100789
 

Подаруй індивідуальний курс фотографії!

Повноцінний курс з мистецтва фотографії, який складається з 8 занять. Досвідчений наставник побудує індивідуальну програму навчання, оцінивши вміння свого підопічного. Кожне заняття дозволить почерпнути для себе щось нове як початківцям, так і просунутим фотографам. Майстер навчить працювати зі студійної технікою, налаштовувати камеру та застосовувати різні фільтри. Тривалість уроку — 2 години. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 2 години Використати до 31.03.2019
1 людина
8 уроків по 2 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Індивідуальний курс фотографії — що це?

Можливість осягнути тонкощі мистецтва фотографії за 8 персональних занять з наставником. За цей час професіонал допоможе Щасливчикові пройти всі етапи створення бездоганного кадру — від грамотного вибудовування композиції до обробки знімка в спеціальному редакторі. Початківець дізнається про специфіку дзеркальних камер, а учень з досвідом попрацює над власним стилем. Уроки можуть проходити як на вулиці, так і в студії.

Як все відбувається?

Серія індивідуальних двогодинних занять відбудеться в одній з кращих студій міста — MOLOKO. Тут Щасливчика зустріне фотограф з багаторічним стажем. Спершу він оцінить уміння свого підопічного, а після складе програму навчання. За час курсу майстер навчить правильно користуватись камерою і професійним обладнанням. Він розповість, як працювати з налаштуваннями, використовувати кольорові фільтри та виставляти студійне світло. Завершальним етапом стане навчання корекції кольору та ретуші.

Теорія та практика

Курс складається як з базових лекційних, так і практичних занять. Перші дві зустрічі з фотографом присвячені теорії, ще чотири відводяться на роботу з камерою. Фінальним штрихом навчання стануть два уроки з професійної ретуші.

Для фотографів будь-якого рівня

Своїми знаннями наставник готовий поділитися як з людиною, яка тільки почала захоплюватися фотографією, так і з тим, хто витратив на її вивчення довгі роки. Навчання проходить в індивідуальному форматі.

Базове портфоліо

Всі знання, отримані під час навчання, Щасливчик зможе перевірити на практиці. Він зробить безліч якісних знімків, які стануть основою для портфоліо.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

24 відгуків

Т
Таня
27 квітня 2018
это отличный шанс поучиться у профи! я давно увлекаюсь фотографией, но всему обучалась сама) и поэтому я не знала многих тонкостей, пока не пошла на этот замечательный мастер-класс! теперь я спокойно фотографирую в ручном режиме, хотя раньше меня спасал только автомат))) всем советую это впечатление!

23 лютого 2018
Впечатление получил в подарок на день рождения, индивидуальный курс фотографии(8 уроков). За пять уроков научиться невозможно. Но, я сделал для себя много открытий, изменил своё отношение к фотографии. Это действительно искуство.

17 лютого 2017
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 8 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия...
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 8 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия я понял что не зря выбрал этот курс. Из плюсов (помимо очевидных) является то что время проведения занятий целиком и полностью вписываются в личный график. Рекомендую этот курс всем желающим познать мир профессиональной фотографии, перестать использовать режим "авто", получая при этом более качественные снимки. Спасибо bodo и студии (Одесса)

Б
Богдан
29 листопада 2015
Если у вас есть своя зеркалка и 2 часа свободного времени не пожалейте потратить его на этот урок. Потому что без консультации профессионала очень сложно стать хорошим фотографом, даже любителем. Я благодарен Бодо и студии за качественный подход к делу.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень