Подаруйте курс "Вищий пілотаж у стосунках" від Woman Insight!

1 людина
16 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Тренінги пов'язані з різними тематиками: інтелектуальним саморозвитком і фізичним вдосконаленням, тайм-менеджментом, етикетом та ін. Курс складається з лекцій та практичних занять. Після кожного уроку викладач буде відправляти домашні завдання і рекомендації електронною поштою. Після проходження курсу учасниця отримає диплом.

Чому ми вибрали центр жіночого розвитку Woman Insight

Заняття проходять в центрі Одеси. Тренінги організовує команда викладачів на чолі з засновницею Woman Insight Світланою Керімовою. Крім занять, до курсу входить welcome box і 3-місячна підписка на online-журнал. Всі методики тренер розробляє самостійно.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
7 грудня 2018
Когда мне подарили это впечатление, даже не подозревала, что узнаю, столько всего нового! Действительно очень насыщенная программа, которая помогает посмотреть на себя со стороны и стать лучше. Всем рекомендую))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.