102437

Квест віртуальної реальності

Квест в окулярах віртуальної реальності для компанії з 3-х друзів. Світ яскравої комп'ютерної графіки подарує безліч цікавих загадок, які належить вирішити за 60 хвилин. Для проходження квесту використовуються окуляри віртуальної реальності Oculus Rift DK2. А взаємодіяти з кнопками і лазерами доведеться без мишок та джойстиків — за допомогою технології Leap Motion. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
4 людини
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Квест віртуальної реальності — що це?

Гра, створена завдяки новітнім технологіям. Трьох Щасливчиків чекає повне занурення у віртуальну реальність. Їм доведеться керувати власними аватарами і вирішувати низку загадок для успішного виконання місії. Це абсолютно новий жанр квесту, який тільки набирає популярність в Україні.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з двома друзями відвідає квест віртуальної реальності від команди організаторів «За межею». Друзям належить впоратися із завданнями за допомогою власних аватарів. На це у них буде 60 хвилин. Для гри нададуть окуляри Oculus Rift DK2. Під час квесту Щасливчик зможе бачити не тільки навколишній світ, але і рухи власних рук. Команда буде взаємодіяти з предметами, керувати лазером і користуватися телекінезом.

Новітні технології

Для квесту використовується унікальна технологія Leap Motion, яка перенесе всі фізичні рухи у віртуальний світ. А навколишню реальність допоможуть створити окуляри Oculus Rift DK2. Щоб учасники гри чули один одного їм також видадуть мікрофони.

60 хвилин у віртуальній реальності

У команди буде рівно година для того, щоб вибратися з віртуального світу. По закінченню часу гра завершиться. Тому друзям доведеться проявити кмітливість і командну роботу, щоб самостійно дійти до фіналу і вирішити всі загадки.

Не вимагає використання джойстиків

Завдяки технології Leap Motion віртуальний квест не вимагає використання джойстиків і комп'ютерних мишок. Щасливчик може натискати на кнопки, користуватися лазером і взаємодіяти з елементами своїми руками.

Місце проведення враження:

MirVR - Клуб віртуальної реальності
вул. Катерининська, 89 Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

Е
Елена
21 травня 2017
Квест в виртуальной реальности - это круто. Причем сложность заданий минимальна - т.е. справится и ребенок - тем более, современный ребенок, ведь это, по сути, компьютерная игра в которую вы играете одновременно с друзьями. Зато вы получите действительно непередаваемые ощущения нахождения в невесомости, полета в открытом космосе и удовлетворение от командной работы.

С
Сергій
30 квітня 2017
Все дуже сподобалось, ми були в захваті, персонал приємний. рекомендую відвідати

М
Марина
13 квітня 2017
Подарили сертификат бодо, на квесте виртуальная реальность, получила море удовольствия, позитива, обязательно пойдем еще. Жемчужное спа, восхитительный релаксс отдых, в замечательном месте одним из лучших районов города Одессы Савиньйон.. Буду советовать всем друзьям компанию Бодо. Это море удовольствия и позитива!!!

Р
Роман
13 березня 2017
Ходили вместе с друзьями на этот квест, впечатления крутые остались! Ощущения необычные, чувствуешь себя персонажем компьютерной игры! Половину квеста просто кайфовали от этого и пробовали, что мы можем, так что весь сюжет пройти не успели. Но все равно остались очень довольны)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень