100596
 

Майстер-клас стрип-пластики

Індивідуальне заняття, присвячене мистецтву стрип-пластики. Спокусливий танець є унікальним симбіозом різноманітних стилів. Досвідчений викладач допоможе освоїти техніку пластичних па, відчути манеру виконання та розслабитись в чуттєвому танці. Це можливість не просто вивчити невелику танцювальну постановку під музику, але і знайти додаткову упевненість в собі. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас стрип-пластики — що це?

Можливість опанувати мистецтво зваблювання за допомогою танцювальних рухів. Стрип-пластика являє собою комбінацію різних напрямків — від класики до сучасної хореографії, від східного до латиноамериканського танцю. Досвідчений викладач в індивідуальному форматі навчить основним рухам і навіть поставить невелику танцювальну зв'язку.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в сучасну студію «Альянс», де його зустріне досвідчений викладач. Попередньо він розповість про танці і проведе невелику розминку. Потім — повільно демонструвати окремі елементи стрип-пластики, щоб Щасливчик повторив їх самостійно. Після тренування залишиться лише об'єднати розучені рухи в чуттєву танцювальну композицію.

Мова тіла

Родзинка танцю полягає в поєднанні неймовірно пластичних рухів, які приковують погляди. Урок стрип-пластики — це також своєрідний психологічний тренінг, який дозволяє максимально розкрити внутрішню свободу і здобути впевненість у власній чарівності.

Індивідуальне заняття

Перевага заняття  індивідуальний підхід викладача. Він безпомилково оцінить рівень фізичної підготовки і правильно скоректує хід уроку. Профі також допоможе відточити вабливі рухи і по-акторськи розкритися в чуттєвому танці.

Танцювальний досвід

Досвідчений танцюрист допоможе оволодіти всіма тонкощами пластичного танцю. Він навчить:

  • особливостям правильної розминки;
  • азам фітнес-навантаження;
  • основам стрип-пластики;
  • окремим танцювальним фігурам.

Крім того, викладач допоможе виконати невеликий танець, який об'єднає в собі вивчені рухи та прийоми. 

Місце проведення враження:

Академія танцю Альянс
ул.піроговская, 7/9 Показати на мапі

11 відгуків реальних людей

А
Анастасия
12 жовтня 2017
Впечатления самые замечательные,мастер-класс высший класс)))5!

26 січня 2016
Я в восторге! Сомневалась, когда читала, в правдивости отзывов. Выбрала для себя такой подарок и сомнения развеялись. Не смотря на то, что сначала я казалась себе бревном - итог меня порадовал и видео на память тоже достойное. Такое, что можно похвастаться друзьям. Собираюсь продолжать брать индивидуальные уроки стрип пластики:) Спасибо, bodo за впечатление!:)

Т
Танечка
18 жовтня 2015
Мне подарил урок стрип-пластики любимый на СВОЙ день рождения))) чтобы я станцевала для него потом, что получится выучить))) все прошло замечательно, и мы разучили с преподавательницей очень гармоничный и чувственный танец. Так что буду удивлять любимого новой собой уже скоро)))

С
Света
25 серпня 2015
Невероятно интересное занятие! Я немного стесняюсь своего тела, и друзья подарили урок стрип пластики чтобы немного раскрепостить и помочь выпустить наружу ту шикарную женщину, которую я увидела в зеркале по окончанию занятия. Советую всем девушкам хоть раз попробовать так потанцевать, это очень повышает самооценку.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень