101704
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Виклик для 4-х геніїв розшуку — захоплююча детективна гра в реальному форматі. Мета полягає в тому, щоб за 1 годину відшукати ключ в кімнаті, замкненій зовні, і вибратися з неї. Але все не так просто, адже на шляху будуть стояти підступні схованки і логічні головоломки. Сама кімната оформлена в стилі детективного бюро — про це нагадують друкарська машинка, капелюх і плащ. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.06.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 819 раз
4 людини
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 30.06.2018

Квест-кімната   що це?

Захоплююча можливість відчути себе справжнім детективом, опинившись у замкненій кімнаті з майстерно захованим ключем. Мета гри   за 60 хвилин вийти з приміщення. Шлях до свободи лежить через заплутаний ланцюжок різноманітних головоломок і потаємних механізмів. У квесті бере участь команда з 4-х чоловік. Простора кімната 35-40 метрів розділена на зони і оформлена в стилі детективного бюро. Це можливість не тільки урізноманітнити дозвілля в компанії друзів, але і перевірити навички детектива в реальному житті.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе зібрати команду з 3-х чоловік, які разом з ним вирушать в escape room — загадкову кімнату, вихід з якої їм і доведеться шукати. Там учасників зустрінуть організатори та ознайомлять з правилами гри. Після того, як двері будуть замкнені зовні — квест починається. Щасливчикам належить розгадати ланцюжок з безлічі захоплюючих головоломок, перш ніж вони знайдуть ключ.

Стерти межі між грою і реальністю

Гра в стилі room escape народилася з комп'ютерних головоломок і гостросюжетних фільмів. У живому квесті все реально. Гості потраплять у замкнене приміщення, де кожен непоказний предмет — це загадка, яка веде до ключа. Саме в такій форс-мажорній ситуації випадає унікальна можливість перевірити межі своїх можливостей.

Командний мозковий штурм

Учасникам гри доведеться продемонструвати все, на що вони здатні! Об'єднавши свої зусилля проти хитромудрих механізмів і загадок, команда спробує відшукати ключ і вчасно вийти з кімнати. В цьому їм допоможуть лише кмітливість, уважність до дрібниць і здатність нестандартно мислити.

Сценарій в стилі детективного бюро

Інтер'єр кімнати імітує детективне бюро. Це дозволить максимально зануритися в ігрову атмосферу і відчути себе справжнім детективом. Відтінок ретро в обстановку вносять друкарська машинка, капелюх та плащі.

Місце проведення враження:

Мишоловка
вул. Садова, 13 Показати на мапі
вул.успенська, 125 Показати на мапі
вул. Садова, 9 Показати на мапі
пер. віце-адмірала Жукова, 8 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

А
Анетта
7 листопада 2017
Мне все очень понравилось

Е
Екатерина
19 жовтня 2017
Все было супер!)

10 жовтня 2017
Отличное впечатление от квест комнаты!Мы выбирали "Тайную комнату",так как любим Гарри Поттера!Сама идея подарков от Bado отличная,мне дарили на день рождения,но я думаю это подарок по любому поводу отлично подойдёт

16 вересня 2017
Отличное впечатление и приключение для маленькой компании! Ходила с любимым и друзьями, все были в восторге. Лёгкий вброс адреналина, разминка для мозга и драйв соревнования. Плюс, осталась куча эмоций и шуток, которые приятно вспоминать с друзьями. Всем советую это впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень