102708
 

Подаруй майстер-клас бариста!

Новачок вирушить до кав'ярні, де його зустріне бариста. Спершу професіонал розповість про формування відтінків смаку і всі етапи обробки зерен, а потім приступить до майстер-класу приготування напою за допомогою обладнання. Новачок самостійно зробить еспресо і капучіно. Весь процес буде супроводжуватися дегустаціями і цікавими фактами про кавову справу від фахівця. Учень дізнається про 4 різні способи приготування напою. Один з них бариста продемонструє на майстер-класі. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 30.04.2019
1 людина
до 90 хвилин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як проходить враження

Новачок вирушить до кав'ярні, де його зустріне бариста. Спершу професіонал розповість про формування відтінків смаку і всі етапи обробки зерен, а потім приступить до майстер-класу приготування напою за допомогою обладнання. Новачок самостійно зробить еспресо і капучіно. Весь процес буде супроводжуватися дегустаціями і цікавими фактами про кавову справу від фахівця. Учень дізнається про 4 різні способи приготування напою. Один з них бариста продемонструє на майстер-класі.

Чому ми вибрали кав'ярню Foundation Coffee Roasters

Кав'ярня зручно розташована в центрі міста. Майстер-клас складається з теоретичної та практичної частини. У Foundation Coffee Roasters є можливість провести калібрування рецептів, що дозволяє краще розбиратися в різних сортах кави.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Foundation Coffee Roasters - Кав'ярня
вул. Жуковського, 19 Показати на мапі

3 відгуки

I
Inna
5 червня 2018
Получили море удовольствия от мастер-класса бариста на двоих в foundation coffee roasters, наш куратор Серафим человек очень страстный и любящий свое дело посвятил нас во все тонкости от выращивания и обрабоки до приготовления этого вкуснейшего напитка. Рекомендуем!

Л
Леся
16 лютого 2018
Нам с подругой ну очень понравилось с: легкая подача информации, все те страшные слова, которыми названы кофейные приспособления, на практике не очень сложные в использовании. Вообще очень здорово. И кофе вкусный) и видно, что бариста свое дело любит очень сильно, а такой настрой он передается)

Е
Елизавета
12 лютого 2018
все супер! 60% моих друзей работают бариста, и мне было очень интересно, как все выглядит изнутри. Оказывается. это сложнее, чем я думала. Но это реально затягивает. А еще я в восторге от того, как люди влюблены в кофе. Это целое искусство! Мне очень понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень