102394
 

Подаруй курс йоги!

Курс з 8 занять, який передбачає групові заняття йогою. Унікальний шанс доторкнутися до стародавнього східного вчення. Серія послідовних і регулярних тренувань допоможе зміцнити здоров'я і гармонізувати внутрішній стан. Потужний цілющий ефект не змусить себе чекати: розслабляюча і заспокійлива дія йоги відчувається з перших занять. детальніше...

1 люд. 60-90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
60-90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Використати до 30.11.2018

Курс йоги — що це?

8 занять, присвячених відомому напрямку східної оздоровчої практики — йоги. Це комплексне вчення про шлях до здоров'я, гармонії з собою і світом. Тренування допомагають краще розуміти і відчувати своє тіло, тримати під контролем думки і дихання. Йога — ефективна альтернатива традиційним заняттям спортом.

Як все відбувається?

Щасливчик буде відвідувати студію йоги Anahata. Можна вибрати зручний час для тренувань і будь-який напрямок. Подарунковий сертифікат обміняють на абонемент студії, де будуть фіксуватися всі відвідування. Термін дії активованого «пропускного квитка» — 30 днів. Цілий місяць у Щасливчика буде можливість присвячувати час турботі про власне здоров'я.

Курс йоги з 8 занять

Відмінний шанс познайомитися з давньою оздоровчою практикою — йогою. Передбачено 8 групових занять, на яких належить:

  • оволодіти технікою асан — спеціальних йога-вправ;
  • навчитися управляти своїм диханням;
  • освоїти прийоми розтяжки і розслаблення.

Базові уроки для початківців

Для навчання підібрані заняття різних напрямків йоги. Щасливчик зможе вибрати практику по душі: від класичної і хатха-йоги до йогатерапії. Уроки стануть першою сходинкою на шляху до самопізнання. Головний акцент робиться на правильному виконанні базових вправ — асан. Саме тому курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки.

Фітнес для тіла і думок

Як антистрес-заняття йога — один з кращих універсальних варіантів серед безлічі спортивних напрямків. Вправи допоможуть позбутися від напруги, знайти внутрішню гармонію і поповнити запас сил. Секрет такого чарівного впливу — не тільки у фізичному навантаженні, але й можливості впливати на власну енергетику.

Місце проведення враження:

9 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
30 січня 2018
Сертификат подарил муж Занятие очень понравилось-яркое,необычное и самое главное-в конце было ощущение лёгкости ,расслабление мышц спины

М
Маргарита
11 жовтня 2017
Очень интересное впечатление. Сотрудники приятные, объясняли и показывали что да как, во время занятия играла атмосферная музыка ) Ходили с сестрой, обе довольны.

L
Lina
20 вересня 2017
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в...
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в Киеве. А так как время прошло, мне повезло, получить его в Одессе.

9 червня 2017
Получила сертификат в подарок от подруги на день рождения. Все ооочень понравилось, девочки в студии приветливые, все обьяснили и показали. Однозначно рекомендую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень