100887
 

Інфрачервона сауна

Ретельне розпарювання без впливу високих температур — це ефект інфрачервоної сауни. Теплі, невидимі промені проникають вглиб шкіри і прогрівають її, виводячи токсини і даруючи еластичність. Така сауна відрізняється підвищеним комфортом і великою користю для організму. До і після розпарювання можна прийняти душ, а в кінці процедури — випити чашечку чаю. детальніше...

1 люд. До 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
До 60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Інфрачервона сауна — що це?

Розпарювання без дискомфорту гарячої лазні і насиченого пара. У інфрачервоній сауні прогрів організму відбувається завдяки дії особливого випромінювання в кабінці з натурального дерева. Така процедура набагато приємніша через температурний режим, який в 2-3 рази нижче, ніж у звичайній парній.

Як все відбувається?

Щасливчику належить насолодитися інфрачервоною сауною в салоні «Балі». Тут його зустріне адміністратор і проводить в зону відпочинку. До і після сауни Щасливчик може прийняти душ. На розпарювання виділено цілих 40 хвилин. У інфрачервоній сауні тіло прогрівається набагато швидше і ефективніше, а значить відпочинок і розслаблення гарантовані. Після завершення процедури — чаювання.

Альтернатива гарячій сауні

Інфрачервона сауна підходить тим, хто погано переносить вологість і високі температури. Температура в ній набагато нижче, але прогрів в 2-3 рази сильніше.

Цілющий ефект

Розпарювання надає комплексну лікувальну дію на весь організм:

  • виводить токсини;
  • очищає шкіру;
  • знімає напругу м'язів;
  • покращує сон.

40 хвилин релаксу

Сеанс в інфрачервоній сауні триває 40 хвилин. За цей час тіло встигне добре прогрітися, пропотіти і оздоровитися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Балі - SPA салон (Фонтанська дорога)
Фонтанська дорога 49/1 Показати на мапі

17 відгуків

Т
Татьяна
14 жовтня 2017
Подруги подарили сертификат "Bodo" на день рождения. Я выбрала впечатление "Инфракрасная сауна". Все было просто отлично: обслуживание, обстановка. Понравился салон "Бали". Думаю, что и в будущем буду пользоваться услугами компании.

Е
Елена
17 вересня 2017
Все очень понравилось, отличная организация и приятная процедура)

Ю
Юлия
8 травня 2017
Впечатление очень понравилось! Все было замечательно от организации самого мероприятия до мелочей во время проведения. Вам несколько раз напомнят о вашей записи чтоб вы не забыли,встретят в салоне приятной улыбкой,мастер проведет и все покажет,выдадут индивидуальный комплект(халатик,тапочки,полотенца). Во время и после процедуры принесет чай. кожа после такой спа процедуры очень...
Впечатление очень понравилось! Все было замечательно от организации самого мероприятия до мелочей во время проведения. Вам несколько раз напомнят о вашей записи чтоб вы не забыли,встретят в салоне приятной улыбкой,мастер проведет и все покажет,выдадут индивидуальный комплект(халатик,тапочки,полотенца). Во время и после процедуры принесет чай. кожа после такой спа процедуры очень приятная. Осталась довольна всем. Большое спасибо компании bodo за приятные эмоции и релакс ^-^

22 листопада 2014
Посещала ик-сауну)))Очень понравилось.Атмосфера салона успокаивающая,приятный персонал, травяной чайчик с доставкой в кабинку)))В общем,осталась очень довольна))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень