102437
 

Подаруй квест віртуальної реальності!

Захоплюючий квест в окулярах віртуальної реальності для компанії кращих друзів. Усі учасники гри опиняться у вигаданому світі з безліччю завдань і ребусів. Їх необхідно розгадати спільними зусиллями та пройти місію менше, ніж за годину. Для цього в клубі нададуть все необхідне. Гравці будуть пересуватися по невеликій території. Всі їх рухи розпізнають спеціальні датчики та перенесуть в іншу реальність. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.12.2018
850 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 203 раз
4 людини
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2018

Квест віртуальної реальності — що це?

Повне занурення в іншу реальність для чотирьох друзів. За допомогою сучасних комп'ютерних технологій і спеціальних VR-окулярів компанія перенесеться у вигаданий світ. Кожен з учасників захоплюючої пригоди буде керувати своїм персонажем — аватаром. Разом їм потрібно подолати перешкоди та знайти рішення до загадок, щоб успішно завершити місію і повернутися у реальність.

Як все відбувається?

У компанії близьких друзів Щасливчик вирушить у клуб віртуальної реальності MirVR, звідки і почнеться подорож у світ фантазій. Отримавши все необхідне для проходження місії та прослухавши коротку інструкцію, вони прокинуться в іншій реальності. Тут їм доведеться справитися з різними завданнями за допомогою власних аватарів. На те, щоб виконати всі доручення, у команди буде близько 60 хвилин. Мета гри — подолати всі перешкоди якомога швидше.

60 хвилин в іншій реальності

У команди буде рівно година для того, щоб покинути віртуальний світ, виконавши всі завдання. Друзям потрібно проявити кмітливість і разом дійти до фіналу, не користуючись підказками.

Сучасні технології

Під час квесту Щасливчик може з легкістю пересуватися на невеликій території. А всі його рухи будуть зчитуватися спеціальним пристроєм і переноситися у віртуальний світ за секунду.

Командна робота

Для успіху місії необхідно зібрати бойову команду та разом перейти до випробувань. Кожен етап гри потрібно проходити разом, взаємодіючи між собою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
MirVR - Клуб віртуальної реальності
вул. Катерининська, 89 Показати на мапі

5 відгуків

А
Анна
3 травня 2018
Впечатление подарили мои друзья. Ни с чем не сравнимые ощущения! Это намного интересней, чем обычный квест. Ведь тут ты полностью погружаешься в игру, оказываешься в другой реальности. Рекомендую!

Е
Елена
21 травня 2017
Квест в виртуальной реальности - это круто. Причем сложность заданий минимальна - т.е. справится и ребенок - тем более, современный ребенок, ведь это, по сути, компьютерная игра в которую вы играете одновременно с друзьями. Зато вы получите действительно непередаваемые ощущения нахождения в невесомости, полета в открытом космосе и удовлетворение от командной работы.

С
Сергій
30 квітня 2017
Все дуже сподобалось, ми були в захваті, персонал приємний. рекомендую відвідати

М
Марина
13 квітня 2017
Подарили сертификат бодо, на квесте виртуальная реальность, получила море удовольствия, позитива, обязательно пойдем еще. Жемчужное спа, восхитительный релаксс отдых, в замечательном месте одним из лучших районов города Одессы Савиньйон.. Буду советовать всем друзьям компанию Бодо. Это море удовольствия и позитива!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень