101649
 

Подаруй курс живопису!

Навчання малюванню маслом на полотні за 8 занять. Учневі видадуть полотно 30 на 40 см та фарби. На кожному індивідуальному уроці він буде освоювати нову тему залежно від обраного напрямку — пейзаж, натюрморт, портрет. Інструктор розповість і покаже, як працювати з формою і кольором, навчить формувати цікаві композиції і використовувати різні техніки малювання для створення потрібного ефекту. По закінченні курсу у новачка буде від 1 до 3 картин, створених ним у процесі навчання. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 2 години Використати до 30.06.2018
1 людина
8 уроків по 2 години
Все необхідне видається
Доступно з 15 років
Використати до 30.06.2018

Курс живопису — що це?

Навчання азам малювання на полотні. Для того щоб стати справжнім художником, недостатньо мати гарні фарби і пензлики, головне — навчитися ними користуватися. Робота з кольором і формою, створення ідеальних пропорцій та ілюзій за допомогою декількох мазків — все це входить в курс живопису. Щасливчик зможе самостійно створювати композиції з фруктів, морські пейзажі і портрети. Заняття з живопису стануть гарним доробком на подальше вдосконалення навичок.

Як все відбувається?

В арт-студії «Фасоль» Щасливчика зустріне вчитель курсу. Щасливчик вибере, що малювати, — пейзаж, портрет або натюрморт. Протягом 8 індивідуальних занять він навчиться змішувати фарби і малювати в різних стилях, залежно від техніки нанесення мазків. Навчання пройде у кілька етапів: розробка даної композиції, навчання техніці малювання, створення картин на задану тему. Він намалює від однієї до трьох картин, які зможе забрати після закінчення курсу.

Для новачків і не дуже

Курс живопису розрахований на учнів з будь-яким рівнем підготовки. Вчитель буде коригувати програму залежно від побажань і початкових навичок Щасливчика.

Реальний результат

Щоб закріпити отримані навички, Щасливчик намалює кілька полотен. Ними він зможе прикрасити стіни свого будинку. Також картина може стати гарним подарунком для близької людини.

Матеріали для малювання

Щасливчику видадуть матеріали, які можуть знадобитися під час уроків. Йому не доведеться окремо купувати фарби і полотно — це все є в арт-студії.

Місце проведення враження:

Фасоль - Арт-студія
Гагаріна просп., 25 Показати на мапі

19 відгуків реальних людей

Р
Руслана
14 грудня 2017
Такой прекрасный подарок мне подарил мой сын на День рождение !!! Я получила море удовольствия , за два часа времени ,под чутким руководством художника Натальи ,у меня получилась прекрасная картина маслом!!! Наталья объяснила все очень доступно ,поделилась опытом и заинтересовала так , что хочется взять еще несколько уроков!!!!!! Это был прекрасный подарок и с пользой проведенное время) Теперь я...
Такой прекрасный подарок мне подарил мой сын на День рождение !!! Я получила море удовольствия , за два часа времени ,под чутким руководством художника Натальи ,у меня получилась прекрасная картина маслом!!! Наталья объяснила все очень доступно ,поделилась опытом и заинтересовала так , что хочется взять еще несколько уроков!!!!!! Это был прекрасный подарок и с пользой проведенное время) Теперь я точно знаю , где искать подарок ,друзьям на Дни рождения )))) Спасибо ,огромное!

И
Ирина
21 липня 2017
Очень здорово! Спасибо огромное Наталье за мастер класс! Самое отличное впечатление!

Д
Данил
17 червня 2017
Выбрал подарок-впечатление "Урок живописи". Данное мероприятие идеально организовали как со стороны бодо так и со стороны места проведения. По итогу моего мастер-класса я получил прекрасную картину маслом, которая останеться на память и огромное количество позитивных эмоций. Спасибо большое за приятные моменты!

Г
Георгий
26 березня 2017
Нам подарили сертификаты на День Рождения! Сначала отнеслись скептически, но решившись, не пожалели. Спасибо Бодо, что помогли правильно "разбить" их на несколько частей. Одну из частей сертификата использовали на мастер класс по живописи и остались под впечатлением. Оказывается, мы тоже художники :) Большое спасибо арт-студии за незабываемый мастер-класс, а также за шедевры, которые будут нас радовать.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень