102393
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі!

Можливість розслабити тіло і плавно розтягнути всі групи м'язів на занятті з флай-йоги. Всі вправи виконуються в спеціальному гамаку на висоті близько півметра від землі. Це дозволяє не тільки розширити вибір асан для тренування, але і рівномірно розподілити навантаження. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
60 хвилин
Форма одягу спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Йога в повітрі — що це?

Комплекс вправ — асан, які виконуються в повітрі за допомогою гамака. Новий напрямок у йогу набирає популярність завдяки своїй ефективності і простоті. Під час заняття навантаження розподіляється рівномірно на всі групи м'язів. Статичні і динамічні асани змінюють один одного, дозволяючи опрацювати розтяжку і координацію.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в йога-студію Anahata. Тут його чекає годинне заняття з досвідченим інструктором. Перед початком бажано переодягнутися в обтягуючий одяг, щоб не заплутатися в гамаку. Тренер запропонує виконати основні асани. Плавні і м'які рухи спрямовані на розтяжку і скорочення м'язів. Флай-йога має кілька протипоказань: її не рекомендують вагітним, людям з травмами спини і серцево-судинними захворюваннями.

Користь для організму

Регулярні заняття флай-йогою допомагають поліпшити розтяжку, зміцнити м'язи і здоров'я. Йога омолоджує організм, нормалізує сон, усуває мігрені і болі в спині.

Заняття в спеціальному гамаку

Неодмінний атрибут флай-йоги — гамак, підвішений на висоті близько півметра від підлоги. З його допомогою можна виконувати безліч перевернутих асан, витягаючи хребет і суглоби. Згідно з східним вченням, положення вниз головою сприяє відновленню життєвих сил.

Незвичайне тренування

Йога в повітрі вчить відчувати своє тіло в просторі і взаємодіяти з гравітацією. Для неї не потрібна спеціальна підготовка, а виконання гімнастичних вправ дається легше.

Місце проведення враження:

Anahata - Студія йоги
ЖМ Райдужний, 16/1 Показати на мапі

9 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
30 січня 2018
Сертификат подарил муж Занятие очень понравилось-яркое,необычное и самое главное-в конце было ощущение лёгкости ,расслабление мышц спины

М
Маргарита
11 жовтня 2017
Очень интересное впечатление. Сотрудники приятные, объясняли и показывали что да как, во время занятия играла атмосферная музыка ) Ходили с сестрой, обе довольны.

L
Lina
20 вересня 2017
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в...
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в Киеве. А так как время прошло, мне повезло, получить его в Одессе.

9 червня 2017
Получила сертификат в подарок от подруги на день рождения. Все ооочень понравилось, девочки в студии приветливые, все обьяснили и показали. Однозначно рекомендую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень