101580
 

Подаруй курс верхової їзди!

8 уроків з основ кінної виїздки в манежі. Досвідчений викладач в індивідуальному порядку підбере спокійного скакуна і допоможе освоїти всі необхідні навички. Це можливість навчитися основам правильної посадки, вмінню триматися в сідлі, а також різним стилям їзди — кроком, риссю і галопом. детальніше...

1 люд. 8 занять по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
8 занять по 45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Курс верхової їзди — що це?

Ефективна програма занять для тих, хто давно мріє самостійно проїхатися верхи. Курс побудований таким чином, що для досягнення мети достатньо відвідати 8 занять. Новачка навчать їхати верхи кроком. А більш досвідчені наїзники зможуть освоїти рись і галоп. Кожне заняття проводиться на навчальному манежі, а інструктор індивідуально супроводжує свого учня.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися на території одного з кращих кінних клубів Одеси — «Стетсон». Тут є все для комфортних занять: спеціальний манеж, масштабна територія для кінних прогулянок і досвідчені тренери. У стайні клубу представлені тільки породисті коні з поступливим характером, а з одним із них відбудеться зустріч вже на першому занятті. Протягом наступних уроків Щасливчик зможе поетапно освоїти базові навички і тонкощі верхової їзди.

Повноцінний курс верхової їзди з 8 уроків

Учня чекає повноцінний курс верхової їзди — 8 занять. Усі уроки проходять в індивідуальному форматі в компанії професійного інструктора з кінної виїздки. А заняття відбудуться у спеціальному просторому манежі. Базовий курс покликаний навчити:

 • основним командам
 • безпечним прийомам поводження з конем
 • основам правильної посадки при їзді на різних аллюрах
 • вмінню впевнено триматися в сідлі
 • поняттям про збруї коня

Різні стилі їзди верхи: алюр, рись, галоп

Програма для занять розробляється індивідуально. В залежності від здібностей початківця наїзника, інструктор запропонує познайомитися з різними стилями верхової їзди. Це може бути:

 • рух кроком (алюром): зупинка, рух вперед, повороти і заїзди
 • рух риссю: навчальна та стройова рись, скорочена рись і додана
 • рух галопом: галоп манежний і польовий

Погода не стане перешкодою

Пройти повний курс верхової їзди можна як в теплу пору року, так і в холодну. А все тому що територія комплексу обладнана не тільки майданчиками під відкритим небом, але і манежем під навісом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

74 відгуків

5 липня 2018
Нам все очень понравилось. Инструктора провели занятие на высшем уровне, лошадки отличные!

21 червня 2018
Незабываемые впечатления от подарка . Спасибо огромное Ольге Анатольевне за такое удовольствие . Лошади ухоженные , красивые , незабываемые . Тренер Юличка большая умничка . Спасибо огромное компании bodo за эмоции , радость и хорошие впечатления !

24 квітня 2018
Подарила своему молодому человеку 6 впечатлений от bodo. Первым он выбрал урок верховой езды, так как обожает лошадей. Сказать, что остался в восторге-ничего не сказать. Впечатлений море, фотографии получились сказочные, и приятным бонусом явилось то, что тренеры в конце урока разрешили покормить лошадку за её нелёгкий труд:) спасибо вам, за то, что так легко, с вашей помощью, можно устроить...
Подарила своему молодому человеку 6 впечатлений от bodo. Первым он выбрал урок верховой езды, так как обожает лошадей. Сказать, что остался в восторге-ничего не сказать. Впечатлений море, фотографии получились сказочные, и приятным бонусом явилось то, что тренеры в конце урока разрешили покормить лошадку за её нелёгкий труд:) спасибо вам, за то, что так легко, с вашей помощью, можно устроить потрясающе позитивный день!!! Теперь 5 остальных впечатлений ждут своей очереди!

Ю
Юлия
25 лютого 2018
Сертификат был подарком, честно говоря я была в ужасе, так как с детства боюсь лошадей, но это не помешало моей подруге сделать мне такой подарок) Все мои опасения остались далеко позади, лошадка прекрасная, впечатлений море. Муж сделал миллион фотографий, я чувствовала себя настоящей наездницей. После прогулки кормили лошадок, это даже лучше прогулки) Всем рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень