101667
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Проходження повноцінного курсу з управління мотоциклом. Вісім занять тривалістю по 60 хвилин будуть проводитися в індивідуальному порядку. Кожен урок відрізняється від попереднього та унікальний за своєю структурою. Протягом курсу новачок дізнається не тільки базові аспекти водіння мотоцикла, але й зможе детально вивчити це питання як в теорії, так і на практиці. Навчання буде відбуватися на території мотошколи MVR, де учневі нададуть спеціальне екіпірування та байк. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.12.2018
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2018

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Можливість навчитися мистецтву управління залізним «конем» за 8 занять. За час курсу Щасливчик опанує не тільки базові аспекти водіння, але також зрозуміє деталі та тонкощі, пов'язані з цим двоколісним видом транспорту. На час занять учневі нададуть спеціальне захисне екіпірування: шолом, рукавички, налокітники та наколінники. «Приборкувати» Щасливчикові доведеться мотоцикл Honda CB125.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у мотошколу MVR, де проведе майбутні вісім занять. Там його зустріне професійний байкер, який допоможе поринути у всі тонкощі управління мотоциклом. Наставник видасть новачкові екіпірування та байк. Після короткого інструктажу з техніки безпеки почнеться практика. За 8 етапів курсу Щасливчик опанує:

  • різні способи гальмування;
  • входження в повороти;
  • швидкісне маневрування;
  • кругове обертання мотоцикла;
  • вправи для складання іспиту в МРЕВ.

Персональний тренер

Досвідчений наставник сконцентрує всю свою увагу на учневі. Щасливчик буде самостійно керувати залізним «монстром», але інструктор буде поруч та уважно стежитиме за його діями. У разі необхідності профі завжди підстрахує і допоможе.

Цілих 8 занять

За 8 уроків можливо навчитися багатьом аспектам управління мотоциклом. Після закінчення курсу інструктор підкаже, над якими моментами ще варто попрактикуватися за бажання, а які досягли необхідного рівня.

Яскраві враження

Курс їзди на мотоциклі — це не тільки навчальні заняття, але й цікава пригода. Під час уроків Щасливчикові не буде нудно, а враження від того, що відбувається, надовго залишаться в пам'яті.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

21 відгук

Н
Николай
6 липня 2018
Мне понравилось, Олег реально профессионал

А
Алена
5 липня 2018
Ходили на мото-профи вдвоем с молодым человеком. Нам ооооооочень понравилось)))) мы получили массу позитивных эмоций и новый опыт. Обязательно пойдем еще))) Тренировка проходила на площадке мотошколы "MVR". Очень положительный и внимательный инструктор, который со всей душой относится к тому, чем занимается (все объяснил, за всем следил). Всем, кто когда-то хотел попробовать, но по каким-то причинам сомневался, - рекомендую)))

И
Игорь
23 травня 2018
Лет 30 не пользовался мотоциклом. В основном авто. Инструктор молодец. Все напомнил, объяснил. Дальше, как по маслу.

23 жовтня 2017
Пошли вдвоем с мужем на урок, получили массу удовольствия! Инструктор просто класс,все доступно объяснил,показал,рассказал и даже похвалил :) Спасибо Бодо за чудесную идею и реализацию ее в реальность! Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень