101020
 

Подаруй відвідування кріосауни!

Незвичайна процедура, яка зміцнить імунітет і позбавить від стресу за допомогою холоду. Сеанс оздоровлення відбувається у спеціальній капсулі, всередині якої тримається дуже низька температура — до -170°C. Вона впливає на верхні шари шкіри, покращуючи її зовнішній вигляд. Також холод активізує кровообіг і прискорює обмінні процеси в організмі. Перебувати всередині вертикальної камери необхідно до трьох хвилин. детальніше...

1 люд. до 3 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 471 раз
1 людина
до 3 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Кріосауна — що це?

Унікальний сеанс оздоровлення за допомогою холоду. Кріотерапія була розроблена для спортсменів — вона допомагає мінімізувати біль і знімати запалення після травмування. Згодом цей метод лікування стали використовувати у косметології. Процедура відбувається у спеціальній капсулі, всередині якої тримається температура до -170°C. Холод позначається лише на поверхневих шарах шкіри, у той час як на внутрішні органи не здійснює ніякого впливу.

Як все відбувається?

На незвичайну процедуру Щасливчик вирушить до кріостудії Ice Power grp. Змінивши повсякденний одяг на бавовняну білизну, він увійде всередину спеціальної камери, яка зовні нагадує вертикальний солярій. Щоб мінімізувати ризик обмороження пальців ніг, можна надіти вовняні валянки. Сеанс триватиме близько трьох хвилин. За цей час встигне охолодитися лише верхній шар шкіри. Низька температура активізує кровообіг і прискорить обмінні процеси у організмі.

Старовинний метод лікування

Ще у давнину люди знали про користь холоду. Але тільки в 1978 році японський учений довів ефективність низьких температур при лікуванні. З того часу кріотерапія стала одним з методів профілактики захворювань.

Цілющий ефект

Процедура в кріосауні позитивно впливає на здоров'я людини: зміцнює імунітет, нормалізує обмін речовин, а також допомагає позбутися від стресу.

Сеанс омолодження шкіри

Кріотерапія позначається не тільки на здоров'ї тіла, але і на його красі. Під впливом низьких температур поліпшується колір обличчя і пружність шкіри.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ICE POWER grp - Кріостудія
вул. Говорова, 10/1а Показати на мапі

13 відгуків

С
Саша
27 березня 2018
Весьма необычный опыт, на который я решилась не сразу. Сначала почитала отзывы, чтобы убедиться, что я не умру от холода :D Но как оказалось, все безопасно, безболезненно и очень-очень быстро) Попробовать эту процедуру однозначно стоит!

Н
Надя
29 серпня 2014
Честно говоря, долго не могла отважиться на такую процедуру. И сколько мне не говорили, что там не холодно - все равно в капсулу было заходить страшновато)) Но, оказалось, этот пар внутри реально не имеет ничего общего с морозом - внутри не чувствуешь чего-то особенного. Только потом, когда уже выходишь, тело так слегка покалывает - реагирует на тепло. А ощущения какие классные, как заново родилась! Кажется, столько сил внутри!

25 липня 2014
Спасибо моим друзьям за интересный подарок на День Рождение! Я бы никогда и не подумала пойти в криосауну, но благодаря их подарку сходила и мне очень понравилось. Такие подарки дают возможность попробовать что-то новое :)

6 липня 2014
Перед тем как пойти в криосауну,прочитала много отзывов и ожидала чего-то "вау" и что будет очень холодно..На самом деле не всё так страшно:) Ощущение сравнимо с тем,как будто вышла зимой в мороз на холод...После процедуры казалось,что на ногах тонкий слой льда..Верхняя часть тела особо не охлодилась. По завершению обещали выброс адреналина и прилив сил,но по дороге домой мне очень хотелось...
Перед тем как пойти в криосауну,прочитала много отзывов и ожидала чего-то "вау" и что будет очень холодно..На самом деле не всё так страшно:) Ощущение сравнимо с тем,как будто вышла зимой в мороз на холод...После процедуры казалось,что на ногах тонкий слой льда..Верхняя часть тела особо не охлодилась. По завершению обещали выброс адреналина и прилив сил,но по дороге домой мне очень хотелось спать :) В любом случае ,думаю,что хотябы раз стоит попробовать. И в качестве подарка-хороший выбор!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень