101021
 

Подаруй відвідування кріосауни для двох!

«Морозна» терапія в спеціальній капсулі, де температура опускається до -170°C. Уся процедура займе близько 3-х хвилин — за цей час встигне охолодитися верхній шар шкіри до 10 мм. Щоб ноги не замерзли, в кріостудіі видадуть вовняні валянки. Сеанс корисний для всього організму — підвищує імунітет, поліпшує клітинний обмін речовин, надає шкірі пружність і позбавляє стресу. Капіляри й судини отримають контрастний заряд через перепад температур, що позитивно вплине на весь організм. детальніше...

2 люд. за 3 хвилини Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 143 раз
2 людини
за 3 хвилини
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Кріосауна для двох — що це?

Сауна, в якій температура пари опускається до -170°C. Двоє Щасливчиків випробують на собі дію оздоровлюючого холоду. Їх по черзі занурять у спеціальний «кокон» і поступово будуть знижувати температуру. Замерзнути друзі не встигнуть — за цей короткий проміжок охолоне лише верхній шар шкіри. Вже через деякий час після виходу з капсули тілом буде «розливатися» приємне тепло.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають кріостудію Ice Power, яка оснащена спеціальним охолоджуючим обладнанням. На місці зустріне фахівець і проведе до «морозної» камери. Попередньо він видасть вовняні валянки, щоб не змерзли ноги. Після друзів по черзі запустять у капсулу й поступово будуть знижувати температуру всередині, наближаючись до позначки -170°C. Уся процедура займе близько 3 хвилин — такий період перебування в «коконі» не просто нешкідливий, а й дуже корисний.

Комплексний ефект

Кріосауна впливає одразу на кілька функцій організму:

  • підтягує шкіру;
  • зміцнює імунітет;
  • дарує заряд бадьорості;
  • стимулює викид ендорфінів у кров.

Нетипова сауна

У звичайній сауні побували практично всі. Для досягнення позитивного результату в класичній лазні потрібно провести мінімум 20 хвилин. Кріосауна передбачає короткий сеанс в клубах азоту, який за своєю ефективністю навіть перевершує «гарячу» парну.

Шокова терапія

Завдяки низькій температурі організм зміцнює захисні сили природним шляхом. Однак переохолодитися неможливо, так як усередині капсули знаходиться азот — холод не проникає глибше 10 мм та організм не замерзає.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ICE POWER grp - Кріостудія
вул. Говорова, 10/1а Показати на мапі

13 відгуків

С
Саша
27 березня 2018
Весьма необычный опыт, на который я решилась не сразу. Сначала почитала отзывы, чтобы убедиться, что я не умру от холода :D Но как оказалось, все безопасно, безболезненно и очень-очень быстро) Попробовать эту процедуру однозначно стоит!

Н
Надя
29 серпня 2014
Честно говоря, долго не могла отважиться на такую процедуру. И сколько мне не говорили, что там не холодно - все равно в капсулу было заходить страшновато)) Но, оказалось, этот пар внутри реально не имеет ничего общего с морозом - внутри не чувствуешь чего-то особенного. Только потом, когда уже выходишь, тело так слегка покалывает - реагирует на тепло. А ощущения какие классные, как заново родилась! Кажется, столько сил внутри!

25 липня 2014
Спасибо моим друзьям за интересный подарок на День Рождение! Я бы никогда и не подумала пойти в криосауну, но благодаря их подарку сходила и мне очень понравилось. Такие подарки дают возможность попробовать что-то новое :)

6 липня 2014
Перед тем как пойти в криосауну,прочитала много отзывов и ожидала чего-то "вау" и что будет очень холодно..На самом деле не всё так страшно:) Ощущение сравнимо с тем,как будто вышла зимой в мороз на холод...После процедуры казалось,что на ногах тонкий слой льда..Верхняя часть тела особо не охлодилась. По завершению обещали выброс адреналина и прилив сил,но по дороге домой мне очень хотелось...
Перед тем как пойти в криосауну,прочитала много отзывов и ожидала чего-то "вау" и что будет очень холодно..На самом деле не всё так страшно:) Ощущение сравнимо с тем,как будто вышла зимой в мороз на холод...После процедуры казалось,что на ногах тонкий слой льда..Верхняя часть тела особо не охлодилась. По завершению обещали выброс адреналина и прилив сил,но по дороге домой мне очень хотелось спать :) В любом случае ,думаю,что хотябы раз стоит попробовать. И в качестве подарка-хороший выбор!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень