Майстер-клас танцю на пілоні

1 людина
60 хв.
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Хореограф оцінить навички учениці та покаже базові елементи pole-dance. Після цього танцівниця спробує виконати трюки, а тренер об'єднає вивчені рухи у міні-танець. Фінальним етапом заняття стануть вправи на прес.

Чому ми вибрали школу танців Studio19

Фітнес-студія знаходиться у Приморському районі Одеси та працює з понеділка по суботу. Педагоги школи — майстри спорту, сертифіковані інструктори зі спорту на пілоні, учасники танцювальних чемпіонатів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Ольга
15 травня 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006329773991
Здравствуйте.впечатление понравилось очень, очень.шикарная школа, приятный тренер и администратор.я не много имею представление о пилоне, то чему научили меня в студии 19 привело в восторг меня, мы разучивали маленькие связочки, и сложный элемент которому я и хотела научиться.спасибо большое bodo и студии 19.
Лиля
19 лютого 2015
Я думала, не смогу. Но к концу занятия я уже хорошо подтягивалась на шесте, вращалась и делала махи ногами. Осталось научиться делать этот умопомрачительный шпагат на пилоне - и мой список желаний станет меньше на один пункт)))
Настя
16 жовтня 2014
Эх, до чего красиво выглядит! Когда-нибудь и я так смогу. Пойду еще тренироваться обязательно:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.