102565
 

Подаруй курс управління яхтою!

Курс управління яхтою — цілих 4 заняття по 2 години! Досвідчений інструктор навчить азам професійного парусного спорту. Швартуватися, маневрувати та ставити судно на якір доведеться на Чорному морі. Максимальна швидкість комфортабельної «Естри» сягає 16 вузлів, що дозволяє дітям також відвідувати заняття й вести яхту під вітрилом. детальніше...

1 люд. 4 заняття тривалістю 2 години Використати до 31.03.2019
12 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
4 заняття тривалістю 2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Курс управління яхтою — що це?

Це 4 заняття з управління справжнім вітрильним судном. Всього за кілька днів Щасливчик зможе навчитися основам керування яхтою. Досвідчений капітан розробить маршрут, за яким судно буде рухатися в залежності від погоди. Кращим викладачем буде саме Чорне море. Щасливчик зможе керувати кораблем у реальних умовах у відкритому морі.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з капітаном «Естри» на березі Чорного моря. Після інструктажу учень візьметься до першого заняття з управління яхтою. За бажання йому нададуть рятувальний жилет. Початок першого уроку носитиме теоретичний характер — яхтсмен познайомить Щасливчика із судном і проведе екскурсію по ньому. Далі почнеться активне тренування, протягом якого новачок почне занурюватися у премудрості управління.

Можна привести друзів

Море й далекі обрії — такими пейзажами хочеться поділитися з близькими. У Щасливчика буде можливість розділити радісні емоції та покатати своїх друзів на чорноморській «чайці».

Юні та дорослі капітани

Персонажеві книги Діка Сенда було всього 15 років, коли він керував цілим кораблем! Яхтою можуть навчитися управляти як дорослі, так і діти від 12 років. Швидкість судна становити 16 вузлів, що еквівалентно 30 км/год.

Безпечне плавання

Заняття відбуватимуться у відкритому морі, й за безпекою учня слідкуватиме професійний яхтсмен. Щасливчикові нададуть рятувальний жилет і проведуть детальний інструктаж з техніки безпеки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Эстра - Оренда яхти
Чорноморський яхт-клуб, пляж Отрада Показати на мапі

1 відгук

А
Алексей
26 липня 2017
Отправились с друзьями в регату) подарили мне на день рождения курс управления яхтой - хитрые, чтобы самим тоже покататься - троих можно было с собой взять. теперь всерьез задумываюсь, чтобы продолжить занятия по яхтингу у этого же инструктора. очень понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень