101049
 

Майстер-клас скелелазіння для двох

Відвідати скалодром на морському узбережжі і навчитися підкоряти неприступні гори! Влітку майстер-клас пройде на відкритому повітрі. 15-метровий тренажер допоможе освоїти ази і змусить попрацювати досвідчених скелелазів. Взимку належить вчитися в закритому боулдерінгу. Валуни-зачіпки йдуть по стіні все вище і тривають на стелі. Досвідчений інструктор допоможе впоратися з будь-якої з цих завдань. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас скелелазіння для двох — що це?

Сама неприступна точка Одеси — 15-метровий скелелазний стенд і спеціальний боулдерінг, де валуни для зачіпок є навіть на стелі! Підкорити ці тренажери під силу тільки відчайдушним сміливцям. Професійний інструктор влаштує для двох новачків експрес-школу альпінізму — навчить правилам хватів, техніки спусків і підйомів. Свої здібності можна буде перевірити на будь-який з 10 трас різної складності.

Як все проходить?

Щасливчики побувають на навчальній базі, побудованої одеським клубом альпіністів. Це унікальні «скельні» маршрути: від найпростіших, розминок, до складних   з прямовисними ділянками. Спочатку парі сміливців належить розігрітися, виконуючи базові вправи і прослухати вступний інструктаж від досвідченого тренера. А далі — слідуючи підказкам майстра, дертися вгору, підкоряючи метр за метром на обраної трасі.

2 локації на будь-який час року

Навчально-тренувальна база «Скеледром» ідеально підходить як для першого досвіду скелелазіння, так і для вдосконалення вже наявних навичок. Відразу 6 стін з штучними валунами і зачіпками розташувалися на березі моря. Тут можна випробувати свої сили на 10 трасах різної складності і навіть піднятися на саму вершину   15 метрів у висоту. А в зимовий час працює закритий боулдерінг висотою до 5 метрів — траси там пролягають не тільки стін, але і по стелі!

Індивідуальне навчання від профі-інструктора

Новачки будуть знайомитися з основами скелелазіння в компанії досвідченого тренера. Він обов'язково навчить:

  • правильно кріпити карабіни
  • техніці безпечного підйому і спуску
  • проходити складні ділянки траси

Все необхідне видається

Все необхідне спорядження видається на місці. У початківців альпіністів буде надійна страховка і міцні карабіни для лазіння по штучних скель.  

Місце проведення враження:

ShelRocks - Скеледром
вул. Комітетська, 24 Показати на мапі

30 відгуків реальних людей

18 вересня 2017
Замечательно! И весело и полезно и адреналина добавляет.

И
Ирина
19 червня 2017
Всё на высшем уровне, как и всегда. Подарок был мужу и себе :), так как давно хотели попробовать. Приятный инструктор, который все объяснил и поделился многими историями про этот вид спорта,чем сделал отдых ещё и веселым.

20 травня 2017
Были сегодня на "Мастер-класс по скалолазанью: эмоций море) Отдельное спасибо инструктору) Единственное что не понравилось: компания Bodo поздно высылает письмо с инфлрмацией и номер скалодрома для уточнение даты нужно было искать самой.

26 вересня 2016
Замечательное незабываемое впечатление! Прекрасное место, замечательные люди, опытный и внимательный тренер. Лазала внучка, а я пожалела, что сама не испытала это удовольствие. В следующий раз обязательно тоже попробую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень