102708
 

Подаруй майстер-клас бариста!

Близько трьох годин теорії та практики у компанії досвідченого бариста. Кавовий гуру поділиться секретами вирощування і обсмажування зерен, розповість про альтернативні методи їх заварювання, а після запропонує перейти до приготування улюбленого напою на практиці. Під керівництвом професіонала новачкові доведеться наповнити чашки еспресо та капучіно. Все необхідне надається на майстер-класі. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
1 людина
до 3 годин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас бариста — що це?

Індивідуальне заняття з досвідченим бариста, який не тільки в теорії поділиться власними секретами заварювання кави, але й навчить правильно готувати ароматний ранковий напій. Щоб отримати всі необхідні знання і насолодитися бездоганним смаком щойно приготованого еспресо, знадобиться близько трьох годин. Все необхідне для навчання надається на майстер-класі.

Як все відбувається?

Бариста люб'язно зустріне Щасливчика у стінах кав'ярні Foundation Coffee Roasters, де вони займуться навчанням. Спершу професіонал розповість про формування відтінків смаку та всі етапи обробки зерен, а після перейде до майстер-класу приготування напою за допомогою обладнання. У чашках з'являться еспресо та капучіно, зроблені новачком. Увесь процес буде супроводжуватися дегустаціями та цікавими фактами про кавову справу від фахівця.

Альтернативні способи заварювання

Щасливчик дізнається про 4 різні способи приготування напою. Один із них бариста продемонструє на воркшопі.

Знайомство з історією

На занятті фахівець розповість про довгий шлях, який проходить кавове зерно — від вирощування на дереві до заварювання у турці.

Теорія та практика

Майстер-клас складається з двох частин — теоретичної та практичної. З трьох годин 45 хвилин підуть на знайомство з загальними знаннями про кавову справу, а решту часу потрібно приділити приготуванню напоїв.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Foundation Coffee Roasters - Кав'ярня
вул. Жуковського, 19 Показати на мапі

3 відгуки

I
Inna
5 червня 2018
Получили море удовольствия от мастер-класса бариста на двоих в foundation coffee roasters, наш куратор Серафим человек очень страстный и любящий свое дело посвятил нас во все тонкости от выращивания и обрабоки до приготовления этого вкуснейшего напитка. Рекомендуем!

Л
Леся
16 лютого 2018
Нам с подругой ну очень понравилось с: легкая подача информации, все те страшные слова, которыми названы кофейные приспособления, на практике не очень сложные в использовании. Вообще очень здорово. И кофе вкусный) и видно, что бариста свое дело любит очень сильно, а такой настрой он передается)

Е
Елизавета
12 лютого 2018
все супер! 60% моих друзей работают бариста, и мне было очень интересно, как все выглядит изнутри. Оказывается. это сложнее, чем я думала. Но это реально затягивает. А еще я в восторге от того, как люди влюблены в кофе. Это целое искусство! Мне очень понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень