100596

Майстер-клас стрип-пластики

Індивідуальний майстер-клас, присвячений мистецтву зваблювання за допомогою чуттєвих па — стрип-пластиці. Професійний хореограф навчить базовій техніці танцю й основам акторської майстерності. Він покаже невелику зв'язку, яку потрібно повторити під музику. Спокусливі рухи та пластика тіла дозволять відчувати себе впевненіше та побороти сором. Тривалість заняття — 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас стрип-пластики — що це?

Можливість освоїти мистецтво зваблювання, що базується на спокусливих танцювальних рухах. Стрип-пластика — це напрям, який об'єднує різні хореографічні техніки й акторську майстерність. На індивідуальному занятті професіонал навчить його основам і поставить невелику танцювальну зв'язку. Урок еротичного танцю допоможе позбутися від комплексів і набути впевненості в собі.

Як все відбувається?

Навчатися мистецтву стрип-денсу Щасливчик вирушить у школу танців Do It Studio. Тут його зустріне персональний тренер, коротко розповість про майбутнє заняття і запропонує зробити розминку. Потім наставник буде повільно показувати танцювальні елементи, щоб Щасливчик повторив їх самостійно. Після тренування залишиться лише об'єднати розучені рухи в чуттєву хореографічну композицію. Тривалість майстер-класу — 60 хвилин.

Впевненість і розкутість

Стрип-пластика — це танцювальний напрямок, який допомагає побороти комплекси та розкрити внутрішню чарівність. Завдяки спокусливим рухам і артистичній складовій Щасливчик подивиться на себе з іншого боку та віднайде упевненість.

Індивідуальний формат

Майстер-клас проходить віч-на-віч з персональним наставником. Він оцінить уміння свого підопічного та складе для нього персональну програму тренування.

Краса тіла

Танці — це не тільки задоволення, але і фізичне навантаження. Регулярне повторення вивчених рухів поліпшить фігуру, приведе м'язи в тонус і додасть пластичності.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Do It Studio - Школа танців
вул. Гагарінське Плато, 5/3 Показати на мапі

11 відгуків

А
Анастасия
12 жовтня 2017
Впечатления самые замечательные,мастер-класс высший класс)))5!

26 січня 2016
Я в восторге! Сомневалась, когда читала, в правдивости отзывов. Выбрала для себя такой подарок и сомнения развеялись. Не смотря на то, что сначала я казалась себе бревном - итог меня порадовал и видео на память тоже достойное. Такое, что можно похвастаться друзьям. Собираюсь продолжать брать индивидуальные уроки стрип пластики:) Спасибо, bodo за впечатление!:)

Т
Танечка
18 жовтня 2015
Мне подарил урок стрип-пластики любимый на СВОЙ день рождения))) чтобы я станцевала для него потом, что получится выучить))) все прошло замечательно, и мы разучили с преподавательницей очень гармоничный и чувственный танец. Так что буду удивлять любимого новой собой уже скоро)))

С
Света
25 серпня 2015
Невероятно интересное занятие! Я немного стесняюсь своего тела, и друзья подарили урок стрип пластики чтобы немного раскрепостить и помочь выпустить наружу ту шикарную женщину, которую я увидела в зеркале по окончанию занятия. Советую всем девушкам хоть раз попробовать так потанцевать, это очень повышает самооценку.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень