Подаруйте гру «Втеча з Шоушенка» для двох!

подарували вже 305 рази
2 людини
до 5 годин
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Квест із зануренням у сюжет фільму «Втеча з Шоушенка». Гравців привезуть на закриту територію, стилізовану під виправну колонію. Учасникам видадуть форму в'язнів і передадуть наглядачам. Для того щоб здійснити втечу, потрібно розгадати безліч загадок і головоломок. Гравці будуть взаємодіяти з іншими ув'язненими й виконувати різні завдання.

Чому ми вибрали ігри від Mystery Play

У розпорядженні в'язнів — тематична територія з тюремними камерами, що охороняються, сходами, довгими коридорами та замкненими дверима. Площа локації — 2500 м2. У квесті задіяні понад 20 акторів, які будуть допомагати учасникам вибратися.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Саша
20 вересня 2017
Отличный квест, жаль, что подобных мало. Шикарно провели время, зачетные декорации и актеры. Понравилось, что нас подгоняли все время и не давали расслабиться, был какой-то азарт. Мы остались очень довольны!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.