100790
 

Подаруй майстер-клас фотографії!

Можливість освоїти основи фотомистецтва за одне заняття. Під керівництвом досвідченого фотографа учень дізнається про правила вибудовування композиції, навчиться користуватися ручним режимом і спробує виставити професійну освітлювальну техніку. Урок можна провести як в студії, так і на вулиці — це дозволить попрацювати зі штучним і денним світлом. Тривалість майстер-класу — 2 години. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 167 раз
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас фотографії — що це?

Знайомство з мистецтвом фотографії в компанії професіонала. Він не тільки пояснить основи, але і поділиться з учнем власними секретами створення гарного кадру. На індивідуальному занятті майстер навчить правильно поводитися з камерою: користуватися різними режимами, вибудовувати композицію, регулювати різкість і баланс білого. Нові знання Щасливчик випробує на практиці.

Як все відбувається?

На майстер-клас Щасливчик вирушить до студії MOLOKO, де на нього чекатиме професійний фотограф. На дві години він стане для свого підопічного справжнім учителем і поділиться з ним секретами майстерності. Наставник розповість про основні принципи зйомки та навчить налаштовувати камеру, а потім швидко перейде до практики. Під час навчання Щасливчик буде фотографувати різні предмети та навіть домашніх тварин, аби осягнути тонкощі зйомки.

Від теорії до практики

Закони композиції, настройка ручного режиму та глибина кадру — на уроці новачок дізнається про головні правила фотографії, які дозволять йому уникнути поширених помилок.

Студійне обладнання

На занятті Щасливчик навчиться працювати з професійним обладнанням. Під керівництвом наставника він не тільки дізнається про правила виставлення світла, але і зможе попрактикуватися у цьому самостійно.

В студії та на пленері

При бажанні Щасливчик може не тільки вдосконалити свої вміння у рамках професійної студії, але і навчитися працювати з денним світлом на вулиці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

14 відгуків

Т
Таня
27 квітня 2018
это отличный шанс поучиться у профи! я давно увлекаюсь фотографией, но всему обучалась сама) и поэтому я не знала многих тонкостей, пока не пошла на этот замечательный мастер-класс! теперь я спокойно фотографирую в ручном режиме, хотя раньше меня спасал только автомат))) всем советую это впечатление!

Н
Нелли
18 жовтня 2015
Отличный курс и просто-таки суперская идея для подарка! Я увлекаюсь фотографией уже давно, и вот друзья скинулись и подарили мне курс на ДР. Угадали на все 100! Уже прошло 4 занятия, я еще дома постоянно повторяю то что могу повторить, и что выучила. Прогресс налицо! Еще не знаю, сделаю ли фото своей второй профессией или оставлю как хобби, но я однозначно обрела увлечение очень и очень надолго.

23 вересня 2015
Отличный мастер-класс! Приятная, дружеская обстановка, опытный фотограф - мастер своего дела. За 2 часа рассказал мне столько нового и интересного, что хочется возвращаться на занятия еще и еще. После общения с ним теперь понимаю что мало просто иметь хороший фотоаппарат, надо еще уметь им правильно пользоваться. Спасибо любимому за такой подарок, спасибо фотографу за отличный мастер-класс, спасибо Бодо за организацию этого мероприятия)))))

П
Павел
1 жовтня 2014
Я решил попробовать себя в студийной съемке и остался доволен выбором! Мастер-класс вел просто замечательный фотограф, который готов щедро поделится своим опытом! Еще хотелось бы поблагодарить компанию Бодо, где моя жена и выбрала этот замечательный подарок!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень