100473
 

Майстер-клас dj

Індивідуальне заняття з досвідченим діджеєм, який розкриє всі секрети зведення треків. Новачкам допоможуть опанувати ази й навчитися працювати з обладнанням. Майстер-клас триває 2 години, за цей час можна дізнатися про останні тенденції у світі електронної музики та звести власний хіт. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас dj — що це?

Навчання зведенню музичних треків під керівництвом професійного діджея. Протягом майстер-класу можна створити свій власний електронний хіт й здобути нові навички. Він буде цікавий як dj-новачкам, так і досвідченим музикантам.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у школу діджеїв і саунд-продюсерів PRODJ School. Тут йому належить дізнатися про теорію зведення треків та спробувати свої сили на сучасному обладнанні. Під час 2-годинного майстер-класу викладач спочатку оцінить навички Щасливчика, а потім розповість про тонкощі створення реміксів.

Поради професійного діджея

Навчання буде проводити діджей із багаторічним досвідом роботи у сфері створення електронної музики. Він не тільки навчить працювати з професійним обладнанням, але й розповість про базові методи зведення треків.

2 години практики

За цей час Щасливчик встигне з головою зануритися у світ електронної музики. Йому належить дізнатися багато нового й звести власну композицію.

Навчання на обладнанні найкращих брендів

Для майстер-класу використовується професійна техніка топ-брендів. Це Technics, Pioneer, Vestax, Native Instruments та ін.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ProDj - Школа - Одеса
вул. Приморська, 18 Показати на мапі

11 відгуків

А
Александр
1 червня 2018
Все понравилось. Ничего не понятно в первый раз, но это естественно. Максим очень позитивный человек. Постарался все доходчиво рассказать. Впечатления остались только положительные.

20 квітня 2018
Добрый день!)были вчера с мужем на мастер классе. Море эмоций и впечатлений!уютная,комфортная атмосфера,професиональный подход. Все очень понравилось!

В
Виктория
20 вересня 2017
Данный мастер-класс подарила мужу на день рожденья. Все очень круто прошло. Спасибо школе Prodj и особенно преподователю Максиму за подаренные впечатления и эмоции.

Т
Татьяна
3 серпня 2017
Добрый день .Вчера ребенок посетил ProDj - Школа - Одесса .Остались очень довольны .Было все супер ,огромное спасибо диджею ,который работал с ним и конечно же оператору Максиму .Ребята были очень внимательны и видно ,что любят свое дело.Успехов и процветания ProDj - Школе и конечно же bodo.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень