102848
 

Подаруй відвідування кімнати люті!

Спочатку приятелям проведуть детальний інструктаж з техніки безпеки. Учасникам видадуть все необхідне: захисні костюми, рукавички і шоломи. Також нададуть «зброю» у вигляді молотків, сковорідок, пилок й іншого. Після цього гостей проведуть у кімнату з тематичним реквізитом. Там вони зможуть знищити все, що побачать. Також друзі виберуть музику, яка буде створювати відповідну атмосферу. детальніше...

3 люд. до 30 хв Використати до 30.04.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 131 раз
3 людини
до 30 хв
Форма одягу - зручна
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Спочатку приятелям проведуть детальний інструктаж з техніки безпеки. Учасникам видадуть все необхідне: захисні костюми, рукавички і шоломи. Також нададуть «зброю» у вигляді молотків, сковорідок, пилок й іншого. Після цього гостей проведуть у кімнату з тематичним реквізитом. Там вони зможуть знищити все, що побачать. Також друзі виберуть музику, яка буде створювати відповідну атмосферу.

Чому ми вибрали кімнату гніву CrashRoom

Це перша кімната люті в Одесі. Локація знаходиться в історичній частині міста. На вибір представлено кілька тематичних приміщень: «Антистрес», «Помста колишньому» і «Помста подрузі». Після сеансу учасники отримають відео, на якому зображений весь погром. За бажанням керувати процесом буде психотерапевт. Він дасть кілька порад, як швидше і ефективніше зняти стрес.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
CrashRoom - Кімната гніву
вул. Ковальська, 20/22 Показати на мапі

2 відгуки

6 листопада 2018
Ходили с подругой в честь девичник.Получили море удовольствия,Настя и Аня(идейные вдохновители) просто замечательные люди, спасибо вам,развивайте сб дальше!Покрашили наславу ещё и на арт-терапию пошли,очень здорово,рекомендую!!!

М
Марина
19 квітня 2018
Впечатление подарили друзья на День рождения. Мне все очень понравилось! Из комнаты ярости ты выходишь совершенно другим человеком: избавляешься от негатива и повседневного стресса.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень