101667
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Проходження повноцінного курсу з управління мотоциклом. Вісім занять тривалістю по 60 хвилин будуть проводитися в індивідуальному порядку. Кожен урок відрізняється від попереднього та унікальний за своєю структурою. Протягом курсу новачок дізнається не тільки базові аспекти водіння мотоцикла, але й зможе детально вивчити це питання як в теорії, так і на практиці. Навчання буде відбуватися на території мотошколи MVR, де учневі нададуть спеціальне екіпірування та байк. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Можливість навчитися мистецтву управління залізним «конем» за 8 занять. За час курсу Щасливчик опанує не тільки базові аспекти водіння, але також зрозуміє деталі та тонкощі, пов'язані з цим двоколісним видом транспорту. На час занять учневі нададуть спеціальне захисне екіпірування: шолом, рукавички, налокітники та наколінники. «Приборкувати» Щасливчикові доведеться мотоцикл Honda CB125.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у мотошколу MVR, де проведе майбутні вісім занять. Там його зустріне професійний байкер, який допоможе поринути у всі тонкощі управління мотоциклом. Наставник видасть новачкові екіпірування та байк. Після короткого інструктажу з техніки безпеки почнеться практика. За 8 етапів курсу Щасливчик опанує:

  • різні способи гальмування;
  • входження в повороти;
  • швидкісне маневрування;
  • кругове обертання мотоцикла;
  • вправи для складання іспиту в МРЕВ.

Персональний тренер

Досвідчений наставник сконцентрує всю свою увагу на учневі. Щасливчик буде самостійно керувати залізним «монстром», але інструктор буде поруч та уважно стежитиме за його діями. У разі необхідності профі завжди підстрахує і допоможе.

Цілих 8 занять

За 8 уроків можливо навчитися багатьом аспектам управління мотоциклом. Після закінчення курсу інструктор підкаже, над якими моментами ще варто попрактикуватися за бажання, а які досягли необхідного рівня.

Яскраві враження

Курс їзди на мотоциклі — це не тільки навчальні заняття, але й цікава пригода. Під час уроків Щасливчикові не буде нудно, а враження від того, що відбувається, надовго залишаться в пам'яті.

Місце проведення враження:

18 відгуків реальних людей

23 жовтня 2017
Пошли вдвоем с мужем на урок, получили массу удовольствия! Инструктор просто класс,все доступно объяснил,показал,рассказал и даже похвалил :) Спасибо Бодо за чудесную идею и реализацию ее в реальность! Рекомендую!

А
Алексей
22 жовтня 2017
Вчера использовал свой сертификат, который мне подарили девочки-сотрудницы. (За это им отдельное спасибо!). Я получил море удовольствия!!! Инструктор Славик - отличный парень, все рассказал, все показал! Ему респект! А так же огромное спасибо bodo за такую возможность попробовать себя в новом!!! Рекомендую всем!!!

2 жовтня 2017
Выбрал урок для двоих, был с женой. Все понравилось, инструктор все доступно рассказал. Одно было плохо - было мало )))) Надо брать еще!

В
Владимир
2 жовтня 2017
Приехали, встретили, обьяснили, научили. На все вопросы ответили. Мы с девушкой получили массу удовольствия. Советую всем

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень