100789
 

Індивідуальний курс фотографії

Ефективний курс з мистецтва фотографії — 5 занять по 1,5 години. Кожен індивідуальний урок дозволить почерпнути щось нове та корисне — як початківцям, так і досвідченим фотографам. Програма залежить від наявного рівня навичок. Це можуть бути заняття, присвячені роботі з дзеркальною камерою або ж орієнтовані на художній аспект фотографування. Це шанс навчитися використовувати всю повноту функцій особистої цифрової камери або ж осягнути основи композиції, ретуші та студійної зйомки. детальніше...

1 люд. 5 занять по 90 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
5 занять по 90 хвилин
Необхідний фотоапарат
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Індивідуальний курс фотографії — що це?

Пройти всі етапи створення бездоганних знімків всього за 5 занять. Це більше ніж реально, адже їх в індивідуальному форматі проведе досвідчений фотограф з багаторічним стажем. На вибір пропонується 1 з 2 базових рівнів: «Початковий» по роботі з цифровою камерою або «Просунутий» для навчання художнього аспекту фотографування. Під час занять потрібна особиста «дзеркалка».

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в школу PhotoTraveller, де його зустріне досвідчений викладач. Першим ділом, він допоможе підібрати програму курсу. З цією метою профі задасть Щасливчику кілька питань щодо функцій цифрової фотокамери. Якщо той відповість правильно, можна переходити до роботи з іншою технікою, а також вчитися взаємодіяти з моделлю в студії. В якості моделі може виступити хтось із друзів або рідних. В іншому випадку вийде познайомитися з усім різноманіттям функцій особистої «дзеркалки».

Індивідуальне навчання

Ніякого поспіху та сторонніх поглядів — кожне заняття курсу буде проходити один на один з досвідченим фотографом. Це дозволить профі не тільки максимально доступно викласти весь матеріал, але й підмітити слабкі місця новачка, щоб тут же викорінити їх.

Курс для новачків або просунутих фотографів

На вибір пропонується 2 програми курсу:

  • «Початкова» — навчання роботі з дзеркальним фотоапаратом, під час якого профі пояснює призначення витримки, діафрагми та інших функцій камери.
  • «Просунута» — особливості роботи з фототехнікою, ази побудови композиції, основи ретуші, а по завершенню ще й робота в студії.

Обдві програми являють собою базову щабель на шляху до статусу фотографа. Однак, курс «Просунутий» розрахований на тих, хто вже вільно орієнтується у функціях дзеркального фотоапарата.

Знімки на пам'ять

За час курсу належить зробити багато знімків, адже профі буде вчити «ловити» світло, підбирати вдалий ракурс і враховувати інші тонкощі бездоганного кадру. Всі вони залишаться на особистій камері та стануть прекрасним нагадуванням про перші кроки на шляху до професіоналізму.

Місце проведення враження:

PhotoTraveller - Школа фотографії
вул. Велика Арнаутська, 2б/2 Показати на мапі

9 відгуків реальних людей

М
Максим
23 лютого 2018
Впечатление получил в подарок на день рождения, индивидуальный курс фотографии(5-ть уроков). За пять уроков научиться невозможно. Но, я сделал для себя много открытий, изменил своё отношение к фотографии. Это действительно искуство.

17 лютого 2017
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 5 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия...
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 5 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия я понял что не зря выбрал этот курс. Из плюсов (помимо очевидных) является то что время проведения занятий целиком и полностью вписываются в личный график. Рекомендую этот курс всем желающим познать мир профессиональной фотографии, перестать использовать режим "авто", получая при этом более качественные снимки. Спасибо bodo и школе PhotoTraveller (Одесса)

Д
Даша
7 травня 2015
Это был отличнейший подарок на Новый год, правда использовала я его чуть ли не в последнюю минуту)) были и страхи, и сомнения, но все они развеялись после первого занятия. Хороший мастер, много новых знаний. Мне кажется каждому начинающему фотографу стоит попробовать такого рода экспресс-обучение.

А
Анжелика
1 листопада 2014
Спасибо компании Бодо, что подбирает для своих клиентов настоящих профессионалов! Мне было очень приятно работать с Сергеем. Это удивительный человек, который щедро делится своим опытом. Это сразу чувствуется, когда человек хочет тебя чему-то научить! Я уже даже задумалась над покупкой личной "зеркалки")

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень