100789
 

Подаруй індивідуальний курс фотографії!

Ефективний курс з мистецтва фотографії — 5 занять по 1,5 години. Кожен індивідуальний урок дозволить почерпнути щось нове та корисне — як початківцям, так і досвідченим фотографам. Програма залежить від наявного рівня навичок. Це можуть бути заняття, присвячені роботі з дзеркальною камерою або ж орієнтовані на художній аспект фотографування. Це шанс навчитися використовувати всю повноту функцій особистої цифрової камери або ж осягнути основи композиції, ретуші та студійної зйомки. подробнее...

1 чол. 5 занять по 90 хвилин Використати до 31.01.2018
2 300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 28 раз
1 чоловік
5 занять по 90 хвилин
Необхідний фотоапарат
Доступно з 12 років
Використати до 31.01.2018

Індивідуальний курс фотографії — що це?

Пройти всі етапи створення бездоганних знімків всього за 5 занять. Це більше ніж реально, адже їх в індивідуальному форматі проведе досвідчений фотограф з багаторічним стажем. На вибір пропонується 1 з 2 базових рівнів: «Початковий» по роботі з цифровою камерою або «Просунутий» для навчання художнього аспекту фотографування. Під час занять потрібна особиста «дзеркалка».

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в школу PhotoTraveller, де його зустріне досвідчений викладач. Першим ділом, він допоможе підібрати програму курсу. З цією метою профі задасть Щасливчику кілька питань щодо функцій цифрової фотокамери. Якщо той відповість правильно, можна переходити до роботи з іншою технікою, а також вчитися взаємодіяти з моделлю в студії. В якості моделі може виступити хтось із друзів або рідних. В іншому випадку вийде познайомитися з усім різноманіттям функцій особистої «дзеркалки».

Індивідуальне навчання

Ніякого поспіху та сторонніх поглядів — кожне заняття курсу буде проходити один на один з досвідченим фотографом. Це дозволить профі не тільки максимально доступно викласти весь матеріал, але й підмітити слабкі місця новачка, щоб тут же викорінити їх.

Курс для новачків або просунутих фотографів

На вибір пропонується 2 програми курсу:

  • «Початкова» — навчання роботі з дзеркальним фотоапаратом, під час якого профі пояснює призначення витримки, діафрагми та інших функцій камери.
  • «Просунута» — особливості роботи з фототехнікою, ази побудови композиції, основи ретуші, а по завершенню ще й робота в студії.

Обдві програми являють собою базову щабель на шляху до статусу фотографа. Однак, курс «Просунутий» розрахований на тих, хто вже вільно орієнтується у функціях дзеркального фотоапарата.

Знімки на пам'ять

За час курсу належить зробити багато знімків, адже профі буде вчити «ловити» світло, підбирати вдалий ракурс і враховувати інші тонкощі бездоганного кадру. Всі вони залишаться на особистій камері та стануть прекрасним нагадуванням про перші кроки на шляху до професіоналізму.

Місце проведення враження:

Одеська школа фотографії PhotoTraveller
вул. Велика Арнаутська, 2б/2 Показати на мапі

29 відгуків реальних людей

17 лютого 2017
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 5 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия...
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 5 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия я понял что не зря выбрал этот курс. Из плюсов (помимо очевидных) является то что время проведения занятий целиком и полностью вписываются в личный график. Рекомендую этот курс всем желающим познать мир профессиональной фотографии, перестать использовать режим "авто", получая при этом более качественные снимки. Спасибо bodo и школе PhotoTraveller (Одесса)

Б
Богдан
29 листопада 2015
Если у вас есть своя зеркалка и 2 часа свободного времени не пожалейте потратить его на этот урок. Потому что без консультации профессионала очень сложно стать хорошим фотографом, даже любителем. Я благодарен Бодо и студии Фототревеллер за качественный подход к делу.

Н
Нелли
18 жовтня 2015
Отличный курс и просто-таки суперская идея для подарка! Я увлекаюсь фотографией уже давно, и вот друзья скинулись и подарили мне курс на ДР. Угадали на все 100! Уже прошло 4 занятия, я еще дома постоянно повторяю то что могу повторить, и что выучила. Прогресс налицо! Еще не знаю, сделаю ли фото своей второй профессией или оставлю как хобби, но я однозначно обрела увлечение очень и очень надолго.

23 вересня 2015
Отличный мастер-класс! Приятная, дружеская обстановка, опытный фотограф - мастер своего дела. За 2 часа рассказал мне столько нового и интересного, что хочется возвращаться на занятия еще и еще. После общения с ним теперь понимаю что мало просто иметь хороший фотоаппарат, надо еще уметь им правильно пользоваться. Спасибо любимому за такой подарок, спасибо Вячеславу за отличный мастер-класс, спасибо Бодо за организацию этого мероприятия)))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень