101649

Курс живопису

Навчання малюванню маслом на полотні за 8 занять. Учневі видадуть полотно 30 на 40 см та фарби. На кожному індивідуальному уроці він буде освоювати нову тему залежно від обраного напрямку — пейзаж, натюрморт, портрет. Інструктор розповість і покаже, як працювати з формою і кольором, навчить формувати цікаві композиції і використовувати різні техніки малювання для створення потрібного ефекту. По закінченні курсу у новачка буде від 1 до 3 картин, створених ним у процесі навчання. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 2 години
Все необхідне видається
Доступно з 15 років
Використати до 31.03.2019

Курс живопису — що це?

Навчання азам малювання на полотні. Для того щоб стати справжнім художником, недостатньо мати гарні фарби і пензлики, головне — навчитися ними користуватися. Робота з кольором і формою, створення ідеальних пропорцій та ілюзій за допомогою декількох мазків — все це входить в курс живопису. Щасливчик зможе самостійно створювати композиції з фруктів, морські пейзажі і портрети. Заняття з живопису стануть гарним доробком на подальше вдосконалення навичок.

Як все відбувається?

В арт-студії Щасливчика зустріне вчитель курсу. Щасливчик вибере, що малювати, — пейзаж, портрет або натюрморт. Протягом 8 індивідуальних занять він навчиться змішувати фарби і малювати в різних стилях, залежно від техніки нанесення мазків. Навчання пройде у кілька етапів: розробка даної композиції, навчання техніці малювання, створення картин на задану тему. Він намалює від однієї до трьох картин, які зможе забрати після закінчення курсу.

Для новачків і не дуже

Курс живопису розрахований на учнів з будь-яким рівнем підготовки. Вчитель буде коригувати програму залежно від побажань і початкових навичок Щасливчика.

Реальний результат

Щоб закріпити отримані навички, Щасливчик намалює кілька полотен. Ними він зможе прикрасити стіни свого будинку. Також картина може стати гарним подарунком для близької людини.

Матеріали для малювання

Щасливчику видадуть матеріали, які можуть знадобитися під час уроків. Йому не доведеться окремо купувати фарби і полотно — це все є в арт-студії.

24 відгуків

Е
Елена
29 червня 2018
Мне подарили мастер класс по живописи дети на день рождения.Очень понравилось,приятный и внимательный преподаватель,хорошее впечатление.

22 травня 2018
Восторг от мастер класса живописи!Получила массу позитива и информации от одного урока,общение теплое и легкое.Мастер предложила чай,уделила внимание на 100%.Очень хочется и дальше продолжить брать уроки у этой милой девушки.Спасибо BODO,сервис отличный,идея для подарка великолепная.!Это позволяет уделить время себе,найти и попробовать то,о чем когда-то мечталось.

Ю
Юлия
20 квітня 2018
Здравствуйте! Впечатление оставило неизгладимое впечатление!( Тавтология использована специально)Подарок я получила ещё в сентябре и сразу приняла решение,что выберу мастер-класс живописи.Я вообще не умею рисовать,но очень хотелось освоить азы.Под руководством художника,точнее, художницы, очень милой, заинтересованной в том,чтобы тот,кто пришёл впечатлиться,получил положительные эмоции...
Здравствуйте! Впечатление оставило неизгладимое впечатление!( Тавтология использована специально)Подарок я получила ещё в сентябре и сразу приняла решение,что выберу мастер-класс живописи.Я вообще не умею рисовать,но очень хотелось освоить азы.Под руководством художника,точнее, художницы, очень милой, заинтересованной в том,чтобы тот,кто пришёл впечатлиться,получил положительные эмоции сполна.Я очень довольна, спасибо вам и вашим помощникам.Совсем недавно мы подарили впечатление нашему директору,она пока не определилась с выбором,но,думаю,тоже будет под впечатлением!И дочь,и сын( ещё ждёт картинг,пока закрыт),и подружки- все наши друзья- знакомые были вашими клиентами.Спасибо за то,что вносите разнообразие в наши серые будни!

I
Irina
15 березня 2018
Результат впечатления - отличные эмоции, желание изучать живопись, и, конечно же, картина, которая украшает интерьер:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень