101464
 

Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

Новачки вирушать на групове тренування. Після розминки інструктор покаже основні асани та простежить за правильністю їх виконання. Учні опанують спеціальну техніку дихання. Йога допоможе розкрити можливості тіла та розслабити м'язи. Заняття закінчиться медитацією. Для уроку видаються килимки. детальніше...

2 люд. 60-90 хвилин Використати до 30.04.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 260 раз
2 людини
60-90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Новачки вирушать на групове тренування. Після розминки інструктор покаже основні асани та простежить за правильністю їх виконання. Учні опанують спеціальну техніку дихання. Йога допоможе розкрити можливості тіла та розслабити м'язи. Заняття закінчиться медитацією. Для уроку видаються килимки.

Чому ми вибрали студію йоги Anahata

На занятті присутні не більше 5 осіб, щоб інструктор міг приділити увагу кожному. У студії викладають кілька видів йоги, серед яких:

  • йога. Програма «М'який шлях до балансу»;
  • йогатерапія. Програма «Здорова спина»;
  • хатха-йога;
  • класична йога;
  • фітнес-йога;
  • стретчинг.

Тренування проходять щодня. Є уроки йоги для дітей.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Anahata - Студія йоги
ЖМ Райдужний, 16/1 Показати на мапі

7 відгуків

И
Инна
14 грудня 2016
Подруга подарила абонемент на курс йоги. Попробовала почти все занятия! Замечательная студия, приятные инструктора. После Бодо купила себе новый абонемент в эту студию. Спасибо БОДО за впечатление!

Ю
Юлианна
3 березня 2015
Йогу немножко раньше практиковала, но это направление впервые. На следующий день чувствовалось - тренировка прошла явно плодотворно!! Думаю, запишусь-ка я еще на несколько занятий.

Л
Лера
13 вересня 2014
И еще одна приятность от Бодо теперь пополнила мою коллекцию) В очередной раз: спасибо большое за отличную организацию. С вами и вашими впечатлениями моя жизнь стала ярче)

Ж
Женя
2 червня 2014
Очень понравился инструктор, крутой специалист. Есть чему поучиться даже опытным йогам. Ходил с девушкой, она была просто в восторге. Все-таки на Востоке знают секреты здоровья и долголетия.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень