101169
 

Майстер-клас великого тенісу для 2

Індивідуальне навчання для 2-х друзів великому тенісу в компанії досвідченого спортсмена. Це можливість освоїти техніку гри, навчитися правильно тримати ракетку, а також робити влучні подачі та відбивати їх. Більш досвідчені тенісисти зможуть попрактикуватися в складніших трюках. В залежності від погоди, заняття відбудеться на критому чи відкритому професійному корті з м'яким покриттям «хард». А ракетки та м'ячик кожному видадуть на місці. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас великого тенісу для двох — що це?

Можливість освоїти тонкощі гри у великий теніс під керівництвом досвідченого спортсмена для пари. Індивідуальний формат заняття дозволить підготувати програму навчання залежно від рівня навичок. Захоплююче тренування відбудеться на професійному тенісному корті зі спеціальним покриттям. Клуб працює і взимку, і влітку, тому долучитися до легендарного спорту можна у будь-яку пору року.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до стін тенісного клубу «Совіньйон», де їх зустріне досвідчений викладач. Він видасть весь необхідний інвентар — професійні ракетки та спеціальний м'ячик. Потім спортсмен проведе невелику розминку і присвятить в правила гри. Профі навчить, як правильно ставити ноги, як тримати ракетку та подавати м'яч. А якщо Щасливчики вже володіють певними навичками — викладач навчить їх декільком тенісним трюкам. По завершенню можна буде продемонструвати засвоєне на практиці — зігравши партію з професіоналом.

Індивідуальний формат

Перевагою майстер-класу є можливість навчання один на один з досвідченим викладачем. Це дозволить побудувати хід уроку відповідно з рівнем наявних навичок. Профі не тільки в індивідуальному порядку розповість секрети перемоги в тенісі, але і складе компанію у фінальному змаганні.

Нові спортивні навички

Досвідчений викладач навчить:

  • правильній техніці гри;
  • основам влучної подачі;
  • основам правильного відбивання м'яча.

Критий і відкритий тенісний корт

Осягнути основи тенісу можна на одному з професійних кортів — критому, обладнаному системою повітряного опалення, або open-air. Всі вони оснащені спеціальним м'яким покриттям «хард», яке застосовують в великому спорті. А завдяки своїй багаторівневій структурі, настил запобігає зайвому ковзанню і робить гру максимально комфортною. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Тенісний клуб "Совіньйон"
житловий масив «Совіньйон-1», б-р.Одесский, 6-Б Показати на мапі

11 відгуків

А
Анастасия
19 червня 2017
Подарили сертификат друзья на День Рождение еще в декабре. Всё откладывала и ждала хорошую погоду. А когда собралась, то погода была не летная, но это ни капли не помешало отлично провести время. Пошла с братом. Оба в большой теннис играли первый раз. С нами был отличный тренер, Игорь, который нашел подход к обоим и провел отличную тренировку. Провел разминку, объяснил правила данного спорта...
Подарили сертификат друзья на День Рождение еще в декабре. Всё откладывала и ждала хорошую погоду. А когда собралась, то погода была не летная, но это ни капли не помешало отлично провести время. Пошла с братом. Оба в большой теннис играли первый раз. С нами был отличный тренер, Игорь, который нашел подход к обоим и провел отличную тренировку. Провел разминку, объяснил правила данного спорта, поставил правый и левый удар, давал множество разных упражнений, чтоб прочувствовать удар ракеткой. Если что-то не получалось - повторял еще раз и показывал как нужно. Если вы любитель спорта, хотите чего-то новенького или же просто в выходной день не знаете чем себя занять,- тогда Вперед на теннис! Всем советую! Не пожалеете! Мы с братом даже задумались посетить данную секцию еще раз ;-)

А
Анастасия
4 грудня 2016
Не так давно посетили этот мастер-класс. Очень весело провели время! Получили заряд положительных эмоций. Вышли довольные и бодрые. Все было отлично, спасибо персоналу и тренеру.

16 листопада 2016
Долгое время откладывали посещение мастер-класса, но все-таки решились :) Не пожалели ни на секунду! Вёл занятие очень приятный тренер, которому удалось разрядить обстановку и с лёгкостью и юмором подойти к проведению мастер-класса! Время пролетело незаметно и мы с молодым человеком очень интересно и познавательно его провели :) Спасибо!

28 липня 2016
Были с мужем на мастер классе, остались в полном восторге! Крутое место, вежливый персонал клуба , тренер Вова заслуживает отдельного внимания!Всем советую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень