100790
 

Подаруй майстер-клас фотографії!

Можливість освоїти основи фотомистецтва за одне заняття. Під керівництвом досвідченого фотографа учень дізнається про правила вибудовування композиції, навчиться користуватися ручним режимом і спробує виставити професійну освітлювальну техніку. Урок можна провести як в студії, так і на вулиці — це дозволить попрацювати зі штучним і денним світлом. Тривалість майстер-класу — 2 години. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас фотографії — що це?

Знайомство з мистецтвом фотографії в компанії професіонала. Він не тільки пояснить основи, але і поділиться з учнем власними секретами створення гарного кадру. На індивідуальному занятті майстер навчить правильно поводитися з камерою: користуватися різними режимами, вибудовувати композицію, регулювати різкість і баланс білого. Нові знання Щасливчик випробує на практиці.

Як все відбувається?

На майстер-клас Щасливчик вирушить до студії MOLOKO, де на нього чекатиме професійний фотограф. На дві години він стане для свого підопічного справжнім учителем і поділиться з ним секретами майстерності. Наставник розповість про основні принципи зйомки та навчить налаштовувати камеру, а потім швидко перейде до практики. Під час навчання Щасливчик буде фотографувати різні предмети та навіть домашніх тварин, аби осягнути тонкощі зйомки.

Від теорії до практики

Закони композиції, настройка ручного режиму та глибина кадру — на уроці новачок дізнається про головні правила фотографії, які дозволять йому уникнути поширених помилок.

Студійне обладнання

На занятті Щасливчик навчиться працювати з професійним обладнанням. Під керівництвом наставника він не тільки дізнається про правила виставлення світла, але і зможе попрактикуватися у цьому самостійно.

В студії та на пленері

При бажанні Щасливчик може не тільки вдосконалити свої вміння у рамках професійної студії, але і навчитися працювати з денним світлом на вулиці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

24 відгуків

Т
Таня
27 квітня 2018
это отличный шанс поучиться у профи! я давно увлекаюсь фотографией, но всему обучалась сама) и поэтому я не знала многих тонкостей, пока не пошла на этот замечательный мастер-класс! теперь я спокойно фотографирую в ручном режиме, хотя раньше меня спасал только автомат))) всем советую это впечатление!

М
Максим
23 лютого 2018
Впечатление получил в подарок на день рождения, индивидуальный курс фотографии(8 уроков). За пять уроков научиться невозможно. Но, я сделал для себя много открытий, изменил своё отношение к фотографии. Это действительно искуство.

17 лютого 2017
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 8 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия...
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 8 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия я понял что не зря выбрал этот курс. Из плюсов (помимо очевидных) является то что время проведения занятий целиком и полностью вписываются в личный график. Рекомендую этот курс всем желающим познать мир профессиональной фотографии, перестать использовать режим "авто", получая при этом более качественные снимки. Спасибо bodo и студии (Одесса)

Б
Богдан
29 листопада 2015
Если у вас есть своя зеркалка и 2 часа свободного времени не пожалейте потратить его на этот урок. Потому что без консультации профессионала очень сложно стать хорошим фотографом, даже любителем. Я благодарен Бодо и студии за качественный подход к делу.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень