101704
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Загадки, підказки, ключі та обмежений час — це все квест-кімната. Четверо друзів оберуть найбільш цікаву тематику. Це можуть бути пригоди в Гоґвортсі чи подорож у майбутнє. Умови не змінюються: 60 хвилин і головна таємниця, яка допоможе вийти назовні. Щоб вирішити головоломки, особливі знання не потрібні. Досить проявити кмітливість і довести згуртованість команди. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 031 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Квест-кімната — що це?

Розвага для команди друзів, наповнена таємницями, загадками та хитрими механізмами. Мета гри — знайти головний ключ і вибратися назовні. Кожна кімната оформлена в своєму стилі. Щасливчики можуть опинитися в Гоґвортсі або вирушити в майбутнє. Щоб пройти квест, їм не знадобляться особливі знання або фізичні навички, досить лише застосувати логіку та знайти рішення, яке заховано у всіх під носом.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з трьома друзями вирушить до Bermuda Quest, де зможе вибрати найцікавішу з 3-х кімнат. Адміністратор проведе їх усередину та зачинить двері. З цього моменту почнеться відлік: рівно 60 хвилин, щоб вирішити всі головоломки та знайти вихід. Щасливчикам знадобиться кмітливість і командна робота, тільки так вони зможуть наблизитися до головної таємниці квесту. Якщо ж вони не встигнуть вибратися за годину, то покинуть кімнату переможеними.

Логічні загадки

Друзі відчують себе справжніми детективами. На них чекатиме безліч доказів, слідів і загадок. Щоб знайти заховані підказки, доведеться обшукати кожен куточок.

3 кімнати на вибір

На вибір запропонують кімнати з різними сюжетами:

  • «Час»;
  • «Гоґвортс»;
  • «Гоґвортс-2: Таємниця Волдеморта».

У деяких з них, окрім реквізиту, також присутні актори.

60 хвилин, аби відчинити двері

Підігрівати інтерес до проходження квесту буде обмежений час. Якщо Щасливчики не встигнуть вибратися за відведений період, таємниця назавжди залишиться у стінах кімнати.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Bermuda Quest - Квест-кімната
вул. Пушкінська, 33 Показати на мапі

вул. Прохоровська, 39 Показати на мапі

28 відгуків

М
Марина
10 вересня 2018
Очень классная идея подарка. Жаль, что всего три комнаты на выбор. Думаю будет здорово, если вместо двух Хогвардсов, вместо одного из них будет другой квест. Тот квест, что мы проходили (Время) был неплохой. Подпортило впечатление то, что не всё в нём работало с первого раза. И в итоге, по ходу квеста не понятно, или ты неправильно решил загадку или просто в очередной раз что-то глючит или не работает. В общем остались смешанные чувства.

T
Tetiana
21 червня 2018
Спасибо большое за приятно проведённое время! Идея подарка-впечатления пришлась мне по вкусу, так как я не любитель бесполезных материальных подарков, которые потом пылятся на полках. При выборе впечатления из предложенных вариантов главным критерием стало желание разделить впечатление с друзьями, именно поэтому выбор остановился на квест-комнате. Для меня квест-комната "Хогвартс" стала первым...
Спасибо большое за приятно проведённое время! Идея подарка-впечатления пришлась мне по вкусу, так как я не любитель бесполезных материальных подарков, которые потом пылятся на полках. При выборе впечатления из предложенных вариантов главным критерием стало желание разделить впечатление с друзьями, именно поэтому выбор остановился на квест-комнате. Для меня квест-комната "Хогвартс" стала первым подобным впечатлением, очень понравилась воссозданная магическая атмосфера, задания увлекли. Во время прохождения возникло несколько технических сбоев, но они были быстро устранены и не испортили впечатления.

С
Светлана
5 лютого 2018
Очень атмосферный квест, все понравилось! Начиная от идеи подарка - совместного похода на квест до тематики и головоломок.Местами было сложно, но в итоге все решили и выбрались!

А
Анетта
7 листопада 2017
Мне все очень понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень