102708
 

Подаруй майстер-клас бариста!

Близько трьох годин теорії та практики у компанії досвідченого бариста. Кавовий гуру поділиться секретами вирощування і обсмажування зерен, розповість про альтернативні методи їх заварювання, а після запропонує перейти до приготування улюбленого напою на практиці. Під керівництвом професіонала новачкові доведеться наповнити чашки еспресо та капучіно. Все необхідне надається на майстер-класі. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 30.09.2018
1 людина
до 3 годин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас бариста — що це?

Індивідуальне заняття з досвідченим бариста, який не тільки в теорії поділиться власними секретами заварювання кави, але й навчить правильно готувати ароматний ранковий напій. Щоб отримати всі необхідні знання і насолодитися бездоганним смаком щойно приготованого еспресо, знадобиться близько трьох годин. Все необхідне для навчання надається на майстер-класі.

Як все відбувається?

Бариста люб'язно зустріне Щасливчика у стінах кав'ярні Foundation Coffee Roasters, де вони займуться навчанням. Спершу професіонал розповість про формування відтінків смаку та всі етапи обробки зерен, а після перейде до майстер-класу приготування напою за допомогою обладнання. У чашках з'являться еспресо та капучіно, зроблені новачком. Увесь процес буде супроводжуватися дегустаціями та цікавими фактами про кавову справу від фахівця.

Альтернативні способи заварювання

Щасливчик дізнається про 4 різні способи приготування напою. Один із них бариста продемонструє на воркшопі.

Знайомство з історією

На занятті фахівець розповість про довгий шлях, який проходить кавове зерно — від вирощування на дереві до заварювання у турці.

Теорія та практика

Майстер-клас складається з двох частин — теоретичної та практичної. З трьох годин 45 хвилин підуть на знайомство з загальними знаннями про кавову справу, а решту часу потрібно приділити приготуванню напоїв.

Місце проведення враження:

Foundation Coffee Roasters - Кав'ярня
вул. Жуковського, 19 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Л
Леся
16 лютого 2018
Нам с подругой ну очень понравилось с: легкая подача информации, все те страшные слова, которыми названы кофейные приспособления, на практике не очень сложные в использовании. Вообще очень здорово. И кофе вкусный) и видно, что бариста свое дело любит очень сильно, а такой настрой он передается)

Е
Елизавета
12 лютого 2018
все супер! 60% моих друзей работают бариста, и мне было очень интересно, как все выглядит изнутри. Оказывается. это сложнее, чем я думала. Но это реально затягивает. А еще я в восторге от того, как люди влюблены в кофе. Это целое искусство! Мне очень понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень