Подаруй майстер-клас з флористики!

подарували вже 300 разів
800 грн 1 люд. до 90 хв.
1 людина
до 90 хв.
Доступно з 7 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На занятті новачок зробить квіткову композицію під керівництвом флориста. Перед майстер-класом учневі видадуть все необхідне: стрічки, папір, інструменти. Дизайн витвору можна буде вибрати на власний розсуд. Викладач навчить новачка правильно обрізати квіти, комбінувати їх, а також доповнювати різним декором. Готовий виріб можна забрати собі.

Чому ми вибрали навчальний центр «Артишок»

Майстер-клас проведе провідний флорист центру, випускник міжнародної школи флористики. Учень буде створювати композицію з натуральних матеріалів — свіжозрізаних квітів, листя, трав.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Яна
27 января 2017
https://www.facebook.com/100005336146136
Добрый день! Получила сертификат в подарок, и после прохождения мастер-класса осталась в полном восторге! Спасибо большое за такие впечатления, все организовано по высшему классу. Уверена, что воспользуюсь предложениями Бодо ещё не раз :)
Татьяна
2 января 2017
Преобрела для себя сертифекат на мастер-класс по флориситике т.к. мне это очень нравится и ни сколько не пожалела. Оправдались все мои надежды и ожидания. Я отлично провела время в хорошей компании преподавателей флористики, которые очень доступно, весело и интересно научили меня делать новогоднюю композицию. И она украсила мой праздничный стол. Спасибо за прекрасное новогоднее впечатление, с удовольствием еще не раз воспользуюсь вашими предложениями.
Людмила
4 июня 2016
Доброго всім дня! Отримала в подарунок майстер-клас флористики. Довгий час збиралася, мабуть через те, що не до кінця усвідомлювала яке задоволення мене очікує! А надали мені його в студії "Артишок", що розташована в м. Одесі. Фаховість, вміння лаконічно, але при тому дуже чітко, донести найголовніші принципи, на яких створюється букет - визначальні у дуже тактовних Наталі та Вікторії. Описати слова ті відчуття, які залишилися після майстер-класу - не можливо. Хочу сказати одне: всім рідним та знайомим розповіла, показала, настійливо порекомендувала таку послугу. Адже не тільки долучаєшся до прекрасного, твориш із живими квітами, а ще й при цьому відпочиваєш душею! Щиро вдячна всім, хто створив і надає змогу відчути себе в дитинстві, коли творчий процес захоплює тебе сповна!!! Дякую!!!
Мария
19 октября 2015
https://www.facebook.com/natasha.vlaschenko
Спасибо огромное. Получили море удовольствия от мастер-класса. Очень хорошо всё организовано. Спсибо.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки