Подаруйте курс боксу!

1 людина
12 занять по 90 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На боксера-початківця очікує комплекс занять, розроблених з урахуванням рівня його фізичної підготовки. Інструктор покаже різні техніки та прийоми, а після допоможе відпрацювати їх на практиці. Спортсмен навчиться правильно наносити удари, контратакувати та захищатися. Тренер простежить за тим, щоб все було виконано правильно.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

Програма занять розробляється для кожного учня індивідуально. Відвідувати уроки можуть люди без боксерського досвіду — тренери навчають «з нуля». Боксерські рукавички видають на місці. За бажанням учень може скористатися роздягальнями та душовими.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.