Інфрачервона сауна

1 людина
До 60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Інфрачервона сауна — що це?

Розпарювання без дискомфорту гарячої лазні і насиченого пара. У інфрачервоній сауні прогрів організму відбувається завдяки дії особливого випромінювання в кабінці з натурального дерева. Така процедура набагато приємніша через температурний режим, який в 2-3 рази нижче, ніж у звичайній парній.

Як все відбувається?

Щасливчику належить насолодитися інфрачервоною сауною в салоні «Балі». Тут його зустріне адміністратор і проводить в зону відпочинку. До і після сауни Щасливчик може прийняти душ. На розпарювання виділено цілих 40 хвилин. У інфрачервоній сауні тіло прогрівається набагато швидше і ефективніше, а значить відпочинок і розслаблення гарантовані. Після завершення процедури — чаювання.

Альтернатива гарячій сауні

Інфрачервона сауна підходить тим, хто погано переносить вологість і високі температури. Температура в ній набагато нижче, але прогрів в 2-3 рази сильніше.

Цілющий ефект

Розпарювання надає комплексну лікувальну дію на весь організм:

  • виводить токсини;
  • очищає шкіру;
  • знімає напругу м'язів;
  • покращує сон.

40 хвилин релаксу

Сеанс в інфрачервоній сауні триває 40 хвилин. За цей час тіло встигне добре прогрітися, пропотіти і оздоровитися.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

17 відгуків

Татьяна
14 жовтня 2017
Подруги подарили сертификат "Bodo" на день рождения. Я выбрала впечатление "Инфракрасная сауна". Все было просто отлично: обслуживание, обстановка. Понравился салон "Бали". Думаю, что и в будущем буду пользоваться услугами компании.
Елена
17 вересня 2017
Все очень понравилось, отличная организация и приятная процедура)
Юлия
8 травня 2017
Впечатление очень понравилось! Все было замечательно от организации самого мероприятия до мелочей во время проведения. Вам несколько раз напомнят о вашей записи чтоб вы не забыли,встретят в салоне приятной улыбкой,мастер проведет и все покажет,выдадут индивидуальный комплект(халатик,тапочки,полотенца). Во время и после процедуры принесет чай. кожа после такой спа процедуры очень приятная. Осталась довольна всем. Большое спасибо компании bodo за приятные эмоции и релакс ^-^
Оксана
22 листопада 2014
https://www.facebook.com/100002661751496
Посещала ик-сауну)))Очень понравилось.Атмосфера салона успокаивающая,приятный персонал, травяной чайчик с доставкой в кабинку)))В общем,осталась очень довольна))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.