100792
 

Курс фотографії

Можливість відкрити для себе різноманіття функцій особистого фотоапарата і освоїти мистецтво створення якісних знімків. Для цього доведеться відвідати 10 занять по 2 години в компанії досвідченого викладача. Програма курсу включає як технічні, так і художні аспекти фотографування. Профі не тільки навчить працювати з різноманітною технікою (об'єктивами, спалахами тощо), але і розповість, як планувати композицію, «ловити» світло і підбирати виграшний ракурс. Останній урок буде носити практичний характер і пройде open air. Заняття в невеликих групах. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 2 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
10 уроків по 2 години
Необхідний фотоапарат
Проходить у групі
Доступно з 17 років
Використати до 30.09.2018

Курс фотографії — що це?

Коли базових навичок володіння камерою стає недостатньо, повноцінний курс фотографії рятує ситуацію. Фотолюбителеві надається ексклюзивна можливість відвідати 10 занять від професіоналів своєї справи. Ці майстри об'їздили всю країну і найближче зарубіжжя в пошуках вдалих кадрів, а тепер готові поділитися величезним досвідом зі своїми учнями. Новачкові потрібно тільки взяти свою камеру і уважно прислухатися до порад профі.

Як все відбувається?

Заняття будуть проходити в одній з кращих фотошколи Одеси — PhotoTraveller. А повний курс зі Щасливчиком прослухають ще кілька захоплених фотолюбителів. Разом буде не тільки веселіше відвідувати заняття, але і з'явиться зайвий привід зав'язати цікаві знайомства. Курс присвячений технічним і творчим засадам фотографічної майстерності. Починаючи з першого заняття, на ньому будуть розглядатися особливості роботи з різноманітною фототехнікою: об'єктивами, спалахами, фільтрами. Щасливчик дізнається про композицію, кольори, експозицію, обробку і виведення зображення на друк. Всі навички будуть відразу ж відпрацьовуватись на практиці.

Повний курс фотографії — 10 занять

10 занять по 2 години. Фотограф-початківець зможе вдосконалити базові навички володіння камерою в компанії професіонала. Він підкаже, як працювати з профі-апаратурою, допоможе вибрати правильний ракурс і відкриє деякі секрети своєї майстерності.

Посвята в ази фотомистецтва

На заняттях фотокурсу можна:

  • освоїти основи роботи з об'єктивами, спалахами, фільтрами
  • дізнатися про композицію, кольори, експозицію
  • навчитися обробляти і виводити зображення на друк
  • попрактикуватися знімати портрети, натюрморти, пейзажі

Основи зйомки open air

Останнє заняття буде носити суто практичний характер і пройде прямо під відкритим небом. Озброївшись лише фотоапаратом, можна буде виявити весь свій творчий запал, щоб зробити ефектні знімки open air.

Місце проведення враження:

PhotoTraveller - Школа фотографії
вул. Велика Арнаутська, 2б/2 Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

Н
Нелли
18 жовтня 2015
Отличный курс и просто-таки суперская идея для подарка! Я увлекаюсь фотографией уже давно, и вот друзья скинулись и подарили мне курс на ДР. Угадали на все 100! Уже прошло 4 занятия, я еще дома постоянно повторяю то что могу повторить, и что выучила. Прогресс налицо! Еще не знаю, сделаю ли фото своей второй профессией или оставлю как хобби, но я однозначно обрела увлечение очень и очень надолго.

А
Анита
13 серпня 2014
Родители пару лет назад подарили профессиональный фотоаппарат Canon EOS 5D. Игрушкой я быстро наигралась и забросила в чехол) Зато, посещая курсы фотографии, мне было на чем потренироваться) Буквально за несколько нюансов я освоила основы работы с "зеркалкой" и начала делать первые успехи) Спасибо друзьям за эту замечательную возможность!!!!)))) Надеюсь следующие занятия будут еще более увлекательными!

В
Владимир
16 січня 2014
Отличные курсы, спасибо всем, фотографам, администраторам, спасибо команде бодо!!!

О
Оксана
13 вересня 2013
Парень подарил зеркалку, а к ней в придачу курс фотографии. Честно отходила всю очень осень, занятия проходили и в студии, и на улице, ездили в парк. Теперь есть, что ставить на аватарки))) зато я я уже не полный "ноль" в фотографии, а могу даже очень прилично выставить композицию, свет, все дела)) Спасибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень