Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

подарували вже 1 066 разів
800 грн 4 люд. до 60 хв.
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Вибравши тематику кімнати заздалегідь, компанія вирушить на одну з локацій. Тут їх зустріне адміністратор, зачитає правила та розповість сюжет. Після цього друзів замкнуть в окремій кімнаті. У них буде година, щоб вибратися з пастки. Для цього потрібно проявити кмітливість і логіку, розгадуючи ребуси. За грою стежитиме фахівець, який при необхідності дасть підказку.

Чому ми вибрали квест-кімнату Bermuda Quest

На вибір є два тематичні квести: «Хогвартс» та «Хогвартс 2 — Таємниця Волан-де-Морта». В останній беруть участь актори. Кімнати мають різні рівні складності. На час гри особисті речі можна залишити в сейфі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

27 відгуків

Tetiana
21 июня 2018
Спасибо большое за приятно проведённое время! Идея подарка-впечатления пришлась мне по вкусу, так как я не любитель бесполезных материальных подарков, которые потом пылятся на полках. При выборе впечатления из предложенных вариантов главным критерием стало желание разделить впечатление с друзьями, именно поэтому выбор остановился на квест-комнате. Для меня квест-комната "Хогвартс" стала первым подобным впечатлением, очень понравилась воссозданная магическая атмосфера, задания увлекли. Во время прохождения возникло несколько технических сбоев, но они были быстро устранены и не испортили впечатления.
Светлана
5 февраля 2018
Очень атмосферный квест, все понравилось! Начиная от идеи подарка - совместного похода на квест до тематики и головоломок.Местами было сложно, но в итоге все решили и выбрались!
Анетта
7 ноября 2017
Мне все очень понравилось
Екатерина
19 октября 2017
Все было супер!)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки