100903
 

Подаруй курс візажу!

Всі секрети створення бездоганного мейк-образу від справжнього професіонала своєї справи. Кожне з 5-ти занять викладач присвятить певній тематиці: правилам догляду за шкірою, різним типам макіяжу, малювання стрілок і т. д. Всі ці навички будуть відпрацьовуватися разом з майстром — він нанесе макіяж на одну половину обличчя, а учениця спробує повторити те ж саме на іншій. Професійна декоративна косметика для навчання надається, але можна використовувати і особисту. Крім того, візажист проаналізує принесену косметичку і дасть кілька порад, чим можна її поповнити. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 2 години Використати до 31.03.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 81 раз
1 людина
5 уроків по 2 години
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Курс візажу — що це?

5 занять по створенню бездоганного макіяжу під чуйним керівництвом професійного візажиста. Прекрасна можливість навчитися правильно поводитися з косметикою і створювати різні види макіяжу на будь-який випадок. Індивідуальний підбір декоративного догляду в залежності від типу шкіри і особливостей зовнішності. Під час занять можна користуватися персональною косметичкою або професійною косметикою студії.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату буде навчатися у студії стилю Vita Nova. Тут її чекає знайомство з талановитим викладачем і досвідченим візажистом в одній особі. На першому занятті він познайомить гостю з теорією візажу і відкриє головні секрети цього мистецтва. Потім можна буде приступати до найцікавішого. Щасливчика чекають ще 4 заняття, на яких він навчиться різним технікам та видами нанесення макіяжу — від натурального денного до привабливого «smoky eyes». Практикуватися можна за допомогою особистих декоративних засобів. Також надається професійна косметика. Майстер буде демонструвати різні техніки на одній половині обличчя. Це послужить відмінним зразком для завершення макіяжу.

Повноцінний курс візажу від профі

Перше заняття пройде в ознайомчому форматі. Майстер розповість про модні тенденції, трендові кольори, види макіяжу і правилах його нанесення. На практичних уроках можна навчитися:

  • коригувати форму обличчя
  • створювати денний та вечірній макіяж
  • малювати стрілки або створювати «smoky eyes»

Індивідуальний підхід у навчанні

Під час занять майстер буде знайомити з різними видами макіяжу як в теорії, так і на практиці. Кожну техніку він продемонструє на учениці. При цьому, майстер буде працювати тільки з однією половиною обличчя, а другу частину належить закінчити самостійно в дзеркальному відображенні.

Аналіз персональної косметички

Під час занять можна користуватися як професійною косметикою, так і звичними декоративними засобами. Це дозволить в точності повторити макіяж навіть вдома. При цьому, майстер проаналізує вміст косметички і підкаже, від чого варто позбутися, а чого явно не вистачає. Він підбере косметику в залежності від типу шкіри і зовнішності.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Vita Nova - Студія стилю
вул. Базарна, 28 Показати на мапі

32 відгуків

28 липня 2018
Мне подарили мастер класс визажа, т к я очень слабо умею пользоваться косметикой. :) Решила воспользоваться именно этим предложением. Ничего не меняла. Мастер класс проводила очень милая, красивая девушка. Мы сначала разобрали мою косметичку. Мастер рассказала о плюсах и минусах моей личной косметики. Затем рассказала, какая косметика лучше подойдёт моей коже и типу внешности. Я попросила, что б...
Мне подарили мастер класс визажа, т к я очень слабо умею пользоваться косметикой. :) Решила воспользоваться именно этим предложением. Ничего не меняла. Мастер класс проводила очень милая, красивая девушка. Мы сначала разобрали мою косметичку. Мастер рассказала о плюсах и минусах моей личной косметики. Затем рассказала, какая косметика лучше подойдёт моей коже и типу внешности. Я попросила, что б меня научили наносить именно праздничный, вечерний макияж. Задавала кучу вопросов. Мастер с удовольствием отвечала на каждый из них. Она очень подробно объясняла куда, что наносить, что б скрыть некоторые недостатки внешности и выгодно подчеркнуть преимущества. Мастер постепенно наносила макияж на правую сторону моего лица, подробно комментируя, что и для чего делает. Я самостоятельно повторяла её действия на левой части лица. В общем мы подробно разобрали тему нанесения макияжа самой себе... И всё это в приятной, непринуждённой обстановке. В конце урока я записала некоторые, важные для себя советы и рекомендации мастера. В целом я очень довольна!

Н
Нина
10 грудня 2017
Хочу выразить благодарность за понимание и толерантность мастеру Надежде! Мастер-класс мне понравился! Надежда доступными словами объяснила о правилах и инструментах макияжа! Спасибо мастеру за терпение - я не пользуюсь косметикой- глаза слезились, веки не случались, дрожали. Не скрою: я комплексовала немного от окружающей меня косметики, красивых девушек, но спокойная, домашняя атмосфера и...
Хочу выразить благодарность за понимание и толерантность мастеру Надежде! Мастер-класс мне понравился! Надежда доступными словами объяснила о правилах и инструментах макияжа! Спасибо мастеру за терпение - я не пользуюсь косметикой- глаза слезились, веки не случались, дрожали. Не скрою: я комплексовала немного от окружающей меня косметики, красивых девушек, но спокойная, домашняя атмосфера и улыбки мастера меня расслабили! Спасибо хочу сказать организаторам впечатления- отнеслись с пониманием к моей особенности! И большое спасибо моему коллективу, который мне подарил возможность попробовать, открыть что-то новое для себя!

Ольга
19 листопада 2017
Очень довольна. Юлия прекрасный мастер и очень приятный человек. Узнала много нового. Рекомендую.

9 листопада 2017
Безумно счастлива! Мне подарили на день рождения, но никак не получалось пойти( и вот, наконец! Первое, что было здорово - близко к дому мне нашли студию, где я буду обучаться! Преподаватель была очень внимательная и терпеливая, за что ей большое спасибо! Все доступно объяснялось, а если надо было, то и несколько раз повторялось))) спасибо ей безграничное, я столько нового узнала) хочу выразить...
Безумно счастлива! Мне подарили на день рождения, но никак не получалось пойти( и вот, наконец! Первое, что было здорово - близко к дому мне нашли студию, где я буду обучаться! Преподаватель была очень внимательная и терпеливая, за что ей большое спасибо! Все доступно объяснялось, а если надо было, то и несколько раз повторялось))) спасибо ей безграничное, я столько нового узнала) хочу выразить большое спасибо Bodo за организацию и за то, что вошли в мое положение (по состоянию здоровья кожи я не могла попасть на занятия тогда, когда активировала впечатление), также и девочкам из салона, которые тоже с пониманием ко мне отнеслись! Я желаю вашей компании процветания и благодарных клиентов!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень