100504
 

Подаруй майстер-клас з флористики!

Індивідуальне заняття з флористики — мистецтва створення композицій з квітів. Проведе його талановитий майстер з 15-річним досвідом Наталія Чайка. Для творчості надаються свіжозрізані квіти та інші природні елементи — листочки, ягоди, горішки. З них належить створити композицію на свій розсуд. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 285 раз
1 людина
до 90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас з флористики — що це?

Творче перетворення живих квітів, ягід і листків у прекрасні композиції. Навчить цього дивовижного мистецтва провідний флорист Одеси — Наталія Чайка. На свій розсуд можна буде створити тематичну квіткову композицію.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у творчу майстерню ексклюзивних квіткових виробів «Артишок», яка вже давно славиться своїми шедеврами. Там його зустріне досвідчений майстер. Він видасть усі необхідні матеріали для творчості, які стануть основою для майбутнього виробу. Профі навчить Щасливчика правильно обрізати квіти, комбінувати їх, а також доповнювати різним декором. У підсумку вийде яскрава композиція, яка вразить не тільки різноманітністю елементів, але й своїм зовнішнім виглядом.

Один із кращих флористів Одеси

Майстер-клас проведе один із найбільш талановитих флористів міста — Наталія Чайка. За її плечима 15-річний досвід успішної роботи, сотні вдячних учнів і тисячі розкішних букетів.

Квіткова композиція на вибір

Сюжет твору можна буде обрати на власний розсуд. Готовий шедевр залишається на пам'ять. Ним можна буде прикрасити домашній інтер'єр або презентувати близькій людині.

Живі квіти

Створювати дивовижної краси композиції належить виключно з натуральних матеріалів. Крім свіжозрізаних квітів це буде листя, трави, ягоди, горішки та інші природні декоративні елементи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Артишок - Навчальний центр
ул.Троицкая, 12 Показати на мапі

11 відгуків

27 січня 2017
Добрый день! Получила сертификат в подарок, и после прохождения мастер-класса осталась в полном восторге! Спасибо большое за такие впечатления, все организовано по высшему классу. Уверена, что воспользуюсь предложениями Бодо ещё не раз :)

Т
Татьяна
2 січня 2017
Преобрела для себя сертифекат на мастер-класс по флориситике т.к. мне это очень нравится и ни сколько не пожалела. Оправдались все мои надежды и ожидания. Я отлично провела время в хорошей компании преподавателей флористики, которые очень доступно, весело и интересно научили меня делать новогоднюю композицию. И она украсила мой праздничный стол. Спасибо за прекрасное новогоднее впечатление, с...
Преобрела для себя сертифекат на мастер-класс по флориситике т.к. мне это очень нравится и ни сколько не пожалела. Оправдались все мои надежды и ожидания. Я отлично провела время в хорошей компании преподавателей флористики, которые очень доступно, весело и интересно научили меня делать новогоднюю композицию. И она украсила мой праздничный стол. Спасибо за прекрасное новогоднее впечатление, с удовольствием еще не раз воспользуюсь вашими предложениями.

Л
Людмила
4 червня 2016
Доброго всім дня! Отримала в подарунок майстер-клас флористики. Довгий час збиралася, мабуть через те, що не до кінця усвідомлювала яке задоволення мене очікує! А надали мені його в студії "Артишок", що розташована в м. Одесі. Фаховість, вміння лаконічно, але при тому дуже чітко, донести найголовніші принципи, на яких створюється букет - визначальні у дуже тактовних Наталі та Вікторії...
Доброго всім дня! Отримала в подарунок майстер-клас флористики. Довгий час збиралася, мабуть через те, що не до кінця усвідомлювала яке задоволення мене очікує! А надали мені його в студії "Артишок", що розташована в м. Одесі. Фаховість, вміння лаконічно, але при тому дуже чітко, донести найголовніші принципи, на яких створюється букет - визначальні у дуже тактовних Наталі та Вікторії. Описати слова ті відчуття, які залишилися після майстер-класу - не можливо. Хочу сказати одне: всім рідним та знайомим розповіла, показала, настійливо порекомендувала таку послугу. Адже не тільки долучаєшся до прекрасного, твориш із живими квітами, а ще й при цьому відпочиваєш душею! Щиро вдячна всім, хто створив і надає змогу відчути себе в дитинстві, коли творчий процес захоплює тебе сповна!!! Дякую!!!

19 жовтня 2015
Спасибо огромное. Получили море удовольствия от мастер-класса. Очень хорошо всё организовано. Спсибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень