101580
 

Подаруй курс верхової їзди!

8 уроків з основ кінної виїздки в манежі. Досвідчений викладач в індивідуальному порядку підбере спокійного скакуна і допоможе освоїти всі необхідні навички. Це можливість навчитися основам правильної посадки, вмінню триматися в сідлі, а також різним стилям їзди — кроком, риссю і галопом. детальніше...

1 люд. 8 занять по 45 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
8 занять по 45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2018

Курс верхової їзди — що це?

Ефективна програма занять для тих, хто давно мріє самостійно проїхатися верхи. Курс побудований таким чином, що для досягнення мети достатньо відвідати 8 занять. Новачка навчать їхати верхи кроком. А більш досвідчені наїзники зможуть освоїти рись і галоп. Кожне заняття проводиться на навчальному манежі, а інструктор індивідуально супроводжує свого учня.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися на території одного з кращих кінних клубів Одеси — «Стетсон». Тут є все для комфортних занять: спеціальний манеж, масштабна територія для кінних прогулянок і досвідчені тренери. У стайні клубу представлені тільки породисті коні з поступливим характером, а з одним із них відбудеться зустріч вже на першому занятті. Протягом наступних уроків Щасливчик зможе поетапно освоїти базові навички і тонкощі верхової їзди.

Повноцінний курс верхової їзди з 8 уроків

Учня чекає повноцінний курс верхової їзди — 8 занять. Усі уроки проходять в індивідуальному форматі в компанії професійного інструктора з кінної виїздки. А заняття відбудуться у спеціальному просторому манежі. Базовий курс покликаний навчити:

 • основним командам
 • безпечним прийомам поводження з конем
 • основам правильної посадки при їзді на різних аллюрах
 • вмінню впевнено триматися в сідлі
 • поняттям про збруї коня

Різні стилі їзди верхи: алюр, рись, галоп

Програма для занять розробляється індивідуально. В залежності від здібностей початківця наїзника, інструктор запропонує познайомитися з різними стилями верхової їзди. Це може бути:

 • рух кроком (алюром): зупинка, рух вперед, повороти і заїзди
 • рух риссю: навчальна та стройова рись, скорочена рись і додана
 • рух галопом: галоп манежний і польовий

Погода не стане перешкодою

Пройти повний курс верхової їзди можна як в теплу пору року, так і в холодну. А все тому що територія комплексу обладнана не тільки майданчиками під відкритим небом, але і манежем під навісом.

Місце проведення враження:

КСК Стетсон
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

70 відгуків реальних людей

А
Анастасия
19 вересня 2017
Все было на высшем уровне! Спасибо! Отличный подарок!

3 серпня 2017
Уже не первый раз пробовала впечатление от бодо. Верховая езда - одно из лучших!Только положительные эмоции от прогулки. Лошади - прекрасные животные!Конный клуб работает на высшем уровне! Спасибо Бодо!

2 серпня 2017
Мне подарили сертификат со списком впечатлений.там было много интересного,но когда я увидела карточку с уроком верховой езды, я сразу определилась. Я очень хотела попробовать. И что вы думаете? Я счастлива, что у меня сбылась моя детская мечта!! Тренер хороший и,главное, не скучный! 45 минут пролетели вмиг! Хотелось ещё и ещё!Лошадь прекрасно обучена и спокойна.фотографии получились...
Мне подарили сертификат со списком впечатлений.там было много интересного,но когда я увидела карточку с уроком верховой езды, я сразу определилась. Я очень хотела попробовать. И что вы думаете? Я счастлива, что у меня сбылась моя детская мечта!! Тренер хороший и,главное, не скучный! 45 минут пролетели вмиг! Хотелось ещё и ещё!Лошадь прекрасно обучена и спокойна.фотографии получились классные! Вообще, если вы не боитесь лошадей, то это незабываемое и позитивное впечатление!

Е
Елена
12 липня 2017
Сертификат подарила сестра, так сказать исполнила мечту детства. Все было очень круто. Понравилось безумно. Спасибо bodo за возможность испытать такие эмоции.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарочная упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень