Подаруйте квест віртуальної реальності!

подарували вже 428 рази
1000 грн 4 люд. до 60 хв.
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Компанію чекає занурення у віртуальний світ. Їм видадуть спеціальні окуляри та контролери. Після цього друзі опиняться у вигаданому всесвіті, де їм доведеться розгадувати різні ребуси та головоломки спільними зусиллями. Мета — пройти місію менше ніж за годину. Гравці будуть переміщатися по невеликій території, а всі їхні рухи відслідкують спеціальні датчики.

Чому ми вибрали клуб віртуальної реальності MirVR

Клуб знаходиться в центральній частині міста. Учасникам видається сучасне обладнання, яке забезпечить повне занурення в гру. Квест проходить на майданчику розміром 10 м². Перед початком розваги друзям проведуть інструктаж про те, як користуватися пристроями та як орієнтуватися в віртуальних іграх.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Анна
3 травня 2018
Впечатление подарили мои друзья. Ни с чем не сравнимые ощущения! Это намного интересней, чем обычный квест. Ведь тут ты полностью погружаешься в игру, оказываешься в другой реальности. Рекомендую!
Елена
21 травня 2017
https://plus.google.com/114083706647013394065
Квест в виртуальной реальности - это круто. Причем сложность заданий минимальна - т.е. справится и ребенок - тем более, современный ребенок, ведь это, по сути, компьютерная игра в которую вы играете одновременно с друзьями. Зато вы получите действительно непередаваемые ощущения нахождения в невесомости, полета в открытом космосе и удовлетворение от командной работы.
Сергій
30 квітня 2017
Все дуже сподобалось, ми були в захваті, персонал приємний. рекомендую відвідати
Марина
13 квітня 2017
Подарили сертификат бодо, на квесте виртуальная реальность, получила море удовольствия, позитива, обязательно пойдем еще. Жемчужное спа, восхитительный релаксс отдых, в замечательном месте одним из лучших районов города Одессы Савиньйон.. Буду советовать всем друзьям компанию Бодо. Это море удовольствия и позитива!!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.