Курс тайського масажу

1 людина
5 сеансів
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Курс тайського масажу — що це?

Можливість спробувати кілька видів тайського масажу. Щасливчик зможе відвідати 5 сеансів, спрямованих на різні зони. Процедуру виконуватимуть майстри з острова Балі. Вони знають, як розслабити або підбадьорити людину за допомогою пари натискань на особливі точки. Тайський масаж передбачає розтягування і скручування в певних позах, які нагадують асани йоги.

Як все відбувається?

Насолодитися особливостями тайського масажу Щасливчик зможе в салоні «Балі». Кваліфіковані майстри допоможуть розслабити м'язи, використовуючи східні прийоми. Новачки можуть не боятися тайської методики — вона абсолютно безпечна і безболісна. Її навіть порівнюють з пасивної йогою — плавні рухи профі позбавляють від затисків в спині та шиї. Для сеансу тайського масажу Щасливчикові нададуть спеціальний костюм.

5 різних технік

Курс східного масажу включає:

  • тайський масаж стоп (45 хв);
  • класичний тайський масаж (90 хв);
  • 2 сеанси масажу спини Шиатсу (45 хв);
  • сеанс глибокого розслаблення (45 хв).

Тайський масаж стоп

45 хвилин впливу на стопи і гомілки спеціальними паличками подарують море приємних відчуттів і легкість у всьому тілі. Особливі точки на ногах пов'язані з органами всього тіла, тому правильні натискання здатні впливати не тільки на кровообіг але і, наприклад, на роботу печінки.

Повне розслаблення

Курс тайського масажу включає сеанс повного релаксу. Це розслаблення м'язів спини, шиї і голови з використанням аромамасла. Майстер допоможе зняти напругу в м'язах і позбавить від стресу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

44 відгуки

Галина
10 січня 2019
https://www.facebook.com/100000151827000
Сходили с мужем на тайский массаж для двоих в салон Бали (переулок Ониловой). Все очень понравилось, обстановка благоприятная, успокаивающая. Массаж делают сертифицированные специалисты. Буду советовать друзьям
Людмила
28 грудня 2018
https://www.facebook.com/100008151751187
Добрый день! Больше всего мне понравился Тайский массаж . Так как я активно занимаюсь спортом, все мои мышцы забиты, а девочки-Тайки проработали каждую из них. Отличная идея для подарка! Обязательно буду пользоваться Вашими услугами . Подарок сделала моя подруга.
Татьяна
30 листопада 2018
Сын подарил сертификат на тайский массаж. Очень понравилась уже сама атмосфера SPA салона "Бали" в Одессе. Тайский массаж пробовала впервые. Очень довольна. Рекомендую!!!
Сергей
23 липня 2018
Моя женщина подарила мне классический тайский массаж. Я не большой любитель массажа, но я все таки пошел и ни о чем не пожалел. Массаж сделали шикарно, до мурашек по всему телу. Больше всего понравилась атмосфера в салоне, все сделано для релакса. Очень благодарен своей женщине и bodo за 1 крутой день в моей жизни.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.