101558
 

Подаруй курс гри на акустичній гітарі!

Авторський курс гри на гітарі — 10 індивідуальних занять. Проведе їх професійний музикант, який навчить настроювати гітару, брати акорди і користуватися медіатором. Крім того, він також допоможе розучити нескладну композицію, щоб можна було блиснути нею в компанії близьких і друзів. Особиста гітара не знадобиться — її видадуть в школі. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
3 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 49 раз
1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Можливість навчитися здобувати із 6-струнної акустичної гітари прекрасні мелодії. Збутися цієї мрії допоможе досвідчений музикант, завдяки якому вийде освоїти всі нюанси гри: від постановки рук до різних акордів. Рівень ефективності авторської програми курсу настільки високий, що вже по закінченні можна буде віртуозно грати мелодійну пісню.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в одну з кращих шкіл Одеси — Rockit. Тут є все необхідне для ефективних занять: творча атмосфера, сучасні інструменти та досвідчені музиканти. Один з них й стане для Щасливчика провідником у світ струнних мелодій. Кожне заняття буде поступово наближати його до професійного володіння грою на гітарі. По закінченню курсу навіть новачок зможе відтворити улюблену композицію.

Авторський курс від профі-гітариста

Знайомство зі світом музики пройде в компанії професійного гітариста. Це заслужений діяч мистецтв, за плечима якого роки естрадної діяльності, а також величезний досвід викладання. 10 індивідуальних занять і свою безроздільну увагу він присвятить теорії і практиці гри на гітарі. До речі, програма курсу побудована ним особисто і розрахована на досягнення максимально ефективних результатів.

Досвід музикування

Навіть якщо учень ніколи раніше не тримав у руках гітари — не страшно — досвідчений викладач навчить всім нюансам гри. Новачкам він підкаже, як правильно ставити руки, користуватися медіатором і брати акорди. Після того, як вони разом доведуть ці навички до автоматизму, можна буде навіть навчитися імпровізувати.

Виконання музичної композиції

Коли всі основні ноти розучені, а акорди освоєні, залишається лише розучити пісню. Якою вона буде — залежить і від особистих уподобань. При бажанні, викладач допоможе визначитися з вибором.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RockIt - Музична школа
вул. Успенська, 72 Показати на мапі

4 відгуки

В
Вячеслав
24 червня 2017
Очень понравилось 1 занятие ,проблем с местоположением и помещением не возникло,хорошой и внимательный учитель.Рекумендую всем кто действительно хочет научиться играть на гитаре.

Л
Лиза
23 вересня 2015
Это подарок то что надо! Я умею играть немножко, но на уровне очень слабом. Так что надеюсь меня научат на курсе акустической гитары всему - завтра второе занятие! И да, я выучу баре и смогу играть все песни, а не половину из них!!!)))

К
Кирилл
12 квітня 2015
Спасибо большое за такое замечательное впечатление! Если бы мне не подарили, сам бы ни за что не решился пойти заниматься гитарой. А теперь хоть и не "ас", но уже могу играть несложные мелодии, занимаюсь дома сам дополнительно. Осталось всего 2 занятия, с нетерпением жду чем же закончится мой курс!

В
Вова
25 травня 2014
Звучание у инструмента просто супер, так доволен, что выбрал именно этот курс. На гитаре сам учился играть, поэтому есть много косяков. Очень и очень рад таким полезным мастер-классам!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень