102821
 

Подаруй майстер-клас боксу!

Майстер-клас пройде під контролем тренера. Він допоможе грамотно розподілити навантаження, дасть поради і рекомендації. Учень дізнається про базові удари та комбінації, навчиться тримати стійку, а ще попрактикує елементи захисту й атаки в спарингу з інструктором. У свою чергу, досвідчені спортсмени зможуть удосконалити техніку бою. Для них спеціаліст розробить більш складну програму. Тренування проведуть на професійному боксерському рингу. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.04.2019
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Майстер-клас пройде під контролем тренера. Він допоможе грамотно розподілити навантаження, дасть поради і рекомендації. Учень дізнається про базові удари та комбінації, навчиться тримати стійку, а ще попрактикує елементи захисту й атаки в спарингу з інструктором. У свою чергу, досвідчені спортсмени зможуть удосконалити техніку бою. Для них спеціаліст розробить більш складну програму. Тренування проведуть на професійному боксерському рингу.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

В Одесі працюють дві спортивні студії — обидві знаходяться в центрі міста. У клубах підтримується комфортна для занять температура повітря, зали обладнані системами вентиляції. Для занять видають боксерські рукавиці. У фітнес-центрах є роздягальні та душові.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрекоза - Фітнес-клуб (Центр)
б-р Лідерсовський, 9а Показати на мапі

вул. Базарна, 63 Показати на мапі

1 відгук

А
Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень