Подаруйте курс управління яхтою!

подарували вже 6 рази
1 людина
4 заняття по 2 години
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – зручна
Літнє враження

Як відбувається враження

Спочатку капітан проведе невеликий інструктаж, після чого виведе судно на воду. Під час уроків новачок опанує ази вітрильного спорту, а наставник допоможе йому на будь-якому етапі навчання. У програмі курсу:

  • теорія управління яхтою;
  • постановка вітрил;
  • швартування;
  • маневрування;
  • постановка на якір.

Чому ми вибрали оренду яхти «Естра»

Навчання буде проходити на Чорному морі біля пляжу «Отрада». На судні «Естра» є 2 каюти, камбуз, посуд, плита, духовка, гальюн, холодильник, радар, сонцезахисний тент і магнітофон. Максимальна швидкість яхти — 16 вузлів (30 км/год). У сезоні 2016 року «Естра» взяла участь в регаті «Кубок портів Чорного моря» і Welcome regata, отримавши нагороди за перші місця у своїй групі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

17 відгуків

Владимир
20 вересня 2017
https://www.facebook.com/100004546332951
Впечатления самые лучшие, отзывчивый, и опытный инструктор, великолепный активный отдых. Кому нравится активный отдых и морские прогулки, рекомендую. Спасибо за услугу.
Ольга
5 вересня 2017
https://www.facebook.com/100000120981031
Я считаю, это отличный подарок почти всем. Отлично выручает, если у человека есть все, особо не придумаешь, что подарить, либо ты его мало знаешь. Вот нам так и подарили. Прогулка была прекрасная, особо управлять яхтой Вы не научитесь, но удовольствие от прогулки получите, покупаетесь.
Давид
7 серпня 2017
Мне подарили впечатления от Bodo, я выбрал прогулку на яхте с друзьями, мне очень понравился сервис, очень внимательные сотрудники, несколько раз звонили, интересовались. прекрасная прогулка, купались в открытом море. Сервис оцениваю на 5, рекомендую всем
olga
4 серпня 2017
https://www.facebook.com/100007432330443
Большое спасибо Bodo и команде яхты!!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.