101298
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Індивідуальне заняття в компанії професійного драммера. Це можливість освоїти сучасні техніки гри на ударних і відчути ритм. Урок підійде для ударника з будь-яким рівнем навичок: новачок зможе дізнатися про сучасні техніки драмминга і навчиться відбивати нескладні ритми, а досвідчений музикант розучить повноцінну композицію. У школі буде надана сучасна барабанна установка і пара дерев'яних паличок. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 024 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 30.11.2018

Гра на ударних — що це?

Захоплююче знайомство зі світом драмминга — мистецтвом гри на ударних. Урок пройде в індивідуальному форматі, що дозволить скорегувати програму залежно від рівня навичок. А проведе заняття музикант з солідним досвідом, який навчить всім тонкощам гри: від зчитування з нотного листа до правил сприйняття мелодії на слух. Він навіть допоможе розучити невелику мелодію. Для навчання буде надана професійна барабанна установка.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в стінах музичної студії Rockit, де є все необхідне для освоєння гри на ударних. Першим ділом, досвідчений викладач оцінить рівень підготовки, щоб правильно налаштувати хід уроку. Новачка профі навчить базовим фішках, насамперед, читати з нотного листа, а потім — вистукувати різні ритми. З більш досвідченим музикантом викладач зможе навіть розібрати повноцінну композицію і розучити її.

Компанія досвідченого драммера

Осягати основи драмминга належить компанії досвідченого музиканта. На рахунку останнього — численні сценічні виступи у складі різних музичних колективів і солідний досвід. В індивідуальному форматі профі допоможе придбати необхідні навички, які будуть залежати від рівня майстерності.

Музичний досвід

Досвідчений викладач навчить:

  • сучасним технікам драмминга
  • основами нотної грамоти
  • сприйняттю творів на слух

Професійна барабанна установка

Займатися належить на професійній барабанній установці. Крім того, на місці будуть видані і спеціальні дерев'яні палички — незмінний музичний атрибут кожного драммера.

Місце проведення враження:

RockIt - Музична школа
вул. Успенська, 72 Показати на мапі

28 відгуків реальних людей

Н
Наталья
2 травня 2018
Невероятные эмоции! Выбрала именно это впечатление, потому что однажды на пару минут сидела за установкой и пыталась что-то повторить) А теперь после занятия ужасно хочется еще: готов часами оттачивать ритм, чтобы получилось!) Очень-очень круто! Я бы с удовольствием продолжала)

12 лютого 2018
Было очень круто! Преподаватель все очень понятно и детально объясняет. И, хотя в начале казалось, что у меня ничего не получиться, к концу занятия я уже довольно уверенно отбивал простой ритмический рисунок. Конечно, одно занятие для ударных - это очень мало. Нужно идти на полный курс ))

А
Артём
7 лютого 2018
Всё было отлично. Операторы выполнили свою работу чётко, встреча с впечатлением произошла. Товарищ, показавший мне часть азов игры на ударной установке, был молодец, и профессионал своего дела. Всё понравилось!

10 жовтня 2017
Это был подарок мне от супруга) С точки зрения подарка - все отлично, отличный учитель, отлично провели час за который я узнала некоторые азы, так как я не имею никакого музыкального образования. С точки зрения организации, долго не могли состыковать время, но ситуация решилась звонком администратора школы и мы быстро нашли окно в графике. Но это безумное море позитивных эмоций, громких звуков и отличного настроения!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень