Майстер-клас гончарства для двох

2 людини
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Все необхідне видається

Майстер-клас гончарства для двох — що це?

Знайомство з технікою створення автентичного посуду. Справжній професіонал гончарної майстерності скоординує всі процеси і допоможе на будь-якому етапі заняття. Також він відповість на всі запитання та дасть цінні поради. На індивідуальному уроці Щасливчики навчаться працювати на спеціальному крузі та надавати бажану форму виробу. Результатом творчого процесу стане унікальний витвір, який можна використовувати в побуті.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають Єврейський культурний центр Beit Grand. Там вони познайомляться з фахівцем, який видасть усі необхідні матеріали і розповість про особливості роботи з глиною. Друзі обговорять з педагогом майбутні витвори. Це можуть бути чашки, вази або горщики. Щасливчики по черзі працюватимуть на гончарному крузі. Вони навчаться центрувати глину та формувати виріб. За 60 хвилин новачки створять авторські сувеніри, які можна використовувати в побуті. Після закінчення заняття посуд залишиться в майстерні для випалу. Вже через 15-20 днів потрібно буде забрати готові витвори додому.

Досвідчений фахівець

Викладач познайомить друзів з особливостями роботи, а також проконтролює всі процеси. Педагог також відповість на питання, що цікавлять і допоможе на будь-якому етапі.

Витвір на вибір

Щасливчики зможуть виліпити вазу, чашку або горщик. Готовий витвір стане прикрасою для будь-якого інтер'єру.

Релакс

Робота на гончарному крузі — це можливість розслабитися. Ліплення також заспокоює нерви і рятує від стресів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ирина
14 липня 2018
На мастер классе были вдвоем с мужем. Очень понравилось и мне и ему. Глина приятная на ощупь, пластичная. Оказалось, что с ней не так легко работать, как мы думали, но от этого было ещё интересней. Мы попали к очень милой и разговорчивой девушке Оле, она здорово нам помогала и рассказала много интересных вещей о гончарном искусстве. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.