Подаруйте майстер-клас боксу!

подарували вже 117 рази
1 людина
90 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Майстер-клас пройде під наглядом тренера. Він допоможе грамотно розподілити навантаження, дасть поради та рекомендації. Учень дізнається про базові удари та комбінації, навчиться тримати стійку, а ще попрактикує елементи захисту й атаки в спарингу з інструктором. Досвідчені спортсмени зможуть удосконалити техніку бою — для них спеціаліст розробить більш складну програму. Тренування проведуть на професійному боксерському рингу.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

В Одесі працюють дві спортивні студії — обидві знаходяться у центрі міста. У клубах підтримується комфортна для занять температура повітря, зали обладнані системами вентиляції. Для занять видають боксерські рукавиці. У фітнес-центрах є роздягальні та душові.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.