Майстер-клас бариста для компанії

4 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувавється враження

Друзі дізнаються про ступені обсмаження та помелу кави, а також про особливості її приготування. Потім професіонал перейде до практики. Він навчить готувати капучино та еспресо на кавовій машині. Також гостям розкажуть про класичні й альтернативні способи заварювання. Під час майстер-класу друзі не тільки відкриють багато нового, але й зможуть насолодитися ароматними напоями.

Чому ми вибрали кав'ярню Foundation Coffee Roasters

Дістатися до закладу буде нескладно. Воно розташоване в центральній частині міста, на вулиці Жуковського. Під час уроку бариста проведе калібрування рецепторів. Гості зможуть оцінити основні смаки напою, що допоможе їм розібратися в різноманітті сортів кави.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Inna
5 червня 2018
Получили море удовольствия от мастер-класса бариста на двоих в foundation coffee roasters, наш куратор Серафим человек очень страстный и любящий свое дело посвятил нас во все тонкости от выращивания и обрабоки до приготовления этого вкуснейшего напитка. Рекомендуем!
Леся
16 лютого 2018
Нам с подругой ну очень понравилось с: легкая подача информации, все те страшные слова, которыми названы кофейные приспособления, на практике не очень сложные в использовании. Вообще очень здорово. И кофе вкусный) и видно, что бариста свое дело любит очень сильно, а такой настрой он передается)
Елизавета
12 лютого 2018
все супер! 60% моих друзей работают бариста, и мне было очень интересно, как все выглядит изнутри. Оказывается. это сложнее, чем я думала. Но это реально затягивает. А еще я в восторге от того, как люди влюблены в кофе. Это целое искусство! Мне очень понравилось

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.