102393
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі!

Можливість розслабити тіло і плавно розтягнути всі групи м'язів на занятті з флай-йоги. Всі вправи виконуються в спеціальному гамаку на висоті близько півметра від землі. Це дозволяє не тільки розширити вибір асан для тренування, але і рівномірно розподілити навантаження. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хвилин
Форма одягу спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Йога в повітрі — що це?

Комплекс вправ — асан, які виконуються в повітрі за допомогою гамака. Новий напрямок у йогу набирає популярність завдяки своїй ефективності і простоті. Під час заняття навантаження розподіляється рівномірно на всі групи м'язів. Статичні і динамічні асани змінюють один одного, дозволяючи опрацювати розтяжку і координацію.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в йога-студію Anahata. Тут його чекає годинне заняття з досвідченим інструктором. Перед початком бажано переодягнутися в обтягуючий одяг, щоб не заплутатися в гамаку. Тренер запропонує виконати основні асани. Плавні і м'які рухи спрямовані на розтяжку і скорочення м'язів. Флай-йога має кілька протипоказань: її не рекомендують вагітним, людям з травмами спини і серцево-судинними захворюваннями.

Користь для організму

Регулярні заняття флай-йогою допомагають поліпшити розтяжку, зміцнити м'язи і здоров'я. Йога омолоджує організм, нормалізує сон, усуває мігрені і болі в спині.

Заняття в спеціальному гамаку

Неодмінний атрибут флай-йоги — гамак, підвішений на висоті близько півметра від підлоги. З його допомогою можна виконувати безліч перевернутих асан, витягаючи хребет і суглоби. Згідно з східним вченням, положення вниз головою сприяє відновленню життєвих сил.

Незвичайне тренування

Йога в повітрі вчить відчувати своє тіло в просторі і взаємодіяти з гравітацією. Для неї не потрібна спеціальна підготовка, а виконання гімнастичних вправ дається легше.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

11 відгуків

В
Вика
19 серпня 2018
Очень понравилось впечатление)) посетим йогу в воздухе еще раз) Абсолютно новый и непередаваемый опыт. Отдельное спасибо хочется сказать тренеру, которая уделяла всем внимание и помогала, если что-то не получалось) Всем советую))

А
Анна
30 липня 2018
Сертификат на "Йогу в воздухе для двоих" подарила сестра, потому что знала что мне всегда было интересно попробовать. Все было на высочайшем уровне, начиная от активации сертификата да самого занятия. Когда активировала сертификат девочки проконсультировали по поводу будущего занятия, потом позвонили непосредственно со студии йоги и еще раз проконсультировали и подобрали наиболее оптимальное...
Сертификат на "Йогу в воздухе для двоих" подарила сестра, потому что знала что мне всегда было интересно попробовать. Все было на высочайшем уровне, начиная от активации сертификата да самого занятия. Когда активировала сертификат девочки проконсультировали по поводу будущего занятия, потом позвонили непосредственно со студии йоги и еще раз проконсультировали и подобрали наиболее оптимальное время подходящее для меня. За день до занятия сообщением напомнили о занятии и звонили для уточнения будем ли мы. Занятие тоже очень понравилось и я с удовольствием буду рекомендовать такой подарок.

Т
Татьяна
30 січня 2018
Сертификат подарил муж Занятие очень понравилось-яркое,необычное и самое главное-в конце было ощущение лёгкости ,расслабление мышц спины

М
Маргарита
11 жовтня 2017
Очень интересное впечатление. Сотрудники приятные, объясняли и показывали что да как, во время занятия играла атмосферная музыка ) Ходили с сестрой, обе довольны.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень