101049
 

Майстер-клас скелелазіння для двох

Відвідати скалодром на морському узбережжі і навчитися підкоряти неприступні гори! Влітку майстер-клас пройде на відкритому повітрі. 15-метровий тренажер допоможе освоїти ази і змусить попрацювати досвідчених скелелазів. Взимку належить вчитися в закритому боулдерінгу. Валуни-зачіпки йдуть по стіні все вище і тривають на стелі. Досвідчений інструктор допоможе впоратися з будь-якої з цих завдань. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас скелелазіння для двох — що це?

Сама неприступна точка Одеси — 15-метровий скелелазний стенд і спеціальний боулдерінг, де валуни для зачіпок є навіть на стелі! Підкорити ці тренажери під силу тільки відчайдушним сміливцям. Професійний інструктор влаштує для двох новачків експрес-школу альпінізму — навчить правилам хватів, техніки спусків і підйомів. Свої здібності можна буде перевірити на будь-який з 10 трас різної складності.

Як все проходить?

Щасливчики побувають на навчальній базі, побудованої одеським клубом альпіністів. Це унікальні «скельні» маршрути: від найпростіших, розминок, до складних   з прямовисними ділянками. Спочатку парі сміливців належить розігрітися, виконуючи базові вправи і прослухати вступний інструктаж від досвідченого тренера. А далі — слідуючи підказкам майстра, дертися вгору, підкоряючи метр за метром на обраної трасі.

2 локації на будь-який час року

Навчально-тренувальна база «Скеледром» ідеально підходить як для першого досвіду скелелазіння, так і для вдосконалення вже наявних навичок. Відразу 6 стін з штучними валунами і зачіпками розташувалися на березі моря. Тут можна випробувати свої сили на 10 трасах різної складності і навіть піднятися на саму вершину   15 метрів у висоту. А в зимовий час працює закритий боулдерінг висотою до 5 метрів — траси там пролягають не тільки стін, але і по стелі!

Індивідуальне навчання від профі-інструктора

Новачки будуть знайомитися з основами скелелазіння в компанії досвідченого тренера. Він обов'язково навчить:

  • правильно кріпити карабіни
  • техніці безпечного підйому і спуску
  • проходити складні ділянки траси

Все необхідне видається

Все необхідне спорядження видається на місці. У початківців альпіністів буде надійна страховка і міцні карабіни для лазіння по штучних скель.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ShelRocks - Скеледром
вул. Комітетська, 24 Показати на мапі

30 відгуків

18 вересня 2017
Замечательно! И весело и полезно и адреналина добавляет.

И
Ирина
19 червня 2017
Всё на высшем уровне, как и всегда. Подарок был мужу и себе :), так как давно хотели попробовать. Приятный инструктор, который все объяснил и поделился многими историями про этот вид спорта,чем сделал отдых ещё и веселым.

20 травня 2017
Были сегодня на "Мастер-класс по скалолазанью: эмоций море) Отдельное спасибо инструктору) Единственное что не понравилось: компания Bodo поздно высылает письмо с инфлрмацией и номер скалодрома для уточнение даты нужно было искать самой.

26 вересня 2016
Замечательное незабываемое впечатление! Прекрасное место, замечательные люди, опытный и внимательный тренер. Лазала внучка, а я пожалела, что сама не испытала это удовольствие. В следующий раз обязательно тоже попробую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень