Подаруй королівський догляд для тіла «Лулур»!

подарували вже 27 разів
1900 грн 1 люд. до 2,5 годин
1 людина
до 2,5 годин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Лулур — суміш з індонезійських спецій і трав. Спочатку на гостю чекає тепла трав'яна ванночка для ніг. Після цього вона розпариться в фітобочці з натуральних матеріалів. Потім майстер виконає масаж у балійській техніці, розминаючи всі групи м'язів. Наприкінці сеансу відвідувачці зроблять пілінг, до складу якого входять натуральні інгредієнти.

Чому ми вибрали SPA салон «Балі»

Майстри салону навчалися в міжнародних центрах — Mexico International Salon & Spa Training Centre Bali, Wiguna School & Spa, Bali International Spa Institute, Narita Bali Spa & School International. SPA сеанс з використанням суміші «Лулур» — унікальна послуга, яку надає «Балі». Скраб готують на основі рисової муки з додаванням прянощів. Салон розташований у центрі міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Элара
20 сентября 2017
Это настолько приятные ощущения, что ты буквально засыпаешь. Но в то же время так интересно, что будет дальше! Кожа становится шелковой... А эта смесь, лулур, просто невероятная. Пыталась дома сделать несколько раз, но не получилось. Теперь на каждый праздник буду просить чтобы мне опять подарили это впечатление))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки