100902
 

Креольський масаж

Тонізуючий масаж всього тіла з використанням 2-х бамбукових паличок, які наполовину заповнені зерном. Традиційно сеанс супроводжує етнічна креольська мелодія. Процедуру проводить досвідчений майстер родом з острова Балі, який віртуозно володіє даною екзотичною технікою. Ритмічно постукуючи паличками по тілу, профі буде періодично чергувати інтенсивність та темп впливу. Дана методика дозволяє активізувати запас життєвої енергії і поліпшити самопочуття в цілому.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.04.2019

Креольський масаж — що це?

Можливість відчути всі переваги креольського масажу у виконанні досвідченого майстра родом з острова Балі. Це екзотична процедура, яка полягає в опрацюванні всього тіла з використанням бамбукових паличок, наполовину заповнених зерном. Інтенсивність і темп легких постукувань змінюються в певному порядку, що дозволяє домогтися максимального цілющого ефекту. Бадьорість і життєва енергія захлиснуть з головою, не кажучи вже про розігріві м'язів.

Як все відбувається?

В унікальному СПА-салоні «Балі» Щасливчик сповна відчує дух екзотичного острова. У першу чергу, порадує акваріум з океанічними живими рибками й коралами. Та що й казати, тут все нагадує про це екзотичне місце — навіть меблі і деталі інтер'єру привезені з Балі. Досвідчений майстер видасть Щасливчику комплект одноразових речей і проведе в затишну кімнату. Після цього профі «озброїться» бамбуковими паличками і почне інтенсивний розігрів кожного сантиметра тіла гостя. Це подарує Щасливчику розслаблення і підйом життєвих сил одночасно. 

Масажист з острова Балі

Масаж виконає дипломований масажист з острова Балі. У нього вже багато років стажу на рідній землі, а тепер — і в Україні. А хто, як не житель цього барвистого острова, краще знає про екзотичні масажі.

Екзотична масажна техніка

Креольський масаж прийшов до нас не так давно, хоч і існує вже понад 4000 років. Його батьківщина — острів Маврикій в Індійському океані. Родзинка процедури   використання порожніх всередині бамбукових паличок, що дозволило наполовину заповнити їх зерном. Вони створюють особливу вібрацію, яка гарантує чудодійний цілющий ефект. Чергуючи різну інтенсивність, темп і тривалість дотиків, майстер допомагає направити потік енергії у вірному напрямку.

Ефективний результат

  • усунення фізичної та емоційної втоми
  • поліпшення кровообігу і обміну речовин
  • відновлення запасів життєвої енергії

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Балі - SPA салон
Фонтанська дорога, 49/1 Показати на мапі

пров. Онілової, 8/10 Показати на мапі

9 відгуків

А
Алёна
25 травня 2018
Сеанс массажа нам подарил сын. Очень понравилось. Необычные ощущения, приглушенный свет, тихая музыка! Полное расслабление, комфорт и спокойствие! Спасибо сынуле и BODO за удовольствие!!!

23 серпня 2016
Невероятное наслаждение получила от креольского массажа в салоне "Бали". На массажи хожу достаточно часто и довольно разные, поэтому удивить не так просто:) Подруги, которые как раз и подарили впечатление, о моей любви к массажам знают, поэтому выбор впечатления был почти очевидным. На креольском массаже тем не менее не была ни разу, как и в салоне "Бали" (хотя много слышала)...
Невероятное наслаждение получила от креольского массажа в салоне "Бали". На массажи хожу достаточно часто и довольно разные, поэтому удивить не так просто:) Подруги, которые как раз и подарили впечатление, о моей любви к массажам знают, поэтому выбор впечатления был почти очевидным. На креольском массаже тем не менее не была ни разу, как и в салоне "Бали" (хотя много слышала). Массаж интересный, обслуживание на совесть и впечатления осталось очень положительное. Несмотря на то, что я сама опоздала, мне провели полный часовой массаж, расслабили и познакомили с новой техникой. Необычным в креольском массаже для меня как раз и были горячие палки (которые я для себя назвала скалками:), которым водили по всему телу. Не каждый день чувствуешь себя раскатанным тестом в руках балийской массажистки. Очень рекомендую всем попробовать.

Л
Лена
24 жовтня 2015
Мне массаж подарили друзья. Что удивило, так это палочки с зерном, которые так ритмично постукивали в такт движениям! Процедура для украины действительно нетипичная, и я очень рада что смогла ее попробовать.

К
Кирилл
13 січня 2015
Интересный массаж, я такого еще не пробовал. Необычные звуки, необычные ощущения, но в целом - чувство, будто родился заново.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень