101667
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Проходження повноцінного курсу з управління мотоциклом. Вісім занять тривалістю по 60 хвилин будуть проводитися в індивідуальному порядку. Кожен урок відрізняється від попереднього та унікальний за своєю структурою. Протягом курсу новачок дізнається не тільки базові аспекти водіння мотоцикла, але й зможе детально вивчити це питання як в теорії, так і на практиці. Навчання буде відбуватися на території мотошколи MVR, де учневі нададуть спеціальне екіпірування та байк. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Можливість навчитися мистецтву управління залізним «конем» за 8 занять. За час курсу Щасливчик опанує не тільки базові аспекти водіння, але також зрозуміє деталі та тонкощі, пов'язані з цим двоколісним видом транспорту. На час занять учневі нададуть спеціальне захисне екіпірування: шолом, рукавички, налокітники та наколінники. «Приборкувати» Щасливчикові доведеться мотоцикл Honda CB125.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у мотошколу MVR, де проведе майбутні вісім занять. Там його зустріне професійний байкер, який допоможе поринути у всі тонкощі управління мотоциклом. Наставник видасть новачкові екіпірування та байк. Після короткого інструктажу з техніки безпеки почнеться практика. За 8 етапів курсу Щасливчик опанує:

  • різні способи гальмування;
  • входження в повороти;
  • швидкісне маневрування;
  • кругове обертання мотоцикла;
  • вправи для складання іспиту в МРЕВ.

Персональний тренер

Досвідчений наставник сконцентрує всю свою увагу на учневі. Щасливчик буде самостійно керувати залізним «монстром», але інструктор буде поруч та уважно стежитиме за його діями. У разі необхідності профі завжди підстрахує і допоможе.

Цілих 8 занять

За 8 уроків можливо навчитися багатьом аспектам управління мотоциклом. Після закінчення курсу інструктор підкаже, над якими моментами ще варто попрактикуватися за бажання, а які досягли необхідного рівня.

Яскраві враження

Курс їзди на мотоциклі — це не тільки навчальні заняття, але й цікава пригода. Під час уроків Щасливчикові не буде нудно, а враження від того, що відбувається, надовго залишаться в пам'яті.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

26 відгуків

31 серпня 2018
Всегда хотел почувствовать железного двухколёсного коня ! Моя девушка подарила мне сертификат на мото-профи! Было немного страшновато впервые без навыков садится за руль мотобайка , но инструктор Сергей моментально расположил к себе и за считанные минуты объяснил что к чему , буквально через 15 минут я ездил самостоятельно и получал неимоверный кайф ! Спасибо компании bodo за такую услугу ! Спасибо инструктору Сергею и привет из Южного!)

28 серпня 2018
Отличный подарок,всегда хотел попробовать поезжить на мотоцикле и иметь представление,ка кэт овообщеподарила девушка. Инструктор все обьяснил,показали и подсказал,помогал,когда надо было) Очень доволен)

17 серпня 2018
Получился Отличный подарок! Муж остался очень доволен! На фото наш инструктор Слава. Все фото соответствуют действительности!

26 липня 2018
Друзья подарили сертификат на впечатления и я выбрала урок управления мотоциклом - и ни разу об этом не пожалела. Мотоциклы мне всегда нравились и, наконец, предоставилась возможность самостоятельно им поуправлять. Получила море положительных эмоций, инструктаж был понятным и доходчивым. Огромное спасибо иструктору.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень