101298
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Індивідуальне заняття в компанії професійного драммера. Це можливість освоїти сучасні техніки гри на ударних і відчути ритм. Урок підійде для ударника з будь-яким рівнем навичок: новачок зможе дізнатися про сучасні техніки драмминга і навчиться відбивати нескладні ритми, а досвідчений музикант розучить повноцінну композицію. У школі буде надана сучасна барабанна установка і пара дерев'яних паличок. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 119 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Гра на ударних — що це?

Захоплююче знайомство зі світом драмминга — мистецтвом гри на ударних. Урок пройде в індивідуальному форматі, що дозволить скорегувати програму залежно від рівня навичок. А проведе заняття музикант з солідним досвідом, який навчить всім тонкощам гри: від зчитування з нотного листа до правил сприйняття мелодії на слух. Він навіть допоможе розучити невелику мелодію. Для навчання буде надана професійна барабанна установка.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в стінах музичної студії Rockit, де є все необхідне для освоєння гри на ударних. Першим ділом, досвідчений викладач оцінить рівень підготовки, щоб правильно налаштувати хід уроку. Новачка профі навчить базовим фішках, насамперед, читати з нотного листа, а потім — вистукувати різні ритми. З більш досвідченим музикантом викладач зможе навіть розібрати повноцінну композицію і розучити її.

Компанія досвідченого драммера

Осягати основи драмминга належить компанії досвідченого музиканта. На рахунку останнього — численні сценічні виступи у складі різних музичних колективів і солідний досвід. В індивідуальному форматі профі допоможе придбати необхідні навички, які будуть залежати від рівня майстерності.

Музичний досвід

Досвідчений викладач навчить:

  • сучасним технікам драмминга
  • основами нотної грамоти
  • сприйняттю творів на слух

Професійна барабанна установка

Займатися належить на професійній барабанній установці. Крім того, на місці будуть видані і спеціальні дерев'яні палички — незмінний музичний атрибут кожного драммера.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RockIt - Музична школа
вул. Успенська, 72 Показати на мапі

29 відгуків

С
Сергей
11 червня 2018
Жена подарила игру на ударных , Давно хотел понять этот инструмент. Очень понравилось и идея подарка великолепная )))

Н
Наталья
2 травня 2018
Невероятные эмоции! Выбрала именно это впечатление, потому что однажды на пару минут сидела за установкой и пыталась что-то повторить) А теперь после занятия ужасно хочется еще: готов часами оттачивать ритм, чтобы получилось!) Очень-очень круто! Я бы с удовольствием продолжала)

12 лютого 2018
Было очень круто! Преподаватель все очень понятно и детально объясняет. И, хотя в начале казалось, что у меня ничего не получиться, к концу занятия я уже довольно уверенно отбивал простой ритмический рисунок. Конечно, одно занятие для ударных - это очень мало. Нужно идти на полный курс ))

А
Артём
7 лютого 2018
Всё было отлично. Операторы выполнили свою работу чётко, встреча с впечатлением произошла. Товарищ, показавший мне часть азов игры на ударной установке, был молодец, и профессионал своего дела. Всё понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень