101464
 

Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

Заняття йогою для двох дозволить зануритися в світ давньої східної практики разом з близькою людиною. На вибір доступні відразу кілька напрямків. Можна відвідати той урок, який більш цікавий: від хатха-йоги до йогатерапії. В ролі тренера виступить сертифікований інструктор. Він допоможе виконати всі асани правильно. детальніше...

2 люд. 60-90 хвилин Використати до 31.12.2018
2 людини
60-90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.12.2018

Йога в групі для двох — що це?

Знайомство з одним з напрямків стародавньої східної практики на вибір. Протягом півторагодинного заняття можна освоїти техніку дихання, основні асани та мистецтво розслаблення. Професійний інструктор з йоги проконтролює правильне виконання всіх вправ.

Як все відбувається?

Пара Щасливчиків відправиться в одну з кращих йога-студій Одеси — Anahata. Тут їх зустріне адміністратор, який проведе пару в роздягальню. Заняття пройде в невеликій групі, де тренер при необхідності допоможе всім учасникам. Щасливчики зможуть спробувати себе в хатха-йозі, класичному напрямку або йогатерапії. Для заняття бажано підібрати зручний одяг.

90 хвилин тренування

Середня тривалість заняття — 90 хвилин. Також доступні годинні тренування: Yoga Fit, Stretching або йогатерапія.

Напрямок йоги на вибір

Щасливчикам доступні декілька видів йоги:

  • Йога. М'який шлях до балансу
  • Хатха-йога
  • Класична йога
  • Йогатерапія. Здорова спина
  • Yoga Fit
  • Stretching

Здоров'я душі та тіла

Регулярні тренування дозволяють поліпшити самопочуття та зміцнити організм. Йога — шлях не тільки до фізичного здоров'я, але й до позитивного емоційного стану. Заняття не вимагають попередньої підготовки й корисні як досвідченим спортсменам, так і новачкам.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

9 відгуків

Т
Татьяна
30 січня 2018
Сертификат подарил муж Занятие очень понравилось-яркое,необычное и самое главное-в конце было ощущение лёгкости ,расслабление мышц спины

М
Маргарита
11 жовтня 2017
Очень интересное впечатление. Сотрудники приятные, объясняли и показывали что да как, во время занятия играла атмосферная музыка ) Ходили с сестрой, обе довольны.

L
Lina
20 вересня 2017
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в...
Выбрала в подарок подруге и себе впечатление аэройога для двоих. Эмоции не однозначные, и новое, и физически развивающее. Выбрала это- хотелось чего-то необычного, то и получила, новые эмоции. Правда для некоторых людей по состоянию здоровья может не подойти, эти нюансы чётко прописаны в описании получения впечатления. Отдельное спасибо менеджеру, т.к. впечатление приобреталось на локацию в Киеве. А так как время прошло, мне повезло, получить его в Одессе.

9 червня 2017
Получила сертификат в подарок от подруги на день рождения. Все ооочень понравилось, девочки в студии приветливые, все обьяснили и показали. Однозначно рекомендую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень