102702
 

Подаруй майстер-клас гри на фортепіано!

Індивідуальний урок гри на фортепіано разом з профі. М'яке звучання синтезатора або драматичні удари рояля — під час заняття прозвучать улюблені мелодії. Новачок познайомиться з благородним інструментом і дізнається базові аспекти гри. Більш досвідчений музикант поліпшить техніку виконання й розширить діапазон знань. За 60 хвилин педагог допоможе вивчити улюблену мелодію, яку вийде зіграти наприкінці майстер-класу. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 128 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас гри на фортепіано — що це?

Персональне заняття, присвячене улюбленому інструменту Фредеріка Шопена. Щасливчик познайомиться з професійним музикантом, який допоможе опанувати гру на фортепіано. Педагог складе персональну програму уроку в залежності від навичок студента. Новачка навчать правильній посадці й постановці рук. До кінця зустрічі Щасливчик зможе зіграти улюблену мелодію на фортепіано або синтезаторі. Учень з досвідом отримає цінні поради та рекомендації від профі, а також за бажання попрактикується на роялі.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до музичної школи Наталії Заєць. Тут його зустріне наставник, який досконало володіє фортепіано. Він поцікавиться навиками гри на інструменті, після чого проведе 60-хвилинне заняття за індивідуальною програмою. У новачка все почнеться з основних елементів: техніки взаємодії кистей рук, пальців і клавіш, а також посадки. Для практики йому нададуть піаніно або синтезатор. Більш досвідчений Щасливчик дізнається важливі секрети від профі й зможе спробувати свої сили на роялі.

Три інструменти на вибір

Новачкові запропонують сісти за фортепіано або синтезатор — по звучанню вони не відрізняються один від одного. А останній здатний вивільняти різні звуки завдяки семплам: починаючи від класичного «голосу» піаніно, закінчуючи хоральним вокалом і дисторшном електрогітари. Студент з досвідом за бажання зіграє на музичному «гіганті» — роялі.

Улюблена композиція за 60 хвилин

Романтичний блюз, драйвовий рок-н-ролл або мелодійна класика — Щасливчик обере будь-яку композицію, яку захоче опанувати. Якщо вона виявиться занадто складною, викладач спростить її виконання і продемонструє, як зіграти, або запропонує обрати іншу.

Персональне заняття

Щасливчик залишиться один на один із професійним піаністом. Вся увага викладача буде присвячена тільки одному учневі. Це допоможе сприймати інформацію легше й опанувати інструмент набагато швидше.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Музична школа Наталії Заєць
вул. Новосельського, 68/1 Показати на мапі

1 відгук

А
Алла
12 лютого 2018
Играть на фортепиано мечтала всю жизнь! И вот друзья подарили мне курс занятий, это был просто мегаподарок! Теперь занимаюсь, очень нравится, была уже на 5 занятиях, потихоньку получается. Спасибо преподавателю за терпение)) Трудно приучить себя правильно держать спину и руки, но я стараюсь!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень