Подаруйте курс йоги!

подарували вже 153 рази
1 людина
8 занять по 90 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Клієнт відвідає серію групових занять під керівництвом інструктора з йоги. На тренуваннях він навчиться робити базові асани, правильно дихати та концентруватися. Наставник допомагатиме виконувати вправи та буде стежити за технікою учня. Новачок опанує прийоми розтяжки і розслаблення та поліпшить фізичні можливості свого тіла. Заняття допоможуть позбутися напруги, знайти внутрішню гармонію і поповнити запас сил.

Чому ми вибрали студію йоги Anahata

У студії проходять заняття з кількох видів йоги, клієнт може вибрати один на власний розсуд. Курс підійде для людей з різним рівнем підготовки. Уроки проходять у групі до 5 осіб.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Инна
14 грудня 2016
Подруга подарила абонемент на курс йоги. Попробовала почти все занятия! Замечательная студия, приятные инструктора. После Бодо купила себе новый абонемент в эту студию. Спасибо БОДО за впечатление!
Юлианна
3 березня 2015
Йогу немножко раньше практиковала, но это направление впервые. На следующий день чувствовалось - тренировка прошла явно плодотворно!! Думаю, запишусь-ка я еще на несколько занятий.
Лера
13 вересня 2014
И еще одна приятность от Бодо теперь пополнила мою коллекцию) В очередной раз: спасибо большое за отличную организацию. С вами и вашими впечатлениями моя жизнь стала ярче)
Женя
2 червня 2014
Очень понравился инструктор, крутой специалист. Есть чему поучиться даже опытным йогам. Ходил с девушкой, она была просто в восторге. Все-таки на Востоке знают секреты здоровья и долголетия.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.