101877
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

Йога в повітрі набирає все більше популярності серед всіх різновидів стародавньої східної практики. Заняття удвох з близькою людиною дозволить не тільки провести час разом, але і відчути справжню силу гравітації. Всі асани виконуються в спеціальному гамаку — він стане єдиною точкою опори на час тренування. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 424 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Використати до 31.03.2019

Йога в повітрі для двох — що це?

Тренування з флай-йоги разом з близькою людиною. Інструктор підбере програму, виходячи з фізичних можливостей і допоможе виконати вправи в повітрі. Заняття проходить у спеціальному гамаку на висоті близько півметра над землею. Флай-йога складається з плавних динамічних і статичних асан, багато з яких виконуються вниз головою.

Як все відбувається?

Пара Щасливчиків відвідає йога-студію Anahata, де на них чекатиме заняття з флай-йоги. Перед початком вправ бажано переодягнутися в зручний одяг, щоб не заплутатися в гамаку. Урок відбудеться з виконанням статичних та динамічних асан. Флай-йога не рекомендована вагітним, людям з серцево-судинними захворюваннями та з травмами спини.

Заняття в міні-групі

Годинне тренування з флай-йоги відбудеться в невеликій групі до 10 осіб. Інструктор зможе приділити час кожному учаснику, він простежить за правильністю виконання кожного прийому.

Спеціальний гамак

Для йоги в повітрі використовуються спеціальні гамаки, які підвішені над землею. Вони потрібні для виконання перевернутих асан і рівномірного розподілу навантаження.

Асани в повітрі

Виконувати гімнастичні вправи в повітрі набагато легше, ніж на землі. Під час заняття можна навчитися працювати з гравітацією, правильно витягаючи тіло і розслабляючи суглоби.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

10 відгуків

В
Вика
19 серпня 2018
Очень понравилось впечатление)) посетим йогу в воздухе еще раз) Абсолютно новый и непередаваемый опыт. Отдельное спасибо хочется сказать тренеру, которая уделяла всем внимание и помогала, если что-то не получалось) Всем советую))

А
Анна
30 липня 2018
Сертификат на "Йогу в воздухе для двоих" подарила сестра, потому что знала что мне всегда было интересно попробовать. Все было на высочайшем уровне, начиная от активации сертификата да самого занятия. Когда активировала сертификат девочки проконсультировали по поводу будущего занятия, потом позвонили непосредственно со студии йоги и еще раз проконсультировали и подобрали наиболее оптимальное...
Сертификат на "Йогу в воздухе для двоих" подарила сестра, потому что знала что мне всегда было интересно попробовать. Все было на высочайшем уровне, начиная от активации сертификата да самого занятия. Когда активировала сертификат девочки проконсультировали по поводу будущего занятия, потом позвонили непосредственно со студии йоги и еще раз проконсультировали и подобрали наиболее оптимальное время подходящее для меня. За день до занятия сообщением напомнили о занятии и звонили для уточнения будем ли мы. Занятие тоже очень понравилось и я с удовольствием буду рекомендовать такой подарок.

Т
Татьяна
30 січня 2018
Сертификат подарил муж Занятие очень понравилось-яркое,необычное и самое главное-в конце было ощущение лёгкости ,расслабление мышц спины

М
Маргарита
11 жовтня 2017
Очень интересное впечатление. Сотрудники приятные, объясняли и показывали что да как, во время занятия играла атмосферная музыка ) Ходили с сестрой, обе довольны.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень