101043
 

Подаруй картинг для двох!

Заїзд на гоночних міні-машинках по асфальтованій трасі. Для драйвових «покатушок» надаються потужні французькі карти Sodi GT 5 з двигунами Honda потужністю 9 кінських сил, що дасть можливість кілька разів обігнути трасу за відведені 10 хвилин. Траса для катання — це 500-метровий трек з системою хронометражу. Попередній інструктаж від профі дозволить швидко освоїтися з основами управління, навіть при відсутності водійського досвіду. подробнее...

2 чол. з 1 заїзду Використати до 31.01.2018
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 100 см
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Картинг для двох — що це?

Звивисті траси картодромів ніколи не пустують. На одній доріжці можуть одночасно розігнатися одразу кілька машин, так що для двох водіїв суперники знайдуться за секунди. Кожен натисне на педаль газу свого карта і рушить уперед. Зустрінуться приятелі вже на фініші, а ось хто туди добереться першим   це ще питання. Захоплюючий заїзд відбудеться на трасі завдовжки 500 м., яка обладнана системою хронометражу, пунктом управління та інформаційним табло. У кінці гонки тут можуть видати роздруківку з докладною статистикою заїзду.

Як все відбувається?

Щасливчикам запропонують сучасну обладнану трасу, де й відбудеться заїзд. Після того, як любителі швидкості прибудуть на місце, їм проведуть детальний інструктаж і видадуть повний комплект гоночної екіпіровки, включаючи шоломи. Освоїти управління приземленими машинками для новачків не складе труднощів, тож вони відразу ж зможуть вирушити в дорогу.

Потужні французькі карти Sodi GT 5 

Гості будуть кататися на сучасних машинках від провідного французького виробника  — Sodi GT 5. Всі карти оснащені гідравлічними гальмами, регульованими сидіннями і двигунами Honda потужністю 9 кінських сил. 

Траса з асфальтовим покриттям

Для катання надається 500-метровий трек, обладнаний системою хронометражу. По закінченні заїзду на фініші видадуть роздруківку з детальними результатами.

Машинки елементарні в управлінні

Жорстка підвіска карта забезпечує стійкість на дорозі, а автоматична коробка передач і всього дві педалі — газ та гальма — роблять його легким в управлінні. З цією машинкою впорається навіть дитина. До речі, в наявності є і спеціальні дитячі карти.

Місце проведення враження:

Crazykarting - Картинг-клуб
Старониколаевская дорога,101 А Показати на мапі

70 відгуків реальних людей

12 липня 2017
Подарила мужу на день рождение впечатление. Картинг на двоих. Не отказала и себе в удовольствии поганять. Первый раз были на картинге. Очень понравилось. Муж очень любит водить, а я только получила права. Поэтому выбрала это впечатление. Все было супер. Спасибо Bodo за слаженую работу. Буду обращаться еще и рекомендовать друзьям.

Наталья
15 червня 2017
Добрый день, спешу поделится с Вами своим впечатлением от подарка "Картинг для двоих", нам безумно понравилось, очень внимательно отнеслись к нам (мы впервые катались на картинге), провели инструктаж, рассказали всё, улыбчивый персонал, мы остались очень довольны, будем обращаться еще за покупкой подарков неоднократно. Спасибо Вам огромное за прекрасно проведенное время))))))))

О
Оля
17 травня 2017
Очень понравилось. Руки правда на следующий день болели , так как отдача от руля была довольно сильной. Но это действительно стоит того=)

И
Игорь
15 травня 2017
Все очень понравилось. Давно не катался и тут жена сделала презент--- класс!! В ближайшее время приобрету сертификаты, только друзей с собой возьму по больше, так намного интереснее=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень