Майстер-клас бариста для компанії

4 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувавється враження

Друзі дізнаються про ступені обсмаження та помелу кави, а також про особливості її приготування. Потім професіонал перейде до практики. Він навчить готувати капучино та еспресо на кавовій машині. Також гостям розкажуть про класичні й альтернативні способи заварювання. Під час майстер-класу друзі не тільки відкриють багато нового, але й зможуть насолодитися ароматними напоями.

Чому ми вибрали кав'ярню Foundation Coffee Roasters

Дістатися до закладу буде нескладно. Воно розташоване в центральній частині міста, на вулиці Жуковського. Під час уроку бариста проведе калібрування рецепторів. Гості зможуть оцінити основні смаки напою, що допоможе їм розібратися в різноманітті сортів кави.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Юрий
15 березня 2019
https://www.facebook.com/100006202269434
Мама осталась очень довольна мастер-классом.Благодарю,что сейчас можно погрузить человека хотя бы на некоторое время ,в столь интересную профессию.
Inna
5 червня 2018
Получили море удовольствия от мастер-класса бариста на двоих в foundation coffee roasters, наш куратор Серафим человек очень страстный и любящий свое дело посвятил нас во все тонкости от выращивания и обрабоки до приготовления этого вкуснейшего напитка. Рекомендуем!
Леся
16 лютого 2018
Нам с подругой ну очень понравилось с: легкая подача информации, все те страшные слова, которыми названы кофейные приспособления, на практике не очень сложные в использовании. Вообще очень здорово. И кофе вкусный) и видно, что бариста свое дело любит очень сильно, а такой настрой он передается)
Елизавета
12 лютого 2018
все супер! 60% моих друзей работают бариста, и мне было очень интересно, как все выглядит изнутри. Оказывается. это сложнее, чем я думала. Но это реально затягивает. А еще я в восторге от того, как люди влюблены в кофе. Это целое искусство! Мне очень понравилось

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.