101299
 

Подаруй курс гри на ударних!

Базовий курс драммінга —10 індивідуальних занять, а також 1 фінальне, яке підсумує успіхи. Це можливість навчитися правильній постановці рук і ніг, основам нотної грамоти, секретам побудови ритму, азам виконання соло та іншим тонкощам музичної гри. Для навчання використовується професійна барабанна установка Марех M Birch. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 60 хвилин Використати до 30.06.2018
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 37 раз
1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 30.06.2018

Курс гри на ударних — що це?

Старт найсміливішим мріям! Тому, хто досі не зважився спробувати себе в драммінгі, пора відкинути всі сторонні плани. Адже попереду — 10 захоплюючих занять, присвячених гри на ударній установці і 1 фінальний майстер-клас, щоб остаточно закріпити отримані навички. Повноцінний курс дозволить грати сольно і навіть імпровізувати. Всі уроки проводяться індивідуально, що гарантує 100% результат.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в стінах затишної музичної студії — Rockit. Вона зручно розташований в самому центрі міста на вулиці Успенської. Тут є все для комфортних занять: професійна барабанна установка Mapex M Birch та допомога досвідченого музиканта. З ним і належить познайомитися на першому занятті, яке стане посвятою в ази майстерності. Щасливчику буде сидіти за професійної установой. Розучуючи ритміку різних стилів, він буде удосконалювати свою техніку з кожним уроком, а в кінці курсу зможе самостійно виконувати сольні партії.

Повний курс драмминга — 10 індивідуальних занять

музиканта Початківця чекає знайомство з професійним драммером, який і допоможе новачкові освоїти тонкощі гри на ударних. Він буде осягати основи драмминга за унікальною авторською методикою. З самих перших уроків належить вникати в закони ритміки, розвивати музичний слух і здатність імпровізувати. Попереду — 10 занять гри на ударних і одне фінальне — щоб закріпити навички, набуті в процесі навчання.

Унікальна можливість навчитися:

  • правильної постановки рук і ніг
  • вірному музичного удару
  • нотній грамоті і читка нот з аркуша
  • секретів побудови ритму
  • виконувати соло

А також багатьом іншим тонкощам драмминга.

Професійна барабанна установка Марех

Навчання грі проходить в обладнаній репетиційній студії, а в якості основного тренажера виступає професійна установка — Mapex M Birch. Корпуси баса і малих барабанів, виготовлені з берези, що допомагає створювати дійсно якісний і об'ємний звук.

Місце проведення враження:

RockIt - Музична школа
вул. Успенська, 72 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

10 жовтня 2017
Это был подарок мне от супруга) С точки зрения подарка - все отлично, отличный учитель, отлично провели час за который я узнала некоторые азы, так как я не имею никакого музыкального образования. С точки зрения организации, долго не могли состыковать время, но ситуация решилась звонком администратора школы и мы быстро нашли окно в графике. Но это безумное море позитивных эмоций, громких звуков и отличного настроения!

И
Инга
12 червня 2017
Данное впечатление было подарено мужу, который получил огромное удовольствие, вспомнив свои давние навыки игры на ударных. А игра в сопровождении преподавателя на бас-гитаре превзошла все ожидания! Огромное спасибо за эмоциональный положительный заряд, полученный как именинником, так и зрителями!

Ю
Юрий
5 квітня 2017
Подарок подарили ребёнку на день рождения. Идея очень хорошая так как подарок должен быть необычным и неожиданным для особого настроя. К выбору подарка отнеслись отлично так как пользуемся подобными услугами не впервые. Очень понравилось отношение наставника к ученику, урок начался вовремя, без задержек. Одно пожелание - на входе повесить опознавательный знак для ориентира (не рекламу , так...
Подарок подарили ребёнку на день рождения. Идея очень хорошая так как подарок должен быть необычным и неожиданным для особого настроя. К выбору подарка отнеслись отлично так как пользуемся подобными услугами не впервые. Очень понравилось отношение наставника к ученику, урок начался вовремя, без задержек. Одно пожелание - на входе повесить опознавательный знак для ориентира (не рекламу , так как за неё сейчас надо платить). Работникам bodo спасибо за их работу. Всего самого наилучшего.

26 березня 2017
Друзья подарили урок игры на ударных. Море эмоций, это было прекрасно!)) Отлично провела время и научилась новому! Организация на высоком уровне. В общем, я осталась всем более чем довольна!) Спасибо вам за эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень