101298
 

Подаруй гру на ударних!

Індивідуальне заняття в компанії професійного драммера. Це можливість освоїти сучасні техніки гри на ударних і відчути ритм. Урок підійде для ударника з будь-яким рівнем навичок: новачок зможе дізнатися про сучасні техніки драмминга і навчиться відбивати нескладні ритми, а досвідчений музикант розучить повноцінну композицію. У школі буде надана сучасна барабанна установка і пара дерев'яних паличок. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2018

Гра на ударних — що це?

Захоплююче знайомство зі світом драмминга — мистецтвом гри на ударних. Урок пройде в індивідуальному форматі, що дозволить скорегувати програму залежно від рівня навичок. А проведе заняття музикант з солідним досвідом, який навчить всім тонкощам гри: від зчитування з нотного листа до правил сприйняття мелодії на слух. Він навіть допоможе розучити невелику мелодію. Для навчання буде надана професійна барабанна установка.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в стінах музичної студії Rockit, де є все необхідне для освоєння гри на ударних. Першим ділом, досвідчений викладач оцінить рівень підготовки, щоб правильно налаштувати хід уроку. Новачка профі навчить базовим фішках, насамперед, читати з нотного листа, а потім — вистукувати різні ритми. З більш досвідченим музикантом викладач зможе навіть розібрати повноцінну композицію і розучити її.

Компанія досвідченого драммера

Осягати основи драмминга належить компанії досвідченого музиканта. На рахунку останнього — численні сценічні виступи у складі різних музичних колективів і солідний досвід. В індивідуальному форматі профі допоможе придбати необхідні навички, які будуть залежати від рівня майстерності.

Музичний досвід

Досвідчений викладач навчить:

  • сучасним технікам драмминга
  • основами нотної грамоти
  • сприйняттю творів на слух

Професійна барабанна установка

Займатися належить на професійній барабанній установці. Крім того, на місці будуть видані і спеціальні дерев'яні палички — незмінний музичний атрибут кожного драммера.

Місце проведення враження:

Школа барабанщиків Rockit
вул.успенська, 72 Показати на мапі

24 відгуків реальних людей

И
Инга
12 червня 2017
Данное впечатление было подарено мужу, который получил огромное удовольствие, вспомнив свои давние навыки игры на ударных. А игра в сопровождении преподавателя на бас-гитаре превзошла все ожидания! Огромное спасибо за эмоциональный положительный заряд, полученный как именинником, так и зрителями!

Ю
Юрий
5 квітня 2017
Подарок подарили ребёнку на день рождения. Идея очень хорошая так как подарок должен быть необычным и неожиданным для особого настроя. К выбору подарка отнеслись отлично так как пользуемся подобными услугами не впервые. Очень понравилось отношение наставника к ученику, урок начался вовремя, без задержек. Одно пожелание - на входе повесить опознавательный знак для ориентира (не рекламу , так...
Подарок подарили ребёнку на день рождения. Идея очень хорошая так как подарок должен быть необычным и неожиданным для особого настроя. К выбору подарка отнеслись отлично так как пользуемся подобными услугами не впервые. Очень понравилось отношение наставника к ученику, урок начался вовремя, без задержек. Одно пожелание - на входе повесить опознавательный знак для ориентира (не рекламу , так как за неё сейчас надо платить). Работникам bodo спасибо за их работу. Всего самого наилучшего.

26 березня 2017
Друзья подарили урок игры на ударных. Море эмоций, это было прекрасно!)) Отлично провела время и научилась новому! Организация на высоком уровне. В общем, я осталась всем более чем довольна!) Спасибо вам за эмоции!

20 лютого 2017
спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень