102394
 

Подаруй курс йоги!

Курс з 8 занять, який передбачає групові заняття йогою. Унікальний шанс доторкнутися до стародавнього східного вчення. Серія послідовних і регулярних тренувань допоможе зміцнити здоров'я і гармонізувати внутрішній стан. Потужний цілющий ефект не змусить себе чекати: розслабляюча і заспокійлива дія йоги відчувається з перших занять. детальніше...

1 люд. 60-90 хвилин Використати до 31.12.2018
1 людина
60-90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Використати до 31.12.2018

Курс йоги — що це?

8 занять, присвячених відомому напрямку східної оздоровчої практики — йоги. Це комплексне вчення про шлях до здоров'я, гармонії з собою і світом. Тренування допомагають краще розуміти і відчувати своє тіло, тримати під контролем думки і дихання. Йога — ефективна альтернатива традиційним заняттям спортом.

Як все відбувається?

Щасливчик буде відвідувати студію йоги Anahata. Можна вибрати зручний час для тренувань і будь-який напрямок. Подарунковий сертифікат обміняють на абонемент студії, де будуть фіксуватися всі відвідування. Термін дії активованого «пропускного квитка» — 30 днів. Цілий місяць у Щасливчика буде можливість присвячувати час турботі про власне здоров'я.

Курс йоги з 8 занять

Відмінний шанс познайомитися з давньою оздоровчою практикою — йогою. Передбачено 8 групових занять, на яких належить:

  • оволодіти технікою асан — спеціальних йога-вправ;
  • навчитися управляти своїм диханням;
  • освоїти прийоми розтяжки і розслаблення.

Базові уроки для початківців

Для навчання підібрані заняття різних напрямків йоги. Щасливчик зможе вибрати практику по душі: від класичної і хатха-йоги до йогатерапії. Уроки стануть першою сходинкою на шляху до самопізнання. Головний акцент робиться на правильному виконанні базових вправ — асан. Саме тому курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки.

Фітнес для тіла і думок

Як антистрес-заняття йога — один з кращих універсальних варіантів серед безлічі спортивних напрямків. Вправи допоможуть позбутися від напруги, знайти внутрішню гармонію і поповнити запас сил. Секрет такого чарівного впливу — не тільки у фізичному навантаженні, але й можливості впливати на власну енергетику.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

9 відгуків

Т
Татьяна
30 січня 2018
Сертификат подарил муж Занятие очень понравилось-яркое,необычное и самое главное-в конце было ощущение лёгкости ,расслабление мышц спины

М
Маргарита
11 жовтня 2017
Очень интересное впечатление. Сотрудники приятные, объясняли и показывали что да как, во время занятия играла атмосферная музыка ) Ходили с сестрой, обе довольны.

L
Lina
20 вересня 2017
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в...
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в Киеве. А так как время прошло, мне повезло, получить его в Одессе.

9 червня 2017
Получила сертификат в подарок от подруги на день рождения. Все ооочень понравилось, девочки в студии приветливые, все обьяснили и показали. Однозначно рекомендую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень