100901
 

Подаруй класичний тайський масаж!

Оздоровлююча процедура, яку проведе професійний майстер. Класичний тайський масаж прийнято вважати пасивною йогою завдяки великій кількості розтягувань, скручувань і витягувань. Профі опрацює все тіло, приділивши максимум уваги суглобам та особливим точкам. Після 60-хвилинного сеансу в тілі відчуватиметься легкість і прилив сил. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Класичний тайський масаж — що це?

Один із різновидів пасивної йоги. Під час процедури найбільша увага приділяється суглобам і точковій роботі з хребтом. Проведенням класичного тайського масажу займаються майстри з острова Балі. Сеанс радше енергетичний, аніж розслабляючий: за допомогою спеціальних технік майстер розподілить енергію по всьому тілу Щасливчика.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до одного з кращих салонів Одеси — «Балі». Там його зустріне професійний масажист. Він із комфортом влаштує Щасливчика на спеціальному матраці та візьметься за 60-хвилинну процедуру. Спочатку майстер почне з розігріву всього тіла, аби не пошкодити зв'язки під час тактильних маніпуляцій. Потім він пропрацює кожен сантиметр, натискаючи на особливі точки, масажуючи та розтягуючи м'язи. Після закінчення сеансу пасивної йоги Щасливчик відчує прилив енергії та легкість рухів.

Година відпочинку

Цілих 60 хвилин активного приємного масажу. В той же час за короткий термін тайська процедура допоможе привести м'язи в тонус, зняти напругу з хребта й суглобів.

Сертифікований майстер

Під час тайської техніки відбувається натискання на спеціальні енергетичні точки. Знати їх місцезнаходження й правильну комбінацію повинен кожен масажист. Тому такі сеанси проводять лише майстри, що пройшли додаткове навчання.

Старовинна тайська техніка

Звичайний класичний масаж не може впливати на скелетні м'язи через їх глибоке розташування. Тайський масаж схожий із йогою, адже тут практикуються скручування й розтягування — він ефективніший і корисніший.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Балі - SPA салон
Фонтанська дорога, 49/1 Показати на мапі

пров. Онілової, 8/10 Показати на мапі

41 відгук

С
Сергей
23 липня 2018
Моя женщина подарила мне классический тайский массаж. Я не большой любитель массажа, но я все таки пошел и ни о чем не пожалел. Массаж сделали шикарно, до мурашек по всему телу. Больше всего понравилась атмосфера в салоне, все сделано для релакса. Очень благодарен своей женщине и bodo за 1 крутой день в моей жизни.

12 квітня 2018
Очень понравилось. Массаж сильный, со всех где я была - это самый сильный, но очень классный! Приятно, что костюм подходит по размеру, обычно в других салонах большие, или мне такие попадались

3 квітня 2018
Большое спасибо за впечатление! Все очень понравилось! Атмосфера в салоне, музыка - все ведёт к расслаблению. Мастер супер, администратор очень приятная девушка! Спасибо!

О
Ольга
24 березня 2018
От массажа осталась в полном восторге,очень понравился.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень