Подаруйте майстер-клас боксу для двох!

подарували вже 52 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

У друзів буде можливість опанувати ази бойового мистецтва під керівництвом тренера. З його допомогою боксери відпрацюють різні прийоми та техніки, навчаться завдавати удари та відбивати атаки супротивників. Інструктор простежить за правильністю виконання комбінацій та в разі необхідності виправить помилки.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

У спортивного клубу є декілька локацій на вибір. Вони знаходяться в центрі Одеси. Уроки проводять для боксерів-початківців і борців із досвідом. Програма заняття складається індивідуально. Боксерські рукавички тренер видає на місці. На території фітнес-клубу є роздягальні та душові.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.