101704
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Виклик для 4-х геніїв розшуку — захоплююча детективна гра в реальному форматі. Мета полягає в тому, щоб за 1 годину відшукати ключ в кімнаті, замкненій зовні, і вибратися з неї. Але все не так просто, адже на шляху будуть стояти підступні схованки і логічні головоломки. Сама кімната оформлена в стилі детективного бюро — про це нагадують друкарська машинка, капелюх і плащ. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 705 раз
4 людини
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 31.03.2018

Квест-кімната   що це?

Захоплююча можливість відчути себе справжнім детективом, опинившись у замкненій кімнаті з майстерно захованим ключем. Мета гри   за 60 хвилин вийти з приміщення. Шлях до свободи лежить через заплутаний ланцюжок різноманітних головоломок і потаємних механізмів. У квесті бере участь команда з 4-х чоловік. Простора кімната 35-40 метрів розділена на зони і оформлена в стилі детективного бюро. Це можливість не тільки урізноманітнити дозвілля в компанії друзів, але і перевірити навички детектива в реальному житті.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе зібрати команду з 3-х чоловік, які разом з ним вирушать в escape room — загадкову кімнату, вихід з якої їм і доведеться шукати. Там учасників зустрінуть організатори та ознайомлять з правилами гри. Після того, як двері будуть замкнені зовні — квест починається. Щасливчикам належить розгадати ланцюжок з безлічі захоплюючих головоломок, перш ніж вони знайдуть ключ.

Стерти межі між грою і реальністю

Гра в стилі room escape народилася з комп'ютерних головоломок і гостросюжетних фільмів. У живому квесті все реально. Гості потраплять у замкнене приміщення, де кожен непоказний предмет — це загадка, яка веде до ключа. Саме в такій форс-мажорній ситуації випадає унікальна можливість перевірити межі своїх можливостей.

Командний мозковий штурм

Учасникам гри доведеться продемонструвати все, на що вони здатні! Об'єднавши свої зусилля проти хитромудрих механізмів і загадок, команда спробує відшукати ключ і вчасно вийти з кімнати. В цьому їм допоможуть лише кмітливість, уважність до дрібниць і здатність нестандартно мислити.

Сценарій в стилі детективного бюро

Інтер'єр кімнати імітує детективне бюро. Це дозволить максимально зануритися в ігрову атмосферу і відчути себе справжнім детективом. Відтінок ретро в обстановку вносять друкарська машинка, капелюх та плащі.

Місце проведення враження:

Мишоловка
вул. Садова, 13 Показати на мапі
вул.успенська, 125 Показати на мапі
вул. Садова, 9 Показати на мапі
пер. віце-адмірала Жукова, 8 Показати на мапі

22 відгуків реальних людей

16 вересня 2017
Отличное впечатление и приключение для маленькой компании! Ходила с любимым и друзьями, все были в восторге. Лёгкий вброс адреналина, разминка для мозга и драйв соревнования. Плюс, осталась куча эмоций и шуток, которые приятно вспоминать с друзьями. Всем советую это впечатление!

Н
Никита
31 серпня 2017
Были в этой комнате пару дней назад. Осталось море впечатлений, квест реально очень не простой и заставляет подумать. Правда за час у нас не получилось открыть все сейфы, но главную награду мы все таки забрали и стали лидерами того игрового дня. Очень порадовал персонал. Все сделано очень красиво.

8 серпня 2017
Квест очень интересный! Всем советую попробовать украсть деньги у Якудзы! Но самое главное не это. Ребята из квест комнаты помогли сделать незабываемое предложение моей девушке. Кольцо спрятали в одном из сейфов. Если кто-то хочет удивить свою вторую половинку, то вам однозначно нужно обратиться к ребятам из "Мышеловки"! Ещё раз огромное вам спасибо!

21 липня 2017
Что больше всего понравилось?Работать в команде))) Почему выбрали именно это впечатление?Захотелось чего-то нового и необычного. Квест-самое то))) Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления?отличная идея Кто подарил подарок? Подруга)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень