101043
 

Подаруй заїзд на картингу!

Заїзд на гоночних міні-машинках по асфальтованій трасі. Для драйвових «покатушок» надаються потужні французькі карти Sodi GT 5 з двигунами Honda потужністю 9 кінських сил, що дасть можливість кілька разів обігнути трасу за відведені 10 хвилин. Траса для катання — це 500-метровий трек з системою хронометражу. Попередній інструктаж від профі дозволить швидко освоїтися з основами управління, навіть при відсутності водійського досвіду. детальніше...

2 люд. з 1 заїзду Використати до 31.03.2019
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зріст від 120 см
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Картинг для двох — що це?

Звивисті траси картодромів ніколи не пустують. На одній доріжці можуть одночасно розігнатися одразу кілька машин, так що для двох водіїв суперники знайдуться за секунди. Кожен натисне на педаль газу свого карта і рушить уперед. Зустрінуться приятелі вже на фініші, а ось хто туди добереться першим   це ще питання. Захоплюючий заїзд відбудеться на трасі завдовжки 500 м., яка обладнана системою хронометражу, пунктом управління та інформаційним табло. У кінці гонки тут можуть видати роздруківку з докладною статистикою заїзду.

Як все відбувається?

Щасливчикам запропонують сучасну обладнану трасу, де й відбудеться заїзд. Після того, як любителі швидкості прибудуть на місце, їм проведуть детальний інструктаж і видадуть повний комплект гоночної екіпіровки, включаючи шоломи. Освоїти управління приземленими машинками для новачків не складе труднощів, тож вони відразу ж зможуть вирушити в дорогу.

Потужні французькі карти Sodi GT 5 

Гості будуть кататися на сучасних машинках від провідного французького виробника  — Sodi GT 5. Всі карти оснащені гідравлічними гальмами, регульованими сидіннями і двигунами Honda потужністю 9 кінських сил. 

Траса з асфальтовим покриттям

Для катання надається 500-метровий трек, обладнаний системою хронометражу. По закінченні заїзду на фініші видадуть роздруківку з детальними результатами.

Машинки елементарні в управлінні

Жорстка підвіска карта забезпечує стійкість на дорозі, а автоматична коробка передач і всього дві педалі — газ та гальма — роблять його легким в управлінні. З цією машинкою впорається навіть дитина. До речі, в наявності є і спеціальні дитячі карти.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Crazykarting - Картинг-клуб
Старониколаевская дорога,101 А Показати на мапі

79 відгуків

21 травня 2018
Картинг осень классный, море эмоций и драйва от виражей, заносов, скорости)) подарок был подарен любимой девушкой. Всем рекомендую, стоит попробовать

Д
Дмитрий
18 жовтня 2017
понравилось. но веселее было бы большой компанией!

О
Оксана
12 вересня 2017
Здравствуйте. Картинг очень понравился. Трасса хорошая, интересная. Спасибо за впечатление.

6 вересня 2017
Все очень понравилось, море удовольствий, подарок сделала моя девушка, карты хорошие и инструктора молодцы, большое спасибо.Объязательно придем ещё раз!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень