Креольський масаж

1 людина
60 хвилин
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Креольський масаж — що це?

Можливість відчути всі переваги креольського масажу у виконанні досвідченого майстра родом з острова Балі. Це екзотична процедура, яка полягає в опрацюванні всього тіла з використанням бамбукових паличок, наполовину заповнених зерном. Інтенсивність і темп легких постукувань змінюються в певному порядку, що дозволяє домогтися максимального цілющого ефекту. Бадьорість і життєва енергія захлиснуть з головою, не кажучи вже про розігріві м'язів.

Як все відбувається?

В унікальному СПА-салоні «Балі» Щасливчик сповна відчує дух екзотичного острова. У першу чергу, порадує акваріум з океанічними живими рибками й коралами. Та що й казати, тут все нагадує про це екзотичне місце — навіть меблі і деталі інтер'єру привезені з Балі. Досвідчений майстер видасть Щасливчику комплект одноразових речей і проведе в затишну кімнату. Після цього профі «озброїться» бамбуковими паличками і почне інтенсивний розігрів кожного сантиметра тіла гостя. Це подарує Щасливчику розслаблення і підйом життєвих сил одночасно. 

Масажист з острова Балі

Масаж виконає дипломований масажист з острова Балі. У нього вже багато років стажу на рідній землі, а тепер — і в Україні. А хто, як не житель цього барвистого острова, краще знає про екзотичні масажі.

Екзотична масажна техніка

Креольський масаж прийшов до нас не так давно, хоч і існує вже понад 4000 років. Його батьківщина — острів Маврикій в Індійському океані. Родзинка процедури   використання порожніх всередині бамбукових паличок, що дозволило наполовину заповнити їх зерном. Вони створюють особливу вібрацію, яка гарантує чудодійний цілющий ефект. Чергуючи різну інтенсивність, темп і тривалість дотиків, майстер допомагає направити потік енергії у вірному напрямку.

Ефективний результат

  • усунення фізичної та емоційної втоми
  • поліпшення кровообігу і обміну речовин
  • відновлення запасів життєвої енергії

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

9 відгуків

Алёна
25 травня 2018
Сеанс массажа нам подарил сын. Очень понравилось. Необычные ощущения, приглушенный свет, тихая музыка! Полное расслабление, комфорт и спокойствие! Спасибо сынуле и BODO за удовольствие!!!
Юлия
23 серпня 2016
https://www.facebook.com/1109544028
Невероятное наслаждение получила от креольского массажа в салоне "Бали". На массажи хожу достаточно часто и довольно разные, поэтому удивить не так просто:) Подруги, которые как раз и подарили впечатление, о моей любви к массажам знают, поэтому выбор впечатления был почти очевидным. На креольском массаже тем не менее не была ни разу, как и в салоне "Бали" (хотя много слышала). Массаж интересный, обслуживание на совесть и впечатления осталось очень положительное. Несмотря на то, что я сама опоздала, мне провели полный часовой массаж, расслабили и познакомили с новой техникой. Необычным в креольском массаже для меня как раз и были горячие палки (которые я для себя назвала скалками:), которым водили по всему телу. Не каждый день чувствуешь себя раскатанным тестом в руках балийской массажистки. Очень рекомендую всем попробовать.
Лена
24 жовтня 2015
Мне массаж подарили друзья. Что удивило, так это палочки с зерном, которые так ритмично постукивали в такт движениям! Процедура для украины действительно нетипичная, и я очень рада что смогла ее попробовать.
Кирилл
13 січня 2015
Интересный массаж, я такого еще не пробовал. Необычные звуки, необычные ощущения, но в целом - чувство, будто родился заново.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.