102394
 

Подаруй місячний абонемент на йогу!

Курс з 8 занять, який передбачає групові заняття йогою. Унікальний шанс доторкнутися до стародавнього східного вчення. Серія послідовних і регулярних тренувань допоможе зміцнити здоров'я і гармонізувати внутрішній стан. Потужний цілющий ефект не змусить себе чекати: розслабляюча і заспокійлива дія йоги відчувається з перших занять. детальніше...

1 люд. 60-90 хвилин Використати до 31.05.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 80 раз
1 людина
60-90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Використати до 31.05.2018

Курс йоги — що це?

8 занять, присвячених відомому напрямку східної оздоровчої практики — йоги. Це комплексне вчення про шлях до здоров'я, гармонії з собою і світом. Тренування допомагають краще розуміти і відчувати своє тіло, тримати під контролем думки і дихання. Йога — ефективна альтернатива традиційним заняттям спортом.

Як все відбувається?

Щасливчик буде відвідувати студію йоги Anahata. Можна вибрати зручний час для тренувань і будь-який напрямок. Подарунковий сертифікат обміняють на абонемент студії, де будуть фіксуватися всі відвідування. Термін дії активованого «пропускного квитка» — 30 днів. Цілий місяць у Щасливчика буде можливість присвячувати час турботі про власне здоров'я.

Курс йоги з 8 занять

Відмінний шанс познайомитися з давньою оздоровчою практикою — йогою. Передбачено 8 групових занять, на яких належить:

  • оволодіти технікою асан — спеціальних йога-вправ;
  • навчитися управляти своїм диханням;
  • освоїти прийоми розтяжки і розслаблення.

Базові уроки для початківців

Для навчання підібрані заняття різних напрямків йоги. Щасливчик зможе вибрати практику по душі: від класичної і хатха-йоги до йогатерапії. Уроки стануть першою сходинкою на шляху до самопізнання. Головний акцент робиться на правильному виконанні базових вправ — асан. Саме тому курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки.

Фітнес для тіла і думок

Як антистрес-заняття йога — один з кращих універсальних варіантів серед безлічі спортивних напрямків. Вправи допоможуть позбутися від напруги, знайти внутрішню гармонію і поповнити запас сил. Секрет такого чарівного впливу — не тільки у фізичному навантаженні, але й можливості впливати на власну енергетику.

Місце проведення враження:

1 відгук

И
Инна
14 грудня 2016
Подруга подарила абонемент на курс йоги. Попробовала почти все занятия! Замечательная студия, приятные инструктора. После Бодо купила себе новый абонемент в эту студию. Спасибо БОДО за впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень