101464
 

Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

Заняття йогою для двох дозволить зануритися в світ давньої східної практики разом з близькою людиною. На вибір доступні відразу кілька напрямків. Можна відвідати той урок, який більш цікавий: від хатха-йоги до йогатерапії. В ролі тренера виступить сертифікований інструктор. Він допоможе виконати всі асани правильно. детальніше...

2 люд. 60-90 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60-90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.03.2019

Йога в групі для двох — що це?

Знайомство з одним з напрямків стародавньої східної практики на вибір. Протягом півторагодинного заняття можна освоїти техніку дихання, основні асани та мистецтво розслаблення. Професійний інструктор з йоги проконтролює правильне виконання всіх вправ.

Як все відбувається?

Пара Щасливчиків відправиться в одну з кращих йога-студій Одеси — Anahata. Тут їх зустріне адміністратор, який проведе пару в роздягальню. Заняття пройде в невеликій групі, де тренер при необхідності допоможе всім учасникам. Щасливчики зможуть спробувати себе в хатха-йозі, класичному напрямку або йогатерапії. Для заняття бажано підібрати зручний одяг.

90 хвилин тренування

Середня тривалість заняття — 90 хвилин. Також доступні годинні тренування: Yoga Fit, Stretching або йогатерапія.

Напрямок йоги на вибір

Щасливчикам доступні декілька видів йоги:

  • Йога. М'який шлях до балансу
  • Хатха-йога
  • Класична йога
  • Йогатерапія. Здорова спина
  • Yoga Fit
  • Stretching

Здоров'я душі та тіла

Регулярні тренування дозволяють поліпшити самопочуття та зміцнити організм. Йога — шлях не тільки до фізичного здоров'я, але й до позитивного емоційного стану. Заняття не вимагають попередньої підготовки й корисні як досвідченим спортсменам, так і новачкам.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

11 відгуків

В
Вика
19 серпня 2018
Очень понравилось впечатление)) посетим йогу в воздухе еще раз) Абсолютно новый и непередаваемый опыт. Отдельное спасибо хочется сказать тренеру, которая уделяла всем внимание и помогала, если что-то не получалось) Всем советую))

А
Анна
30 липня 2018
Сертификат на "Йогу в воздухе для двоих" подарила сестра, потому что знала что мне всегда было интересно попробовать. Все было на высочайшем уровне, начиная от активации сертификата да самого занятия. Когда активировала сертификат девочки проконсультировали по поводу будущего занятия, потом позвонили непосредственно со студии йоги и еще раз проконсультировали и подобрали наиболее оптимальное...
Сертификат на "Йогу в воздухе для двоих" подарила сестра, потому что знала что мне всегда было интересно попробовать. Все было на высочайшем уровне, начиная от активации сертификата да самого занятия. Когда активировала сертификат девочки проконсультировали по поводу будущего занятия, потом позвонили непосредственно со студии йоги и еще раз проконсультировали и подобрали наиболее оптимальное время подходящее для меня. За день до занятия сообщением напомнили о занятии и звонили для уточнения будем ли мы. Занятие тоже очень понравилось и я с удовольствием буду рекомендовать такой подарок.

Т
Татьяна
30 січня 2018
Сертификат подарил муж Занятие очень понравилось-яркое,необычное и самое главное-в конце было ощущение лёгкости ,расслабление мышц спины

М
Маргарита
11 жовтня 2017
Очень интересное впечатление. Сотрудники приятные, объясняли и показывали что да как, во время занятия играла атмосферная музыка ) Ходили с сестрой, обе довольны.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень