101048
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння!

 Теорія і практика скелелазіння від професіонала. Належить підкорити стенд висотою 15 м, який знаходиться на міській набережній, під відкритим небом. Взимку і восени майстер-клас пройде у  стінах боулдерінгу   штучно створеному приміщенні для скелелазіння з величезними валунами. Це можливість освоїти техніку впевненого підйому і спуску. Видається страховка з карабіном. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 866 раз
1 чоловік
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 7 років
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Можливість підкорити одну з найвищих точок Одеси! Це індивідуальне заняття зі скелелазіння з профі-інструктором. Теорія зміниться захоплюючій практикою — на професійному скелелазному тренажері висотою 15 м. Для цього буде видана надійна страховка. Інструктор навчить правильно кріпити карабін, а також техніці впевненого підйому і спуску. З осені по весну майстер-клас проводять в боулдерінгу   спеціально створеному для скелелазіння приміщенні з штучними валунами, що піднімаються до стелі.

Як все проходить?

У літній період Щасливчик виявиться на морському узбережжі Одеси — саме там розташувався скелелазний тренажер. У зимові місяці заняття переноситься в боулдерінг — крите приміщення для скелелазіння. Щасливчика зустріне профі-інструктор, розповість правила безпеки, теорію піднесення і підібрати екіпірування. А потім — належить підкорити стенд. 

Навчання від профі

Познайомитися з основами скелелазіння належить компанії досвідченого інструктора. Він навчить:

  • правильно кріпити карабін
  • тактиці безпечного підйому
  • проходити складні ділянки траси

2 різних локації

Перевірити отримані знання на практиці можна як на 15-метровій стіні, так і в спеціальному боулдерінгу, в залежності від пори року. Скелелазний тренажер працює в літній час на морському березі. Він оснащений 10-ю трасами різної складності, так що спробувати свої сили зможуть також і новачки, і досвідчені альпіністи. У боулдерінгу свої особливості: його висота значно нижче — до 5 метрів, але зате маршрути тут тягнуться навіть по стелі.

Надійна страховка

Скелелаза, за всіма правилами, підберуть надійну страховку. А досвідчений інструктор навчить правильно з нею поводитися і пересуватися за допомогою карабіна.

Місце проведення враження:

Скалодром Джіва Одеса
Траса Здоров'я, Одеса Показати на мапі

29 відгуків реальних людей

И
Ирина
19 червня 2017
Всё на высшем уровне, как и всегда. Подарок был мужу и себе :), так как давно хотели попробовать. Приятный инструктор, который все объяснил и поделился многими историями про этот вид спорта,чем сделал отдых ещё и веселым.

20 травня 2017
Были сегодня на "Мастер-класс по скалолазанью: эмоций море) Даже дождик не испортил настроение) Отдельное спасибо инструктору Александру) Единственное что не понравилось: компания Bodo поздно высылает письмо с инфлрмацией и номер скалодрома для уточнение даты нужно было искать самой.

26 вересня 2016
Замечательное незабываемое впечатление! Прекрасное место, замечательные люди, опытный и внимательный тренер Александр. Лазала внучка, а я пожалела, что сама не испытала это удовольствие. В следующий раз обязательно тоже попробую!

11 вересня 2016
Это был интересный опыт! Ходили вдвоем с мужем, за время тренировки прошли трассу 4 раза, на больше сил не хватило, хотя время еще осталось. Особенно советую это впечатление тем кто боится высоты, как я :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень