Подаруйте гру «Втеча з Шоушенка» для компанії!

подарували вже 80 рази
4 людини
до 5 годин
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Компанія потрапить на територію закритої в'язниці. Гра почнеться ще до входу в камери — наглядачі видадуть форму в'язнів і візьмуть усіх під варту. Мета — вибратися на свободу. Для цього друзі досліджуватимуть локацію, вирішуючи головоломки.

Чому ми вибрали гру від Mystery Play

Mystery Play — квести нового формату з ефектом присутності. Гравцям нададуть масштабну локацію з декораціями, яка відтворить в'язницю, що добре охороняється. Її площа — 2500 квадратних метрів. Допомагати учасникам на майданчику будуть понад 20 акторів — вони виконають ролі наглядачів та ув'язнених. Після проходження квесту можна влаштувати фотосесію.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Саша
20 вересня 2017
Отличный квест, жаль, что подобных мало. Шикарно провели время, зачетные декорации и актеры. Понравилось, что нас подгоняли все время и не давали расслабиться, был какой-то азарт. Мы остались очень довольны!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.