцювальній школі «Альянс» кожен зможе знайти для себе відповідний стиль танцю. Центр зібрав у своєму викладацькому складі танцюристів з різних напрямків:

  • контемпорарі та джаз-фанк;
  • хіп-хоп та брейк-денс;
  • стріп-денс та стретчінг;
  • бальні танці та степ;
  • східні танці, сальса;
  • дабстеп і гоу-гоу.

Фінальна композиція

Головна родзинка майстер-класу — можливість не просто вивчити окремі танцювальні па, але і об'єднати їх в ефектну композицію. А про її постановку подбає досвідчений викладач.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

16 відгуків

I
Irina
10 червня 2018
Это были невероятные ощущения! Особенно спустя 8 лет перерыва в танцевальной деятельности - почувствовать вновь эту самую легкость и полет! Когда двигаешься не ты, а двигается что-то внутри тебя! и убедиться в том, что "ты еще что-то можешь"!!! когда выходишь из зала и чувствуешь ту самую приятную истому и невероятную легкость - как будто ты летал на собственных крыльях над городом, людьми...
Это были невероятные ощущения! Особенно спустя 8 лет перерыва в танцевальной деятельности - почувствовать вновь эту самую легкость и полет! Когда двигаешься не ты, а двигается что-то внутри тебя! и убедиться в том, что "ты еще что-то можешь"!!! когда выходишь из зала и чувствуешь ту самую приятную истому и невероятную легкость - как будто ты летал на собственных крыльях над городом, людьми, где-то высоко и безгранично. Когда выходишь и даже курить не хочется! ;) Спасибо школе Альянс и тренеру Алине - за новый опыт, за профессионализм, за приобретенную веру в свои силы и за бонус в виде импровизации:) - никогда не думала, что я способна "творить" Спасибо конкретному человеку за возможность вспомнить молодость :) и за подаренное вдохновение, а Bodo - за организацию такого рода подарков, даже не подарков по сути, а подарков эмоций!

18 червня 2017
Давно хотела попробовать себя в стрип-пластике и подружки решили исполнить мою мечту. Спасибо бодо и тренеру Татьяне. Все прошло шикарно. Стрип-пластика это неимоверно женственный и сексуальный танец. Хочу заниматься им и дальше.

Я
Яночка
2 грудня 2015
Спасибо большое студии "Альянс" и Бодо за такое интересное и развивающее впечатление! Мне было приятно попробовать свои силы и узнать что я таки умею танцевать! Подарок получила на День Рождения от друзей.

И
Инга
26 квітня 2015
Это был подарочек от парня "просто так"))) Он угадал на 100 %. Танцевать контемпорари было моей мечтой, с тех пор как в первый раз увидела его вживую. А теперь моя мечта осуществилась! Планирую вдальнейшем взять курс обучения, чтобы танцевать профессионально.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень