101874
 

Подаруй карамельний майстер-клас!

Під час уроку можна зробити один великий льодяник на паличці або кілька маленьких. Все необхідне — фартух, рукавиці й ковпак — видадуть на місці. Прислухаючись до порад майстра, новачок навчиться варити суміш, змішувати кольори, витягати карамель і надавати їй форму. Учень приготує 300 г солодощів і забере їх додому. В кінці майстер-класу він також отримає диплом і 150 г цукерок в подарунок від майстерні. детальніше...

1 люд. до 40 хвилин Використати до 30.04.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 716 раз
1 людина
до 40 хвилин
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Під час уроку можна зробити один великий льодяник на паличці або кілька маленьких. Все необхідне — фартух, рукавиці й ковпак — видадуть на місці. Прислухаючись до порад майстра, новачок навчиться варити суміш, змішувати кольори, витягати карамель і надавати їй форму. Учень приготує 300 г солодощів і забере їх додому. В кінці майстер-класу він також отримає диплом і 150 г цукерок в подарунок від майстерні.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Майстерня розташована в самому центрі Одеси — на вул. Дерибасівській. Гості можуть спостерігати за створенням карамелі на відкритій кухні. Для приготування солодощів використовуються виключно натуральні інгредієнти: витяжки з фруктів і ягід, патока, цукор.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстерня карамелі - Одеса
вул. Дерибасівська, 31 Показати на мапі

47 відгуків

А
Алина
26 червня 2018
Водила на это МК свою четырехлетнюю дочку. И ей и мне очень понравилось! Девушка, что проводила МК просто замечательная, интересно рассказывала о карамели и весь МК прекрасно завлекала ребенка. Думаю, интересно для любого возраста. Рекомендуем!

Н
Наташа
18 червня 2018
Спасибо большое за великолепный мастер-класс) ребёнок до сих пор под впечатлением) сотрудник оказался очень внимательным молодым человеком, постоянно старался задействовать ребёнка в изготовлении леденцов) наш сынок делал это с большим удовольствием) сертификат нам подарили друзья на 4 годика) мы остались очень довольны

И
Ирина
15 травня 2018
Замечательный мастер-класс, отличные впечатления, дети в восторге!

А
Александр
30 березня 2018
Подарок подарили друзья. Большое им за это спасибо, так как очень оригинально, не обычно. Впечетление выбирали вместе с женой, что бы провести приятно время вместе. Остановили выбор на карамельном мастер-классе, так как это очень интересное, творческое, необычное и вкусное занятие. Все очень понравилось: само занятие, помощь мастера и обстановка, а ткже подарок-вкусняшка.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень