101020
 

Подаруй відвідування кріосауни!

Клієнта чекає сеанс в спеціальному боксі, заповненому холодним повітрям. Температура — до 170 градусів нижче нуля. Процедура триває 3 хвилини. За цей час охолоджується 0,5-1 мм тіла. Кріосауна тонізує шкіру, зміцнює імунітет і покращує сон. детальніше...

1 люд. до 3 хвилин Використати до 30.04.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 484 раз
1 людина
до 3 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Клієнта чекає сеанс в спеціальному боксі, заповненому холодним повітрям. Температура — до 170 градусів нижче нуля. Процедура триває 3 хвилини. За цей час охолоджується 0,5-1 мм тіла. Кріосауна тонізує шкіру, зміцнює імунітет і покращує сон.

Чому ми вибрали кріостудію Ice Power grp

Відвідати сеанс можна в центрі міста неподалік від дендропарку «Перемога». Для сеансу видають вовняні валянки. Ice Power grp працює в декількох напрямках — лікувальній і спортивній медицині, а також косметології.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ICE POWER grp - Кріостудія
вул. Говорова, 10/1а Показати на мапі

13 відгуків

С
Саша
27 березня 2018
Весьма необычный опыт, на который я решилась не сразу. Сначала почитала отзывы, чтобы убедиться, что я не умру от холода :D Но как оказалось, все безопасно, безболезненно и очень-очень быстро) Попробовать эту процедуру однозначно стоит!

Н
Надя
29 серпня 2014
Честно говоря, долго не могла отважиться на такую процедуру. И сколько мне не говорили, что там не холодно - все равно в капсулу было заходить страшновато)) Но, оказалось, этот пар внутри реально не имеет ничего общего с морозом - внутри не чувствуешь чего-то особенного. Только потом, когда уже выходишь, тело так слегка покалывает - реагирует на тепло. А ощущения какие классные, как заново родилась! Кажется, столько сил внутри!

25 липня 2014
Спасибо моим друзьям за интересный подарок на День Рождение! Я бы никогда и не подумала пойти в криосауну, но благодаря их подарку сходила и мне очень понравилось. Такие подарки дают возможность попробовать что-то новое :)

6 липня 2014
Перед тем как пойти в криосауну,прочитала много отзывов и ожидала чего-то "вау" и что будет очень холодно..На самом деле не всё так страшно:) Ощущение сравнимо с тем,как будто вышла зимой в мороз на холод...После процедуры казалось,что на ногах тонкий слой льда..Верхняя часть тела особо не охлодилась. По завершению обещали выброс адреналина и прилив сил,но по дороге домой мне очень хотелось...
Перед тем как пойти в криосауну,прочитала много отзывов и ожидала чего-то "вау" и что будет очень холодно..На самом деле не всё так страшно:) Ощущение сравнимо с тем,как будто вышла зимой в мороз на холод...После процедуры казалось,что на ногах тонкий слой льда..Верхняя часть тела особо не охлодилась. По завершению обещали выброс адреналина и прилив сил,но по дороге домой мне очень хотелось спать :) В любом случае ,думаю,что хотябы раз стоит попробовать. И в качестве подарка-хороший выбор!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень