102822
 

Подаруй майстер-клас боксу для двох!

Індивідуальне заняття з майстром боксу для двох друзів. Професійний спортсмен складе персональну програму у відповідності з фізичною підготовкою приятелів. Протягом 90 хвилин вони виконуватимуть різні вправи на координацію рухів і відпрацьовуватимуть удари. Спеціаліст розкриє секрети ідеального бою: навчить ухилятися, уникати несподіваних атак і діяти в непередбачуваних ситуаціях. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас боксу для двох — що це?

Персональне тренування один на один із досвідченим спортсменом. Щасливчики відвідають майстер-клас, на якому їм відкриються таємниці правильного ведення бою, розробки тактики прямо на рингу та інші тонкощі боксерського мистецтва. Вони будуть виконувати різні вправи під керівництвом спеціаліста. Він грамотно розподілить навантаження для обох Щасливчиків, щоб кожному було комфортно займатися.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до фітнес-клубу «Стрекоза», де їх зустріне наставник. Спочатку він оцінить рівень фізичної підготовки друзів, а після складе програму заняття. За бажанням друзям нададуть спеціальні боксерські рукавички. 90-хвилинне тренування почнеться з розминки, щоб добре розігріти все тіло. Паралельно викладач коротко розповість кілька важливих для боксу правил. Після він запропонує попрактикуватися в самому бою — покаже кілька прийомів, які необхідно буде повторити.

Для новачків і профі

Заняття підійде тим, хто жодного разу не стикався з боями, і більш досвідченим спортсменам. Тренування буде індивідуальним, тому профі підлаштує урок під рівень навичок Щасливчиків.

Комплексний ефект

Крім бойової «користі», заняття боксом комплексно впливають на тіло й організм. Даний вид спорту допомагає покращити координацію рухів, підвищити витривалість, гнучкість суглобів та еластичність сухожиль. Крім того, бокс покращує мозкову діяльність: під час атак необхідно розраховувати власні дії логічно — коли краще ухилитися, вдарити у відповідь або продумати подвійний «наліт».

Швидкий нокаут

Профі поділиться секретами, як перемогти супротивника, не маючи в запасі величезної скелі м'язів і великої ваги. Також він дасть поради щодо тренувань і підкаже, на що звернути увагу в майбутньому.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрекоза - Фітнес-клуб (Центр)
б-р Лідерсовський, 9а Показати на мапі

вул. Базарна, 63 Показати на мапі

1 відгук

А
Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень