Подаруйте відвідування кімнати люті!

подарували вже 211 рази
1000 грн 3 люд. до 30 хв.
3 людини
до 30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Спочатку приятелям проведуть детальний інструктаж з техніки безпеки. Учасникам видадуть все необхідне: захисні костюми, рукавички і шоломи. Також нададуть «зброю» у вигляді молотків, сковорідок, пилок й іншого. Після цього гостей проведуть у кімнату з тематичним реквізитом. Там вони зможуть знищити все, що побачать. Також друзі виберуть музику, яка буде створювати відповідну атмосферу.

Чому ми вибрали кімнату гніву CrashRoom

Це перша кімната люті в Одесі. Локація знаходиться в історичній частині міста. На вибір представлено кілька тематичних приміщень: «Антистрес», «Помста колишньому» і «Помста подрузі». Після сеансу учасники отримають відео, на якому зображений весь погром. За бажанням керувати процесом буде психотерапевт. Він дасть кілька порад, як швидше і ефективніше зняти стрес.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Стелла
6 листопада 2018
https://www.facebook.com/100004636770783
Ходили с подругой в честь девичник.Получили море удовольствия,Настя и Аня(идейные вдохновители) просто замечательные люди, спасибо вам,развивайте сб дальше!Покрашили наславу ещё и на арт-терапию пошли,очень здорово,рекомендую!!!
Марина
19 квітня 2018
Впечатление подарили друзья на День рождения. Мне все очень понравилось! Из комнаты ярости ты выходишь совершенно другим человеком: избавляешься от негатива и повседневного стресса.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.