102823
 

Подаруй курс боксу!

Індивідуальний курс боксу, що включає 12 занять по півтори години. Досвідчений тренер введе в курс справи і з урахуванням побажань розробить персональну програму. У ній використовуватимуться різні техніки, прийоми і комбінації. Педагог грамотно розподілить навантаження, а також дасть безліч практичних порад і рекомендацій. З собою потрібно взяти спортивну форму, змінне взуття, бинти, пляшку води і рукавиці. детальніше...

1 люд. 12 занять по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
12 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Курс боксу — що це?

Комплекс спортивних занять, на яких тренер допоможе пізнати ази популярного єдиноборства. Завдяки індивідуально підібраній програмі Щасливчик опанує техніку нанесення точних ударів. Також педагог підкаже, як освоїти правильну стійку, як атакувати і захищатися. Досвідчений викладач проконтролює заняття та дасть цінні професійні рекомендації.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає фітнес-клуб «Стрекоза». Там його зустріне спортсмен, який познайомить з усім необхідним для тренування. Потім педагог проведе розминку і покаже основні техніки ведення бою. За 12 занять по півтори години Щасливчик навчиться правильно наносити удари, контратакувати і захищатися. Кожне тренування проходитиме під контролем справжнього професіонала своєї справи. З собою боксер-початківець повинен брати змінне взуття, рукавиці, спортивний костюм, бинти і пляшку води.

Індивідуальний курс

Тренер зможе підібрати персональну програму для Щасливчика, враховуючи його особливості і побажання. Це дозволить правильно розподілити навантаження.

12 занять по 90 хвилин

За цей час спортсмен-початківець повністю зануриться в атмосферу бою. Також він зможе опанувати всі необхідні боксерські навички.

Обладнаний зал

У фітнес-клубі є спеціально обладнаний зал для боксу. У ньому Щасливчику буде комфортно займатися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрекоза - Фітнес-клуб (Центр)
б-р Лідерсовський, 9а Показати на мапі

вул. Базарна, 63 Показати на мапі

1 відгук

А
Андрей
23 квітня 2018
Я большой любитель бокса, но сам никогда не занимался этим спортом. Пока любимая не подарила Бодо))) Решила, что пришло время не только смотреть, но и самому попробовать, вдруг во мне проснется Кличко) Занятие мне понравилось, думаю записаться на курс. Тренер опытный, отвечал на все вопросы, показывал разные удары) Теперь знаю, что подарить другу на день рождения) Спасибо))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень