102847
 

Майстер-клас з гончарства для двох

Індивідуальне заняття для двох, на якому можна освоїти ази давнього ремесла. Досвідчений педагог видасть усі необхідні матеріали, розповість про особливості роботи з глиною, а також навчить по черзі крутити гончарний круг та центрувати глину. Друзі самостійно створять потрібну форму для майбутнього виробу. Можна зробити на вибір чашку, вазочку або горщик. Після майстер-класу посуд обпалюють. Забрати готовий твір потрібно через 15-20 днів. Тривалість заняття — 60 хвилин. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас гончарства для двох — що це?

Знайомство з технікою створення автентичного посуду. Справжній професіонал гончарної майстерності скоординує всі процеси і допоможе на будь-якому етапі заняття. Також він відповість на всі запитання та дасть цінні поради. На індивідуальному уроці Щасливчики навчаться працювати на спеціальному крузі та надавати бажану форму виробу. Результатом творчого процесу стане унікальний витвір, який можна використовувати в побуті.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають Єврейський культурний центр Beit Grand. Там вони познайомляться з фахівцем, який видасть усі необхідні матеріали і розповість про особливості роботи з глиною. Друзі обговорять з педагогом майбутні витвори. Це можуть бути чашки, вази або горщики. Щасливчики по черзі працюватимуть на гончарному крузі. Вони навчаться центрувати глину та формувати виріб. За 60 хвилин новачки створять авторські сувеніри, які можна використовувати в побуті. Після закінчення заняття посуд залишиться в майстерні для випалу. Вже через 15-20 днів потрібно буде забрати готові витвори додому.

Досвідчений фахівець

Викладач познайомить друзів з особливостями роботи, а також проконтролює всі процеси. Педагог також відповість на питання, що цікавлять і допоможе на будь-якому етапі.

Витвір на вибір

Щасливчики зможуть виліпити вазу, чашку або горщик. Готовий витвір стане прикрасою для будь-якого інтер'єру.

Релакс

Робота на гончарному крузі — це можливість розслабитися. Ліплення також заспокоює нерви і рятує від стресів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Beit Grand - Єврейський Культурний Центр
вул. Ніжинська, 77/79 Показати на мапі

4 відгуки

И
Ирина
14 липня 2018
На мастер классе были вдвоем с мужем. Очень понравилось и мне и ему. Глина приятная на ощупь, пластичная. Оказалось, что с ней не так легко работать, как мы думали, но от этого было ещё интересней. Мы попали к очень милой и разговорчивой девушке Оле, она здорово нам помогала и рассказала много интересных вещей о гончарном искусстве. Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень