100792
 

Курс фотографії

Можливість відкрити для себе різноманіття функцій особистого фотоапарата і освоїти мистецтво створення якісних знімків. Для цього доведеться відвідати 10 занять по 2 години в компанії досвідченого викладача. Програма курсу включає як технічні, так і художні аспекти фотографування. Профі не тільки навчить працювати з різноманітною технікою (об'єктивами, спалахами тощо), але і розповість, як планувати композицію, «ловити» світло і підбирати виграшний ракурс. Останній урок буде носити практичний характер і пройде open air. Заняття в невеликих групах. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 2 години Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
10 уроків по 2 години
Необхідний фотоапарат
Проходить у групі
Доступно з 17 років
Використати до 31.12.2018

Курс фотографії — що це?

Коли базових навичок володіння камерою стає недостатньо, повноцінний курс фотографії рятує ситуацію. Фотолюбителеві надається ексклюзивна можливість відвідати 10 занять від професіоналів своєї справи. Ці майстри об'їздили всю країну і найближче зарубіжжя в пошуках вдалих кадрів, а тепер готові поділитися величезним досвідом зі своїми учнями. Новачкові потрібно тільки взяти свою камеру і уважно прислухатися до порад профі.

Як все відбувається?

Заняття будуть проходити в одній з кращих фотошколи Одеси — PhotoTraveller. А повний курс зі Щасливчиком прослухають ще кілька захоплених фотолюбителів. Разом буде не тільки веселіше відвідувати заняття, але і з'явиться зайвий привід зав'язати цікаві знайомства. Курс присвячений технічним і творчим засадам фотографічної майстерності. Починаючи з першого заняття, на ньому будуть розглядатися особливості роботи з різноманітною фототехнікою: об'єктивами, спалахами, фільтрами. Щасливчик дізнається про композицію, кольори, експозицію, обробку і виведення зображення на друк. Всі навички будуть відразу ж відпрацьовуватись на практиці.

Повний курс фотографії — 10 занять

10 занять по 2 години. Фотограф-початківець зможе вдосконалити базові навички володіння камерою в компанії професіонала. Він підкаже, як працювати з профі-апаратурою, допоможе вибрати правильний ракурс і відкриє деякі секрети своєї майстерності.

Посвята в ази фотомистецтва

На заняттях фотокурсу можна:

  • освоїти основи роботи з об'єктивами, спалахами, фільтрами
  • дізнатися про композицію, кольори, експозицію
  • навчитися обробляти і виводити зображення на друк
  • попрактикуватися знімати портрети, натюрморти, пейзажі

Основи зйомки open air

Останнє заняття буде носити суто практичний характер і пройде прямо під відкритим небом. Озброївшись лише фотоапаратом, можна буде виявити весь свій творчий запал, щоб зробити ефектні знімки open air.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
PhotoTraveller - Школа фотографії
вул. Велика Арнаутська, 2б/2 Показати на мапі

7 відгуків

Н
Нелли
18 жовтня 2015
Отличный курс и просто-таки суперская идея для подарка! Я увлекаюсь фотографией уже давно, и вот друзья скинулись и подарили мне курс на ДР. Угадали на все 100! Уже прошло 4 занятия, я еще дома постоянно повторяю то что могу повторить, и что выучила. Прогресс налицо! Еще не знаю, сделаю ли фото своей второй профессией или оставлю как хобби, но я однозначно обрела увлечение очень и очень надолго.

А
Анита
13 серпня 2014
Родители пару лет назад подарили профессиональный фотоаппарат Canon EOS 5D. Игрушкой я быстро наигралась и забросила в чехол) Зато, посещая курсы фотографии, мне было на чем потренироваться) Буквально за несколько нюансов я освоила основы работы с "зеркалкой" и начала делать первые успехи) Спасибо друзьям за эту замечательную возможность!!!!)))) Надеюсь следующие занятия будут еще более увлекательными!

В
Владимир
16 січня 2014
Отличные курсы, спасибо всем, фотографам, администраторам, спасибо команде бодо!!!

О
Оксана
13 вересня 2013
Парень подарил зеркалку, а к ней в придачу курс фотографии. Честно отходила всю очень осень, занятия проходили и в студии, и на улице, ездили в парк. Теперь есть, что ставить на аватарки))) зато я я уже не полный "ноль" в фотографии, а могу даже очень прилично выставить композицию, свет, все дела)) Спасибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень