102848
 

Подаруй відвідування кімнати люті!

Можливість розбити будь-які предмети — головна «фішка» відвідування CrashRoom. Перед початком учасникам проведуть інструктаж і видадуть захисну форму. У спеціальному приміщенні їм також залишать «зброю» для краху. На вибір представлено декілька тематичних кімнат: «Антистрес», «Помста колишньому» і «Помста подрузі». У компанії досвідченого фахівця або самостійно учасники зможуть виплеснути назовні весь негатив. детальніше...

3 люд. до 30 хв Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 83 раз
3 людини
до 30 хв
Форма одягу - зручна
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

 

Кімната люті — що це?

Креативний спосіб позбутися від стресу, руйнуючи все, що потрапляє під руку. Подбавши про безпеку Щасливчиків, їх відправлять в справжній бій проти поганого настрою. Помститися подрузі, поквитатися з колишнім, розібратися з повсякденними проблемами: все це можна встигнути за півгодини в спеціальній кімнаті. Розбивши пару сервізів, учасники з відчуттям полегшення вийдуть назовні.

Як все відбувається?

Щасливчик у компанії двох друзів відправиться в одну з кімнат CrashRoom. На місці приятелям проведуть інструктаж з техніки безпеки. Учасникам видадуть все необхідне, починаючи від захисних костюмів і закінчуючи рукавичками. Також нададуть «зброю» для битви у вигляді молотків, сковорідок, пил та іншого. Після цього Щасливчиків проведуть в кімнату з тематичним реквізитом. Давши волю гніву, ті зможуть побороти негатив всіма доступними способами: розбиваючи пляшки, ламаючи техніку або знищуючи речі.

Можливість зняти стрес

Кімната люті — це місце, в якому можна випустити пар і відчути довгоочікуване полегшення.

Консультація з професіоналом

За бажанням Щасливчики можуть попросити про допомогу досвідченого психотерапевта. Спеціаліст контролюватиме процес позбавлення від негативу і дасть кілька порад, як швидше і ефективніше зняти стрес.

Всі побажання враховуються

У CrashRoom Щасливчикам створять ідеальні умови. Для них підготують відповідну обстановку і навіть подбають про список пісень в плейлисті.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
CrashRoom - Кімната гніву
вул. Ковальська, 20/22 Показати на мапі

1 відгук

М
Марина
19 квітня 2018
Впечатление подарили друзья на День рождения. Мне все очень понравилось! Из комнаты ярости ты выходишь совершенно другим человеком: избавляешься от негатива и повседневного стресса.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень