Подаруй курс йоги!

подарували вже 137 разів
1 людина
8 занять по 90 хв.
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнт відвідає серію групових занять під керівництвом інструктора з йоги. На тренуваннях він навчиться робити базові асани, правильно дихати і концентруватися. Наставник допомагатиме виконувати вправи і буде стежити за технікою учня. Новачок освоїть прийоми розтяжки і розслаблення та поліпшить фізичні можливості свого тіла. Заняття допоможуть позбутися від напруги, знайти внутрішню гармонію і поповнити запас сил.

Чому ми вибрали студію йоги Anahata

У студії проходять заняття з кількох видів йоги, клієнт може вибрати один на власний розсуд. Курс підійде для людей з різним рівнем підготовки. Уроки проходять в групі до 5 чоловік.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Инна
14 декабря 2016
Подруга подарила абонемент на курс йоги. Попробовала почти все занятия! Замечательная студия, приятные инструктора. После Бодо купила себе новый абонемент в эту студию. Спасибо БОДО за впечатление!
Юлианна
3 марта 2015
Йогу немножко раньше практиковала, но это направление впервые. На следующий день чувствовалось - тренировка прошла явно плодотворно!! Думаю, запишусь-ка я еще на несколько занятий.
Лера
13 сентября 2014
И еще одна приятность от Бодо теперь пополнила мою коллекцию) В очередной раз: спасибо большое за отличную организацию. С вами и вашими впечатлениями моя жизнь стала ярче)
Женя
2 июня 2014
Очень понравился инструктор, крутой специалист. Есть чему поучиться даже опытным йогам. Ходил с девушкой, она была просто в восторге. Все-таки на Востоке знают секреты здоровья и долголетия.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки