101704
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Загадки, підказки, ключі та обмежений час — це все квест-кімната. Четверо друзів оберуть найбільш цікаву тематику. Це можуть бути пригоди в Гоґвортсі чи подорож у майбутнє. Умови не змінюються: 60 хвилин і головна таємниця, яка допоможе вийти назовні. Щоб вирішити головоломки, особливі знання не потрібні. Досить проявити кмітливість і довести згуртованість команди. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.11.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 940 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2018

Квест-кімната — що це?

Розвага для команди друзів, наповнена таємницями, загадками та хитрими механізмами. Мета гри — знайти головний ключ і вибратися назовні. Кожна кімната оформлена в своєму стилі. Щасливчики можуть опинитися в Гоґвортсі або вирушити в майбутнє. Щоб пройти квест, їм не знадобляться особливі знання або фізичні навички, досить лише застосувати логіку та знайти рішення, яке заховано у всіх під носом.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з трьома друзями вирушить до Bermuda Quest, де зможе вибрати найцікавішу з 3-х кімнат. Адміністратор проведе їх усередину та зачинить двері. З цього моменту почнеться відлік: рівно 60 хвилин, щоб вирішити всі головоломки та знайти вихід. Щасливчикам знадобиться кмітливість і командна робота, тільки так вони зможуть наблизитися до головної таємниці квесту. Якщо ж вони не встигнуть вибратися за годину, то покинуть кімнату переможеними.

Логічні загадки

Друзі відчують себе справжніми детективами. На них чекатиме безліч доказів, слідів і загадок. Щоб знайти заховані підказки, доведеться обшукати кожен куточок.

3 кімнати на вибір

На вибір запропонують кімнати з різними сюжетами:

  • «Час»;
  • «Гоґвортс»;
  • «Гоґвортс-2: Таємниця Волдеморта».

У деяких з них, окрім реквізиту, також присутні актори.

60 хвилин, аби відчинити двері

Підігрівати інтерес до проходження квесту буде обмежений час. Якщо Щасливчики не встигнуть вибратися за відведений період, таємниця назавжди залишиться у стінах кімнати.

Місце проведення враження:

Bermuda Quest - Квест-кімната
вул. Пушкінська, 33 Показати на мапі
вул. Прохоровська, 39 Показати на мапі
вул. Старопортофранківська, 22 Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

С
Светлана
5 лютого 2018
Очень атмосферный квест, все понравилось! Начиная от идеи подарка - совместного похода на квест до тематики и головоломок.Местами было сложно, но в итоге все решили и выбрались!

А
Анетта
7 листопада 2017
Мне все очень понравилось

Е
Екатерина
19 жовтня 2017
Все было супер!)

10 жовтня 2017
Отличное впечатление от квест комнаты!Мы выбирали "Тайную комнату",так как любим Гарри Поттера!Сама идея подарков от Bado отличная,мне дарили на день рождения,но я думаю это подарок по любому поводу отлично подойдёт

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень