Гра «Втеча з Шоушенка» для двох

2 людини
до 5 годин
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Квест із зануренням у сюжет фільму «Втеча з Шоушенка». Гравців привезуть на закриту територію, стилізовану під виправну колонію. Учасникам видадуть форму в'язнів і передадуть наглядачам. Для того щоб здійснити втечу, потрібно розгадати безліч загадок і головоломок. Гравці будуть взаємодіяти з іншими ув'язненими й виконувати різні завдання. Після закінчення квесту учасникам запропонують влаштувати фотосесію на території в'язниці та подивитися фільм на великому екрані.

Чому ми вибрали ігри від Mystery Play

У розпорядженні в'язнів — тематична територія з тюремними камерами, що охороняються, сходами, довгими коридорами та замкненими дверима. Площа локації — 2000 м2. У квесті задіяні понад 20 акторів, які будуть допомагати учасникам вибратися.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Саша
20 вересня 2017
Отличный квест, жаль, что подобных мало. Шикарно провели время, зачетные декорации и актеры. Понравилось, что нас подгоняли все время и не давали расслабиться, был какой-то азарт. Мы остались очень довольны!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.