101232
 

Подаруй курс екстремального водіння!

Навчання з екстремального водіння у вигляді курсу з п'яти занять. Кожен урок триває дві години і проходить під чуйним керівництвом інструктора. Навички можна відпрацьовувати на шкільному автомобілі або власному. У програмі — практика екстремального гальмування, парковка з перешкодами, проходження поворотів на великій швидкості і багато чого іншого. детальніше...

1 люд. 5 занять по 2 години Використати до 31.07.2018
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 68 раз
1 людина
5 занять по 2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 16 років
Використати до 31.07.2018

Курс екстремального водіння — що це?

Практичні заняття з водіння з урахуванням перешкод і непередбачених обставин. Інструктор з багаторічним стажем навчить паркуватися в обмеженому просторі, проходити повороти на великій швидкості, екстрено гальмувати і розвертатися. Програма курсу буде підібрана індивідуально, з урахуванням досвіду і навичок Щасливчика.

Як все відбувається?

Освоїти курс екстремального водіння допоможе представник автошколи Pilot Drive. Щасливчик має 5 занять тривалістю по 2 години кожне. Він може проходити навчання на власному авто або автівці автошколи: BMW 3, Mazda 6, Chevrolet Aveo, Chevrolet Lacetti, Daewoo Lanos. Протягом курсу водій відпрацює безліч корисних навичок, які допоможуть як в повсякденних ситуаціях на дорогах, так і в непередбачених.

5 уроків

Це оптимальна кількість занять для вивчення та відпрацювання нових навичок. У Щасливчика буде можливість довести нові уміння до автоматизму і навчитися правильно діяти в складних ситуаціях.

Індивідуальні заняття

Кожен урок буде проходити з персональним інструктором. Він підбере програму, виходячи з умінь Щасливчика. Курс буде цікавий як досвідченим водіям, так і новачкам.

Корисні навички

Під час занять належить освоїти:

  • правильне перемикання передач;
  • об'їзд перешкод і рух по «змійці» прямим ходом;
  • різні види слалому: прямий і рознесений;
  • кілька технік гальмування: плавно, переривчасто, імпульсивно, комбіновано, на крутих поворотах і йдучи в бік;
  • правильну зміну ряду і повернення в свій ряд.

Місце проведення враження:

Pilot Drive - Автошкола
вул. Базарна, 63 Показати на мапі

23 відгуків реальних людей

А
Алина
1 березня 2017
Сестра подарила мне сертификат на урок экстремального вождения. Я пока ещё неопытный водитель и мне он был просто необходим. Инструктор помог мне справится с моими слабыми местами. Я получила массу впечатлений, эмоций, опыт и драгоценные советы. Рекомендую!

А
Антон
1 березня 2017
Инструктор давал советы по делу, грамотно и доходчиво всё объяснил. Очень круто! Благодарен своей девушке за такой подарок!

22 липня 2014
Очень понравилось, особенно то что многое из рассказанного, показанного и опробованного может пригодиться в повседневной езде. Спасибо!!!

9 червня 2014
Доброго времени суток. Получил в подарок впечатление "урок экстремального вождения". Понравилось все. мастерство пилота,объяснения были простыми и понятными. Для меня это впечатление было кстати, так как я люблю водить автомобиль. и дополнительные уроки,особенно от профессионала. это очень хорошая идея подарка. не знаете что именно надо человеку,пусть сам сделает выбор в карте с несколькими впечатлениями.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень