102822
 

Подаруй майстер-клас боксу для двох!

У друзів буде можливість опанувати ази бойового мистецтва під керівництвом тренера. Із його допомогою боксери відпрацюють різні прийоми та техніки, навчаться наносити удари та відбивати атаки супротивників. Інструктор простежить за правильністю виконання комбінацій та в разі необхідності виправить помилки. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.04.2019
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

У друзів буде можливість опанувати ази бойового мистецтва під керівництвом тренера. Із його допомогою боксери відпрацюють різні прийоми та техніки, навчаться наносити удари та відбивати атаки супротивників. Інструктор простежить за правильністю виконання комбінацій та в разі необхідності виправить помилки.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

У спортивного клубу є декілька локацій на вибір. Вони знаходяться в центрі Одеси. Уроки проводять для боксерів-початківців і борців із досвідом. Програма заняття складається індивідуально. Боксерські рукавички тренер видає на місці. На території фітнес-клубу є роздягальні та душові.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрекоза - Фітнес-клуб (Центр)
б-р Лідерсовський, 9а Показати на мапі

вул. Базарна, 63 Показати на мапі

1 відгук

А
Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень