101021
 

Подаруй відвідування кріосауни для двох!

«Морозна» терапія в спеціальній капсулі, де температура опускається до -170°C. Уся процедура займе близько 3-х хвилин — за цей час встигне охолодитися верхній шар шкіри до 10 мм. Щоб ноги не замерзли, в кріостудіі видадуть вовняні валянки. Сеанс корисний для всього організму — підвищує імунітет, поліпшує клітинний обмін речовин, надає шкірі пружність і позбавляє стресу. Капіляри й судини отримають контрастний заряд через перепад температур, що позитивно вплине на весь організм. детальніше...

2 люд. за 3 хвилини Використати до 30.11.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 86 раз
2 людини
за 3 хвилини
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Кріосауна для двох — що це?

Сауна, в якій температура пари опускається до -170°C. Двоє Щасливчиків випробують на собі дію оздоровлюючого холоду. Їх по черзі занурять у спеціальний «кокон» і поступово будуть знижувати температуру. Замерзнути друзі не встигнуть — за цей короткий проміжок охолоне лише верхній шар шкіри. Вже через деякий час після виходу з капсули тілом буде «розливатися» приємне тепло.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають кріостудію Ice Power, яка оснащена спеціальним охолоджуючим обладнанням. На місці зустріне фахівець і проведе до «морозної» камери. Попередньо він видасть вовняні валянки, щоб не змерзли ноги. Після друзів по черзі запустять у капсулу й поступово будуть знижувати температуру всередині, наближаючись до позначки -170°C. Уся процедура займе близько 3 хвилин — такий період перебування в «коконі» не просто нешкідливий, а й дуже корисний.

Комплексний ефект

Кріосауна впливає одразу на кілька функцій організму:

  • підтягує шкіру;
  • зміцнює імунітет;
  • дарує заряд бадьорості;
  • стимулює викид ендорфінів у кров.

Нетипова сауна

У звичайній сауні побували практично всі. Для досягнення позитивного результату в класичній лазні потрібно провести мінімум 20 хвилин. Кріосауна передбачає короткий сеанс в клубах азоту, який за своєю ефективністю навіть перевершує «гарячу» парну.

Шокова терапія

Завдяки низькій температурі організм зміцнює захисні сили природним шляхом. Однак переохолодитися неможливо, так як усередині капсули знаходиться азот — холод не проникає глибше 10 мм та організм не замерзає.

Місце проведення враження:

ICE POWER grp - Кріостудія
вул. Говорова, 10/1а Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

С
Саша
27 березня 2018
Весьма необычный опыт, на который я решилась не сразу. Сначала почитала отзывы, чтобы убедиться, что я не умру от холода :D Но как оказалось, все безопасно, безболезненно и очень-очень быстро) Попробовать эту процедуру однозначно стоит!

Н
Надя
29 серпня 2014
Честно говоря, долго не могла отважиться на такую процедуру. И сколько мне не говорили, что там не холодно - все равно в капсулу было заходить страшновато)) Но, оказалось, этот пар внутри реально не имеет ничего общего с морозом - внутри не чувствуешь чего-то особенного. Только потом, когда уже выходишь, тело так слегка покалывает - реагирует на тепло. А ощущения какие классные, как заново родилась! Кажется, столько сил внутри!

25 липня 2014
Спасибо моим друзьям за интересный подарок на День Рождение! Я бы никогда и не подумала пойти в криосауну, но благодаря их подарку сходила и мне очень понравилось. Такие подарки дают возможность попробовать что-то новое :)

6 липня 2014
Перед тем как пойти в криосауну,прочитала много отзывов и ожидала чего-то "вау" и что будет очень холодно..На самом деле не всё так страшно:) Ощущение сравнимо с тем,как будто вышла зимой в мороз на холод...После процедуры казалось,что на ногах тонкий слой льда..Верхняя часть тела особо не охлодилась. По завершению обещали выброс адреналина и прилив сил,но по дороге домой мне очень хотелось...
Перед тем как пойти в криосауну,прочитала много отзывов и ожидала чего-то "вау" и что будет очень холодно..На самом деле не всё так страшно:) Ощущение сравнимо с тем,как будто вышла зимой в мороз на холод...После процедуры казалось,что на ногах тонкий слой льда..Верхняя часть тела особо не охлодилась. По завершению обещали выброс адреналина и прилив сил,но по дороге домой мне очень хотелось спать :) В любом случае ,думаю,что хотябы раз стоит попробовать. И в качестве подарка-хороший выбор!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень