101299
 

Подаруй курс гри на ударних!

Базовий курс драммінга —10 індивідуальних занять, а також 1 фінальне, яке підсумує успіхи. Це можливість навчитися правильній постановці рук і ніг, основам нотної грамоти, секретам побудови ритму, азам виконання соло та іншим тонкощам музичної гри. Для навчання використовується професійна барабанна установка Марех M Birch. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
3 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 43 раз
1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Курс гри на ударних — що це?

Старт найсміливішим мріям! Тому, хто досі не зважився спробувати себе в драммінгі, пора відкинути всі сторонні плани. Адже попереду — 10 захоплюючих занять, присвячених гри на ударній установці і 1 фінальний майстер-клас, щоб остаточно закріпити отримані навички. Повноцінний курс дозволить грати сольно і навіть імпровізувати. Всі уроки проводяться індивідуально, що гарантує 100% результат.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в стінах затишної музичної студії — Rockit. Вона зручно розташований в самому центрі міста на вулиці Успенської. Тут є все для комфортних занять: професійна барабанна установка Mapex M Birch та допомога досвідченого музиканта. З ним і належить познайомитися на першому занятті, яке стане посвятою в ази майстерності. Щасливчику буде сидіти за професійної установой. Розучуючи ритміку різних стилів, він буде удосконалювати свою техніку з кожним уроком, а в кінці курсу зможе самостійно виконувати сольні партії.

Повний курс драмминга — 10 індивідуальних занять

музиканта Початківця чекає знайомство з професійним драммером, який і допоможе новачкові освоїти тонкощі гри на ударних. Він буде осягати основи драмминга за унікальною авторською методикою. З самих перших уроків належить вникати в закони ритміки, розвивати музичний слух і здатність імпровізувати. Попереду — 10 занять гри на ударних і одне фінальне — щоб закріпити навички, набуті в процесі навчання.

Унікальна можливість навчитися:

  • правильної постановки рук і ніг
  • вірному музичного удару
  • нотній грамоті і читка нот з аркуша
  • секретів побудови ритму
  • виконувати соло

А також багатьом іншим тонкощам драмминга.

Професійна барабанна установка Марех

Навчання грі проходить в обладнаній репетиційній студії, а в якості основного тренажера виступає професійна установка — Mapex M Birch. Корпуси баса і малих барабанів, виготовлені з берези, що допомагає створювати дійсно якісний і об'ємний звук.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RockIt - Музична школа
вул. Успенська, 72 Показати на мапі

29 відгуків

С
Сергей
11 червня 2018
Жена подарила игру на ударных , Давно хотел понять этот инструмент. Очень понравилось и идея подарка великолепная )))

Н
Наталья
2 травня 2018
Невероятные эмоции! Выбрала именно это впечатление, потому что однажды на пару минут сидела за установкой и пыталась что-то повторить) А теперь после занятия ужасно хочется еще: готов часами оттачивать ритм, чтобы получилось!) Очень-очень круто! Я бы с удовольствием продолжала)

12 лютого 2018
Было очень круто! Преподаватель все очень понятно и детально объясняет. И, хотя в начале казалось, что у меня ничего не получиться, к концу занятия я уже довольно уверенно отбивал простой ритмический рисунок. Конечно, одно занятие для ударных - это очень мало. Нужно идти на полный курс ))

А
Артём
7 лютого 2018
Всё было отлично. Операторы выполнили свою работу чётко, встреча с впечатлением произошла. Товарищ, показавший мне часть азов игры на ударной установке, был молодец, и профессионал своего дела. Всё понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень