102601
 

Подари игру «Побег из Шоушенка» для компании!

Компанія потрапить на територію закритої в'язниці. Гра почнеться ще до входу в камери — наглядачі видадуть форму в'язнів і візьмуть всіх під варту. Мета — вибратися на свободу. Для цього друзям доведеться досліджувати локацію, вирішуючи головоломки. детальніше...

4 люд. до 5 годин Використати до 30.04.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 76 раз
4 людини
до 5 годин
Форма одягу - зручна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Компанія потрапить на територію закритої в'язниці. Гра почнеться ще до входу в камери — наглядачі видадуть форму в'язнів і візьмуть всіх під варту. Мета — вибратися на свободу. Для цього друзям доведеться досліджувати локацію, вирішуючи головоломки.

Чому ми вибрали гру від Mystery Play

Mystery Play — квести нового формату з ефектом присутності. Гравцям нададуть масштабну локацію з декораціями, яка відтворить добре охоронювану в'язницю. Її площа — 2500 квадратних метрів. Допомагати учасникам на майданчику будуть більше 20 акторів — вони виконають ролі наглядачів та ув'язнених. Після проходження квесту можна влаштувати фотосесію.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

С
Саша
20 вересня 2017
Отличный квест, жаль, что подобных мало. Шикарно провели время, зачетные декорации и актеры. Понравилось, что нас подгоняли все время и не давали расслабиться, был какой-то азарт. Мы остались очень довольны!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень