101877
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

Йога в повітрі набирає все більше популярності серед всіх різновидів стародавньої східної практики. Заняття удвох з близькою людиною дозволить не тільки провести час разом, але і відчути справжню силу гравітації. Всі асани виконуються в спеціальному гамаку — він стане єдиною точкою опори на час тренування. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Використати до 31.12.2018

Йога в повітрі для двох — що це?

Тренування з флай-йоги разом з близькою людиною. Інструктор підбере програму, виходячи з фізичних можливостей і допоможе виконати вправи в повітрі. Заняття проходить у спеціальному гамаку на висоті близько півметра над землею. Флай-йога складається з плавних динамічних і статичних асан, багато з яких виконуються вниз головою.

Як все відбувається?

Пара Щасливчиків відвідає йога-студію Anahata, де на них чекатиме заняття з флай-йоги. Перед початком вправ бажано переодягнутися в зручний одяг, щоб не заплутатися в гамаку. Урок відбудеться з виконанням статичних та динамічних асан. Флай-йога не рекомендована вагітним, людям з серцево-судинними захворюваннями та з травмами спини.

Заняття в міні-групі

Годинне тренування з флай-йоги відбудеться в невеликій групі до 10 осіб. Інструктор зможе приділити час кожному учаснику, він простежить за правильністю виконання кожного прийому.

Спеціальний гамак

Для йоги в повітрі використовуються спеціальні гамаки, які підвішені над землею. Вони потрібні для виконання перевернутих асан і рівномірного розподілу навантаження.

Асани в повітрі

Виконувати гімнастичні вправи в повітрі набагато легше, ніж на землі. Під час заняття можна навчитися працювати з гравітацією, правильно витягаючи тіло і розслабляючи суглоби.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Anahata - Студія йоги
ЖМ Райдужний, 16/1 Показати на мапі

9 відгуків

Т
Татьяна
30 січня 2018
Сертификат подарил муж Занятие очень понравилось-яркое,необычное и самое главное-в конце было ощущение лёгкости ,расслабление мышц спины

М
Маргарита
11 жовтня 2017
Очень интересное впечатление. Сотрудники приятные, объясняли и показывали что да как, во время занятия играла атмосферная музыка ) Ходили с сестрой, обе довольны.

L
Lina
20 вересня 2017
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в...
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в Киеве. А так как время прошло, мне повезло, получить его в Одессе.

9 червня 2017
Получила сертификат в подарок от подруги на день рождения. Все ооочень понравилось, девочки в студии приветливые, все обьяснили и показали. Однозначно рекомендую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень