101678
 

Подаруй курс вокалу!

10 уроків вокалу по 60 хвилин від професійного музиканта. Педагог визначить тип співочого голосу й попрацює з учнем в індивідуальному порядку. За час курсу належить дізнатися про правильну постановку дихання, методи розспівування. Також наставник покаже вправи для розвитку діафрагми й продемонструє, як нею управляти. Усі знання будуть закріплюватися на практиці, і за період навчання вийде повністю вивчити не менше двох композицій. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
3 900 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 11 раз
1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Курс вокалу — що це?

Блок занять, присвячених мистецтву бути фронтменом. Щасливчик отримає цінні знання від кращих викладачів міста та зможе застосувати їх у реальному житті. Він дізнається, що таке модуляція, і як вона впливає на частоту вібрато, а також зрозуміє, як співати з обертонами. Усі ці незнайомі слова стануть звичайними для учня та перестануть бути чимось таємничим. Новачок навчиться маніпулювати своїми голосовими зв'язками, діафрагмою й розширить вокальні можливості.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до Школи барабанщиків Rockit, де його зустріне досвідчений музикант. Він визначить тип голосу й допоможе розвинути його в межах діапазону. Цьому будуть присвячені 10 індивідуальних уроків по 60 хвилин кожен. За бажання на останньому занятті вокаліста запишуть на відео або зроблять звукозапис, щоб відобразити результати. Під кінець курсу Щасливчик знайде своє унікальне звучання й манеру виконання.

Звучання справжнього фронтмена

Баритональний тенор як у Фредді Мерк'юрі, або лірико-драматичне сопрано як у Крістіни Агілери? Профі визначить вокальні дані та тип голосу Щасливчика й допоможе розвивати їх у цьому напрямку.

Індивідуальні заняття

Уроки проходитимуть персонально з викладачем — один на один. Так студент здобуде необхідні знання швидше. Педагог приділить увагу тільки своєму підопічному, не відволікаючись на інших.

Теорія + практика

Щасливчик дізнається деякі аспекти з теорії музики: починаючи з її історії та закінчуючи елементами виконання. Усе почуте він закріпить на практиці: навчиться використовувати діафрагму, резонатор і несправжні зв'язки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RockIt - Музична школа
вул. Успенська, 72 Показати на мапі

16 відгуків

Н
Николай
28 червня 2018
Впечатление досталось в подарок от жены, за что ей огромное спасибо, сам бы я вряд-ли решился)). Все на высшем уровне, и сам мастер класс и работа Bodo. Чувствуется что ребята "держат руку на пульсе", все разъясняют, отзваниваются и уточняют. К самой идее дарить впечатления отношусь с одобрением! Это великолепный шанс подарить не просто вещь, а память! Спасибо.

К
Кирилл
28 грудня 2017
узнал много интересного, преподаватель просто прекрасный. помогает избавиться от зажимов, показывает, как правильно дышать. супер

П
Павел
21 грудня 2017
Я всегда считал что петь безумно сложно. Мне подарили сертификат и я все откладывал и откладывал поход на уроки. Но потом набрался храбрости как то... И не зря! Я даже не думал что все будет так круто и что все получится. Спасибо!

21 січня 2016
Друзья подарили мне на день рождения это впечатление.Я была приятно удивлена,так как петь очень люблю.Но я всего лишь любитель,и почему то думала что не справлюсь. Благо преподаватель по вокалу сразу расположил к себе, и помог раскрепостится. Замечательный человек,приятный и знающий свое дело! Спасибо всем,кто организовывает подобные сюрпризы!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень