101704
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Загадки, підказки, ключі та обмежений час — це все квест-кімната. Четверо друзів оберуть найбільш цікаву тематику. Це можуть бути пригоди в Гоґвортсі чи подорож у майбутнє. Умови не змінюються: 60 хвилин і головна таємниця, яка допоможе вийти назовні. Щоб вирішити головоломки, особливі знання не потрібні. Досить проявити кмітливість і довести згуртованість команди. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.12.2018
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 975 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2018

Квест-кімната — що це?

Розвага для команди друзів, наповнена таємницями, загадками та хитрими механізмами. Мета гри — знайти головний ключ і вибратися назовні. Кожна кімната оформлена в своєму стилі. Щасливчики можуть опинитися в Гоґвортсі або вирушити в майбутнє. Щоб пройти квест, їм не знадобляться особливі знання або фізичні навички, досить лише застосувати логіку та знайти рішення, яке заховано у всіх під носом.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з трьома друзями вирушить до Bermuda Quest, де зможе вибрати найцікавішу з 3-х кімнат. Адміністратор проведе їх усередину та зачинить двері. З цього моменту почнеться відлік: рівно 60 хвилин, щоб вирішити всі головоломки та знайти вихід. Щасливчикам знадобиться кмітливість і командна робота, тільки так вони зможуть наблизитися до головної таємниці квесту. Якщо ж вони не встигнуть вибратися за годину, то покинуть кімнату переможеними.

Логічні загадки

Друзі відчують себе справжніми детективами. На них чекатиме безліч доказів, слідів і загадок. Щоб знайти заховані підказки, доведеться обшукати кожен куточок.

3 кімнати на вибір

На вибір запропонують кімнати з різними сюжетами:

  • «Час»;
  • «Гоґвортс»;
  • «Гоґвортс-2: Таємниця Волдеморта».

У деяких з них, окрім реквізиту, також присутні актори.

60 хвилин, аби відчинити двері

Підігрівати інтерес до проходження квесту буде обмежений час. Якщо Щасливчики не встигнуть вибратися за відведений період, таємниця назавжди залишиться у стінах кімнати.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Bermuda Quest - Квест-кімната
вул. Пушкінська, 33 Показати на мапі
вул. Прохоровська, 39 Показати на мапі

27 відгуків

T
Tetiana
21 червня 2018
Спасибо большое за приятно проведённое время! Идея подарка-впечатления пришлась мне по вкусу, так как я не любитель бесполезных материальных подарков, которые потом пылятся на полках. При выборе впечатления из предложенных вариантов главным критерием стало желание разделить впечатление с друзьями, именно поэтому выбор остановился на квест-комнате. Для меня квест-комната "Хогвартс" стала первым...
Спасибо большое за приятно проведённое время! Идея подарка-впечатления пришлась мне по вкусу, так как я не любитель бесполезных материальных подарков, которые потом пылятся на полках. При выборе впечатления из предложенных вариантов главным критерием стало желание разделить впечатление с друзьями, именно поэтому выбор остановился на квест-комнате. Для меня квест-комната "Хогвартс" стала первым подобным впечатлением, очень понравилась воссозданная магическая атмосфера, задания увлекли. Во время прохождения возникло несколько технических сбоев, но они были быстро устранены и не испортили впечатления.

С
Светлана
5 лютого 2018
Очень атмосферный квест, все понравилось! Начиная от идеи подарка - совместного похода на квест до тематики и головоломок.Местами было сложно, но в итоге все решили и выбрались!

А
Анетта
7 листопада 2017
Мне все очень понравилось

Е
Екатерина
19 жовтня 2017
Все было супер!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень