101625
 

Подаруй урок танцю на пілоні!

Індивідуальний урок з спокусливому pole dance. Цей стиль представляє собою мікс танцювальних акробатичних елементів, більшість з яких виконується на вертикальному пілоні. — пілоні. Новачків викладач навчить базовим фігур, а більш досвідчених танцюристів — більш складним акробатичним трюкам. По завершенню заняття профі допоможе освоїти невелику ефектну постановку під музику. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 179 раз
1 чоловік
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас танцю на пілоні — що це?

Захоплююче знайомство з основами танцювального мистецтва pole dance. Це сучасна фітнес-тенденція, що поєднує елементи хореографії і акробатики. Основні прийоми виконуються на спеціальному вертикальному жердині    металевому пілоні. Всім тонкощам цього чуттєвого танцю навчить справжній професіонал своєї справи. Він побудує хід уроку залежно від наявного досвіду і допоможе розучити нескладну танцювальну зв'язку.

Як все проходить?

Щаслива володарка сертифікату відвідає одну з кращих танцювальних шкіл міста Studio19. Там її чекає знайомство з професійним танцюристом, який попередньо оцінить рівень навичок і складе індивідуальну програму заняття. За час навчання танцівниця обов'язково довідається щось корисне — чи то базові руху або більш складні і ефектні трюки. Завершенням тренування стане постановка невеликий танцювальної композиції.

Спокушання в танці

Майстер-клас танцю на пілоні — це не просто спортивна тренування, але і можливість зробити кожен рух жіночним і граціозним. У пластичних рухах тіло розкривається по-новому, а впевненість в собі — зростає в рази.

Індивідуально підібрана програма

Відчути переваги мистецтва pole dance зможе кожен, незалежно від рівня фізичної підготовки. Індивідуальний формат тренування передбачає складання персональної програми заняття. Новачків чекає попередня розминка і знайомство з базовими техніками танцю на пілоні — елементами пластики, які виконуються стоячи, і технікою поворотів навколо жердини. При наявності певної підготовки можна осягнути кілька акробатичних трюків на пілоні і вивчити невелику постановку.

Невелика пластична композиція

Після освоєння основних танцювальних рухів, профі покаже, як об'єднати їх у невелику танцювальну постановку. Її треба не просто вивчити, але й виконати її під музику. 

Місце проведення враження:

Studio19 - Школа танців
вул. Середньофонтанська, 19А Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

15 травня 2015
Здравствуйте.впечатление понравилось очень, очень.шикарная школа, приятный тренер и администратор.я не много имею представление о пилоне, то чему научили меня в студии 19 привело в восторг меня, мы разучивали маленькие связочки, и сложный элемент которому я и хотела научиться.спасибо большое bodo и студии 19.

Л
Лиля
19 лютого 2015
Я думала, не смогу. Но к концу занятия я уже хорошо подтягивалась на шесте, вращалась и делала махи ногами. Осталось научиться делать этот умопомрачительный шпагат на пилоне - и мой список желаний станет меньше на один пункт)))

Н
Настя
16 жовтня 2014
Эх, до чего красиво выглядит! Когда-нибудь и я так смогу. Пойду еще тренироваться обязательно:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень