102821
 

Подаруй майстер-клас боксу!

Можливість відчути себе Майком Тайсоном під час індивідуального заняття з професійним тренером. Він допоможе освоїти основи кулачного спорту — навчить приймати оборонні пози, наносити точні удари та вести бій. Відвідати майстер-клас можуть і чоловіки, і жінки — для цього не потрібні спеціальні навички. При необхідності боксерські рукавички нададуть у спортивному клубі. Тривалість тренування — 90 хвилин. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас боксу — що це?

Індивідуальне заняття з тренером, який навчить різним прийомам і технікам старовинного єдиноборства. Турніри з кулачних боїв були популярні ще у Стародавній Греції, але лише кілька століть тому отримали сучасну форму. Хук, крос, аперкот — на майстер-класі досвідчений наставник покаже, як наносити противнику нищівні удари під час поєдинку. Також він поділиться власними секретами перемог. Тривалість тренування — 90 хвилин.

Як все відбувається?

Зі своїм наставником Щасливчик зустрінеться у фітнес-клубі «Стрекоза». Тут він отримає боксерські рукавички та вирушить на майстер-клас до персонального викладача. Спершу він оцінить уміння учня, а після запропонує повторити кілька основних рухів у боксі. Під час заняття спортсмен навчить початківця різним стійкам, покаже прийоми захисту та розповість, як продумувати тактику нападу. Отримані навички учень відпрацює на практиці. Після тренування Щасливчик зможе освіжитися у душі.

Індивідуальний підхід

Для Щасливчика наставник розробить персональну програму, яка дозволить поліпшити наявні навички та заповнити відсутні прогалини у знаннях про єдиноборство. Він грамотно розподілить навантаження, що дозволить уникнути перевтоми.

Основи самооборони

Бокс — це не тільки напад, але і захист. Тренер покаже, як правильно блокувати удари та зупиняти кулаки противника під час бою.

Без спеціальних навичок

Освоїти ази спорту можуть люди з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Для цього не потрібні сильний удар і широкий замах. Відвідати заняття можуть і чоловіки, і жінки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрекоза - Фітнес-клуб (Центр)
б-р Лідерсовський, 9а Показати на мапі

вул. Базарна, 63 Показати на мапі

1 відгук

А
Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень