Подаруйте масаж трав'яними мішечками!

подарували вже 1 420 разів
500 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Східна процедура, яка передбачає масаж всього тіла та зони обличчя з використанням спеціальних мішечків з бавовни або льону. Адміністратор видасть гостю капці, одноразову білизну та рушник. Сеанс буде проходити в кімнаті з приглушеним світлом і свічками. Спочатку майстер зробить легкий розслабляючий масаж з оліями, а після задіє трав'яні мішечки. Обережно натискаючи на біологічно активні точки, він розімне основні групи м'язів. 

Чому ми вибрали SPA салон Sayuri

Перед використанням трав'яних вузликів фахівець виконає легкий масаж з натуральними маслами. Сеанс допоможе зняти напругу та відновити душевну гармонію.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

32 відгуки

Нина
14 лютого 2019
Спасибо компании Bodo и салону Sayuri за положительные эмоции и полный релакс после массажа травяными мешочками. Мастер акцентировал внимание на проблемных зонах. рекомендую данный массаж в этом салоне!
Евгения
30 грудня 2018
Все очень понравилось! Замечательный подарок,отличные впечатления от массажа и салона!
Анна
1 жовтня 2018
https://plus.google.com/115041542967281973587
Получила от мужа в подарок это сертификат. Ожидала что процедура будет короче по времени и массаж не такой всесторонний. Удовольствию не было предела....Зайдя в салон,просто окунулась в восточный уголок,забыв обо всем...Очень тематически все оформлено,музыка легкая и на восточный мотив,приглушенный свет,запах трав от мешочков....И просто бомбический массаж...Мне очень и очень понравилось! Муж знал как порадовать)
Елена
30 липня 2018
Добрый день! Подарок - впечатление мне подарила подруга на День рождения. Люблю такого рода подарки. Тем более, что в данном случае была возможность выбрать из нескольких вариантов. Я выбрала массаж травяными мешочками, так как раньше никогда не посещала такой вид массажа. Проводилась процедура в спа-салоне, оформленном в японском стиле. Массажист - мужчина (не японец)))). Горячими травяными мешочками он хорошенько прогревал мышцы, а затем делал расслабляющий массаж руками. Приглушенный свет, спокойная легкая музыка, запах трав и волшебные руки мастера дают возможность невероятно расслабиться и отдохнуть. Всем советую.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.