101048
 

Майстер-клас зі скелелазіння

 Теорія і практика скелелазіння від професіонала. Належить підкорити стенд висотою 15 м, який знаходиться на міській набережній, під відкритим небом. Взимку і восени майстер-клас пройде у  стінах боулдерінгу   штучно створеному приміщенні для скелелазіння з величезними валунами. Це можливість освоїти техніку впевненого підйому і спуску. Видається страховка з карабіном. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Можливість підкорити одну з найвищих точок Одеси! Це індивідуальне заняття зі скелелазіння з профі-інструктором. Теорія зміниться захоплюючій практикою — на професійному скелелазному тренажері висотою 15 м. Для цього буде видана надійна страховка. Інструктор навчить правильно кріпити карабін, а також техніці впевненого підйому і спуску. З осені по весну майстер-клас проводять в боулдерінгу   спеціально створеному для скелелазіння приміщенні з штучними валунами, що піднімаються до стелі.

Як все проходить?

У літній період Щасливчик виявиться на морському узбережжі Одеси — саме там розташувався скелелазний тренажер. У зимові місяці заняття переноситься в боулдерінг — крите приміщення для скелелазіння. Щасливчика зустріне профі-інструктор, розповість правила безпеки, теорію піднесення і підібрати екіпірування. А потім — належить підкорити стенд. 

Навчання від профі

Познайомитися з основами скелелазіння належить компанії досвідченого інструктора. Він навчить:

  • правильно кріпити карабін
  • тактиці безпечного підйому
  • проходити складні ділянки траси

2 різних локації

Перевірити отримані знання на практиці можна як на 15-метровій стіні, так і в спеціальному боулдерінгу, в залежності від пори року. Скелелазний тренажер працює в літній час на морському березі. Він оснащений 10-ю трасами різної складності, так що спробувати свої сили зможуть також і новачки, і досвідчені альпіністи. У боулдерінгу свої особливості: його висота значно нижче — до 5 метрів, але зате маршрути тут тягнуться навіть по стелі.

Надійна страховка

Скелелаза, за всіма правилами, підберуть надійну страховку. А досвідчений інструктор навчить правильно з нею поводитися і пересуватися за допомогою карабіна.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ShelRocks - Скеледром
вул. Комітетська, 24 Показати на мапі

30 відгуків

18 вересня 2017
Замечательно! И весело и полезно и адреналина добавляет.

И
Ирина
19 червня 2017
Всё на высшем уровне, как и всегда. Подарок был мужу и себе :), так как давно хотели попробовать. Приятный инструктор, который все объяснил и поделился многими историями про этот вид спорта,чем сделал отдых ещё и веселым.

20 травня 2017
Были сегодня на "Мастер-класс по скалолазанью: эмоций море) Отдельное спасибо инструктору) Единственное что не понравилось: компания Bodo поздно высылает письмо с инфлрмацией и номер скалодрома для уточнение даты нужно было искать самой.

26 вересня 2016
Замечательное незабываемое впечатление! Прекрасное место, замечательные люди, опытный и внимательный тренер. Лазала внучка, а я пожалела, что сама не испытала это удовольствие. В следующий раз обязательно тоже попробую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень